امام رضا(ع) فرمود: پدرم به نقل از پدرش (امام صادق(ع)) نقل کرد که فرمود: روز غدير در آسمان مشهورتر از زمين است.
دانشکده علوم قرآني - اخبار - محفل نوراني انس با قرآن کريم ويژه شهداي آتش نشان در دانشکده علوم قرآني آمل برگزار شد :

محفل نوراني انس با قرآن کريم يادمان شهداي عزيز انقلاب و آتش نشان با حضور استاد پيمان ايازي حافظ بين المللي قرآن کريم و استاد مجيد آهنگري از اساتيد و قاريان مطرح کشوري، در دانشکده علوم قرآني آمل برگزار شد.در اين مراسم بعد از تلاوت قرآن توسط مهندس بهمنش مسئول امور فرهنگي و کانون قرآن و عترت دانشکده علومقرآني آمل، حجت الاسلام دکتر سيد معصوم حسيني رئيس دانشکده علوم قرآني آمل ضمن خير مقدم به آتش نشانان و قاريان و دانشجويان، با گراميداشت آغاز دهه مبارکه فجر و پاسداشت مقام شامخ شهداي انقلاب اسلامي و شهداي عزيز آتش نشان، گفت: امروز بايد ياد و خاطره بزرگ مردان و آتش نشانان غيور را که به پاس احترام اين شهدا، بر روي دستان مردم هميشه در صحنه ايران اسلامي همچون شهداي دفاع مقدس و شهداي حرم تشييع شدند را گرامي بداريم.

وي با بيان اين که اگر ما با نگاه قرآني به کار آتش نشانان بنگريم، داشتن اين شغل افتخار بزرگي است ، تصريح کرد: همانطور که در قرآن کريم آمده است؛ نيکو کاران و کساني که خدمت به همنوعان مي کنند از پاداش بزرگي برخوردار هستند. چرا که اين عزيزان مثل شمع سوختند و از جان خود گذشتند تا ديگران را نجات بدهند . و اين بشارتي است از سوي خداوند به ۱۶کبوتر آتش نشان که بسوي معبود خويش پرواز کردند.

در ادامه برنامه پس از پخش کليپي درخصوص ايثار بي نظير آتش نشانان در حادثه ساختمان پلاسکو، استاد مجيد آهنگري به تلاوت آياتي از سوره مبارکه طاها پرداخت که مورد توجه حضار واقع گرديد.

پس از آن مجري برنامه با بيان بخشي از رشادتهاي آتش نشانان اسامي ۱۶ شهيد اين حادثه را برشمردند که جمعيت حاضر نيز به احترام مقام شهيد همه قيام نموده و دست به سينه، با ذکر صلوات به آنان اداي احترام نمودند.

در بخش پاياني مراسم استاد پيمان ايازي به ارائه برنامه حفظ خود پرداخته و به سئوالات قرآني حاضرين پاسخ داد.

مراسم با اهداي جوائز به اساتيد مدعو ، دانشجويان حافظ قرآن و لوح يادبود به آتش نشانان مهمان پايان يافت.

 نوشته شده در : ۱۳ بهمن ۱۳۹۵ - ساعت : ۰۹:۱۱ قبل‏ازظهر |  
آخرين بروزرساني :

چهارشنبه ۴ مهر ۱۳۹۷  ورود اعضا  
نام کاربري
رمز عبور

اوقات شرعي آمل
طلوع آفتاب : ۵ : ۵۱ : ۰۷
اذان صبح : ۴ : ۲۵ : ۰۷
اذان ظهر: ۱۱ : ۵۱ : ۴۹
غروب آفتاب : ۱۷ : ۵۱ : ۵۵
اذان مغرب : ۱۸ : ۰۹ : ۰۹
  آمار و ارقام  
كل نمايش ها : ۹۰۸۶۶۶
كل بازديدكنندگان : ۶۵۵۷۸۵
نمايش هاي امروز : ۲۰۳۳
بازديد هاي امروز : ۱۹۳۳
افراد آنلاين : ۷۴

N

Powered By DLAB-SG 3.1 , Operated By Data Computer Amol - All Rights Reserved / Best View @ 1024 * 768 Or Higher Resolutions