امام رضا(ع) فرمود: پدرم به نقل از پدرش (امام صادق(ع)) نقل کرد که فرمود: روز غدير در آسمان مشهورتر از زمين است.
دانشکده علوم قرآني - اخبار - لاله گمنام 10 اسفند در دانشکده علوم قرآني آمل به خاک سپرده مي شود :


احمد منفرد معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان آمل در جلسه هماهنگي مراسم تشييع پيکر شهيد گمنام در شهرستان آمل گفت: شهر هزار سنگر آمل ميزبان پيکر شهيد گمنام است که ۱۰ اسفند ماه در آمل با حضور مردم تشييع و در محوطه دانشکده علوم قرآني اين شهرستان به خاک سپرده مي‌شود.

وي با بيان اينکه مردم آمل ۹ اسفند ماه بعد از نماز مغرب و عشاء در حسينيه ثارالله سپاه با اين شهيد گمنام وداع مي‌کنند، اظهار کرد: با اعتبارات تخصيص يافته، يادماني مناسب و شايسته براي اين شهيد براساس الگوهاي ايراني_اسلامي طراحي و احداث مي‌شود.

فرماندار ويژه آمل تصريح کرد: اين شهيد گمنام به همراه ۶ شهيد گمنام ديگر هفتم اسفند ماه وارد مازندران و در شهرهاي آمل، نور و بهشهر تشييع و خاکسپاري مي‌شوند.

در ادامه حجت الاسلام حسيني رئيس دانشکده علوم قرآني آمل با بيان اين که شهدا زمينه‌ساز اقتدار و عزت نظام مقدس جمهوري اسلامي هستند، گفت: شهدا مجاهدت‌ها و تلاش‌هاي والايي را براي نظام اسلامي انجام دادند.

حجت‌الاسلام سيدمعصوم حسيني شهدا را سرمايه‌ها و افتخارات ماندگار انقلاب اسلامي عنوان کرد و افزود: شهدا درس ايثار و فداکاري را به همگان آموختند و زمينه‌ساز مباهات همه ما و در تاريخ ماندگار و جاويدان شدند، نياز است قدرشناسي والايي از مقام شهداي عزيز صورت گيرد که با اهتمام و تلاش والاي خود امنيت و اقتدار را براي کشورمان به ارمغان آوردند.

وي با بيان اينکه ضرورت دارد سيره نوراني شهداي گرانقدر را سرلوحه امور خود قرار دهيم، اظهار کرد: در اين کار برکات و دستاوردهاي بسياري قرار دارد و ترويج فرهنگ ايثار و شهادت امري مهم و اساسي است که بايد از همه فرصت‌ها و ظرفيت‌ها در راستاي تحقق اين امر مهم و ارزنده استفاده شود.

رئيس دانشکده علوم قرآني آمل ترويج فرهنگ ايثار و شهادت را خنثي کننده نقشه‌ها و هجمه‌هاي شوم دشمنان عليه نظام مقدس جمهوري اسلامي دانست و گفت: ترويج فرهنگ ايثار و شهادت مقابله با ترفندهاي دشمن در تهاجم فرهنگي است. شهدا رفتند و ما وظيفه داريم راه آن ها را به بهترين نحو ممکن و آن گونه که شايسته است ترويج و استمرار دهيم .

دکتر حسيني به تدفين يک شهيد گمنام در دانشکده علوم قرآني آمل اشاره کرد و افزود: هم‌زمان با ايام فاطميه اين شهيد والامقام در شهرستان آمل تشييع و در دانشکده علوم قرآني آمل خاکسپاري مي‌شود.

وي با بيان اينکه اساتيد، کارکنان و دانشجويان اين دانشکده چند سالي است که درخواستي مبني بر خاکسپاري شهيد گمنام در دانشکده علوم قرآني آمل را مطرح کردند، ادامه داد: خاکسپاري شهيد گمنام در اين دانشکده برکات و دستاوردهاي ارزشمند و گرانقدري دارد که در ارتقاي روحيه معنوي و علمي اعضاي دانشکده نيز مي‌تواند اثرگذار باشد.

رئيس دانشکده علوم قرآني آمل ضمن دعوت از تمامي مردم ولايت مدار و شهيدپرور آمل جهت حضور در مراسم تشييع اين شهيد والامقام، خاطرنشان کرد: خواسته ارزشمند تدفين شهيد گمنام به لطف الهي در ايام فاطميه در دانشکده علوم قرآني آمل محقق مي‌شود و از وجود پربرکت و ارزشمند شهيد گمنام بهره‌مند مي‌شويم.


نوشته شده در : ۹ اسفند ۱۳۹۵ - ساعت : ۰۳:۱۲ بعدازظهر |  
آخرين بروزرساني :

چهارشنبه ۴ مهر ۱۳۹۷  ورود اعضا  
نام کاربري
رمز عبور

اوقات شرعي آمل
طلوع آفتاب : ۵ : ۵۱ : ۰۷
اذان صبح : ۴ : ۲۵ : ۰۷
اذان ظهر: ۱۱ : ۵۱ : ۴۹
غروب آفتاب : ۱۷ : ۵۱ : ۵۵
اذان مغرب : ۱۸ : ۰۹ : ۰۹
  آمار و ارقام  
كل نمايش ها : ۹۰۸۷۱۰
كل بازديدكنندگان : ۶۵۵۸۲۹
نمايش هاي امروز : ۲۰۷۷
بازديد هاي امروز : ۱۹۷۷
افراد آنلاين : ۴۶

N

Powered By DLAB-SG 3.1 , Operated By Data Computer Amol - All Rights Reserved / Best View @ 1024 * 768 Or Higher Resolutions