امام باقر(ع) فرمود: اسلام بر پنج پايه استوار شده است: نماز، زکات، روزه، حج و ولايت و به هيچ چيز به اندازه آنچه در روز غدير به ولايت تاکيد شده، ندا نشده است.
اخبار - نيمه دوم اسفند حفاري در شهر ممنوع شد :

معاون استاندار وفرماندار ويژه آمل گفت; در آستانه عيد نوروز و استقبال از مسافران نوروزي هرگونه حفاري از 15 اسفند ماه در آمل ممنوع شد.
به گزارش روابط عمومي فرمانداري ويژه شهرستان احمد منفرد در جلسه شوراي ترافيک شهرستان, همه دستگاه ها در آستانه نوروز تمهيدات لازم را براي استقبال از مسافران نوروزي به کار ببندند تا بهتر از سال گذشته در خدمت مهمانان نوروزي باشيم.
منفرد با بيان اينکه خوشبختانه در سال گذشته (نوروز 95) کشته اي در جاده هراز نداشتيم و اين افتخار است تصريح کرد:وظيفه داريم امنيت جاده و ايمني آن را براي مسافران فراهم کنيم و ميزبان خوبي براي آنان باشيم.
 وي حضور نيرو هاي هلال احمر در جاده را موجب ايجادآرامش توصيف کرد و گفت:ستاد نوروز همزمان با ستاد انتخابات در ايام نوروز در فرمانداري برقرار است و مديران دستگاه هاي اجرايي بايد با تمام توان پاي کار باشند .
معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان آمل به تخلف برخي امداد رسانان جاده اي و پارکينگ داران اشاره کرد وگفت: گروه هاي امدادي و پارکينگ داران که نگاه انتفاعي داشته باشند به درد جاده ها نمي خورد. نظارت دقيق تري بر عملکرد آنان خواهد شد .
منفرد در بخش ديگري از سخنانش اقدامات انجام شده در زيباسازي شهر را قابل تقدير برشمرد و افزود:انتظار داريم شهرداري آمل شهر را در نوروز 96 از نوروز 95 با نصب المانهاي نوروز و عيد زيباتر کند و به شادابي مردم و استقبال از مهمانان نوروزي آماده کند.

معاون فرمانداري ويژه شهرستان آمل در اين جلسه گفت: در ايام نوروز هيچگونه افزايش نرخ کرايه را در حمل و نقل عمومي شهري و برون شهري نداريم.
جعفر رسولي تاکيد کرد ; با هرگونه افزايش غير قانوني کرايه حمل و نقل عمومي شديدا برخورد خواهد شد.


نوشته شده در : ۱۱ اسفند ۱۳۹۵ - ساعت : ۰۲:۱۲ بعدازظهر |  
روز جوان*ولادت حضرت علي اکبر(ع)
آخرين بروزرساني :

پنجشنبه ۶ ارديبهشت ۱۳۹۷  ورود اعضا  
نام کاربري
رمز عبور

اوقات شرعي آمل
طلوع آفتاب : ۵ : ۱۳ : ۲۲
اذان صبح : ۳ : ۳۹ : ۰۶
اذان ظهر: ۱۱ : ۵۸ : ۱۴
غروب آفتاب : ۱۸ : ۴۳ : ۴۱
اذان مغرب : ۱۹ : ۰۱ : ۵۶
  آمار و ارقام  
كل نمايش ها : ۵۰۵۸۸۸
كل بازديدكنندگان : ۳۲۹۵۱۹
نمايش هاي امروز : ۱۹۴۹
بازديد هاي امروز : ۱۸۶۷
افراد آنلاين : ۲۴۹

N

Powered By DLAB-SG 3.1 , Operated By Data Computer Amol - All Rights Reserved / Best View @ 1024 * 768 Or Higher Resolutions