امام رضا(ع) فرمود: پدرم به نقل از پدرش (امام صادق(ع)) نقل کرد که فرمود: روز غدير در آسمان مشهورتر از زمين است.
اخبار - معاون استاندار و فرماندار ويژه آمل شهادت حضرت فاطمه زهرا (سلام الله عليها) را تسليت گفت :

احمد منفرد با صدور پيامي ، شهادت حضرت فاطمه زهرا (سلام الله عليها) را به عموم مسلمانان و شيعيان بويژه مردم ولايتمدار شهرستان هزار سنگر آمل تسليت گفت .

به گزارش روابط عمومي فرمانداري ويژه آمل ؛ منفرد در اين پيام با اشاره به اينکه  فاطمه، معيار فضايل بود و اسوه ي سرآمدان عصمت ، گفت: آن هنگام که درب پهلوي بانوي مظلوم را شکافت، نه از اين درد سر به آسمان بالا برد که نافهمي و درک اندک مردمان از صداقت، نجابت و مقامش، عذابي بود که آتش به جان زهرا (س) پاره تن رسول خدا(ص) انداخت.

وي همچنين در ادامه اين پيام آورده است ؛ پيروي و اطاعت از ولي خدا درس مهمي است كه آن حضرت، به جهانيان دادند تا انسان راه سعادت و نجات را در پيش گيرد؛ چرا كه هر كس به ريسمان ولايت تمسک جست، بي ترديد راه حق و حقيقت را برگزيده است.

فاطمه (س) اسوه اي کامل و جامع براي زنان جامعه اسلامي از صدر اسلام تا کنون است که مي توان به سيره عملي ايشان در همسرداري ، تربيت فرزند ، خانه داري ، روابط اجتماعي و به ويژه حجاب اشاره داشت .

اينجانب بدينوسيله سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) اسوه زنان عالم را بر محضر مبارک حضرت بقيه الله الاعظم(روحي و ارواحنا له فداه)، رهبر معظم انقلاب ، ملت شريف ايران اسلامي به ويژه مردم ولايتمدار شهرستان هزار سنگر آمل  تسليت عرض مي نمايم.

 

احمد منفرد

معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان آمل


نوشته شده در : ۱۱ اسفند ۱۳۹۵ - ساعت : ۱۲:۱۲ بعدازظهر |  
روز بزگداشت خواجه نصيرالطوسي*روز مهندسي
آخرين بروزرساني :

جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶  ورود اعضا  
نام کاربري
رمز عبور

اوقات شرعي آمل
طلوع آفتاب : ۶ : ۳۸ : ۱۶
اذان صبح : ۵ : ۱۲ : ۲۹
اذان ظهر: ۱۲ : ۱۳ : ۴۱
غروب آفتاب : ۱۷ : ۴۹ : ۳۷
اذان مغرب : ۱۸ : ۰۷ : ۰۷
  آمار و ارقام  
كل نمايش ها : ۳۱۹۱۸۲
كل بازديدكنندگان : ۲۳۱۱۲۹
نمايش هاي امروز : ۱۰۷۴
بازديد هاي امروز : ۶۵۹
افراد آنلاين : ۹۵

N

Powered By DLAB-SG 3.1 , Operated By Data Computer Amol - All Rights Reserved / Best View @ 1024 * 768 Or Higher Resolutions