امام صادق(ع) فرمود: ... روز غدير خم در ميان روزهاى عيد فطر و قربان و جمعه همانند ماه در ميان ستارگان است.
اخبار - معاون استاندار و فرماندار ويژه آمل ;خيرين آملي سال 95 بيش از 26 هزار متر زمين اهدا کردند :

احمد منفرد گفت ; خيرين آملي در سال 95 بيش از 2 هزار مترمربع فضاي آموزشي ساخته و 26 هزار مترمربع زمين به آموزش و پرورش اهدا کردند .

به گزارش روابط عمومي فرمانداري ويژه شهرستان آمل,منفرد در نهمين همايش خيرين مدرسه ساز آمل با اشاره به اينکه  خيرين مدرسه ساز آملي در مازندران شاخص هستند افزود ;وجود مجمع خيرين , آمل را بين شهرهاي مازندران به به لحاظ برخورداري از کمک خيرين در بخش مدرسه سازي شاخص کرده است.

منفرد با بيان اينکه خيرين مدرسه ساز در کنار دولت نقش بسزايي در بسط و توسعه فرهنگ دارند تصريح کرد; پرچمداري فرزندان آملي در نهضت بزرگ علمي کشور به خاطر نقش بي بديل خيرين بزرگ آمل است.

وي رشد و توسعه کشور را وابسته به فرهنگ دانست و توصيح داد;رشد و توسعه اي اگر در کشور محقق شود تنها از مجراي آموزش و پرورش خواهد بود.بنابراين توسعه و افزايش فضاي آموزشي و فرهنگي با کمک خيرين بزرگوار موجب رشد و توسعه کشور خواهد شد.

فرماندار ويژه شهرستان آمل با اشاره به اينکه بيش از دو دهه از آغاز نهضت مدرسه سازي در کشور و شهرستان مي گذرد,گفت ;در اين مدت بيش از يکصد هزار کلاس درس يعني روزانه 7 کلاس درس در کشور ساخته شد . خيرين در سال 94 بيش از 8 هزار ميليارد ريال براي ساخت مدرسه در کشور اهدا کردند. 

منفرد ادامه داد ; اگر مجاهدت و تلاش ايثارگران در عرصه نهضت مدرسه سازي در کشور و شهرستان نبود همچنان شاهد مدارس چند شيفت در کشور و شهرستان بوديم.


نوشته شده در : ۱۴ اسفند ۱۳۹۵ - ساعت : ۰۱:۱۲ بعدازظهر |  
روز تبليغ و اطلاع رساني ديني *روز اصناف
آخرين بروزرساني :

يكشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۷  ورود اعضا  
نام کاربري
رمز عبور

اوقات شرعي آمل
طلوع آفتاب : ۴ : ۴۲ : ۵۰
اذان صبح : ۲ : ۵۱ : ۴۷
اذان ظهر: ۱۲ : ۰۲ : ۲۰
غروب آفتاب : ۱۹ : ۲۱ : ۴۹
اذان مغرب : ۱۹ : ۴۲ : ۰۷
  آمار و ارقام  
كل نمايش ها : ۶۶۸۸۶۶
كل بازديدكنندگان : ۴۵۰۹۸۹
نمايش هاي امروز : ۱۴۲۲
بازديد هاي امروز : ۳۲۸
افراد آنلاين : ۹۰

N

Powered By DLAB-SG 3.1 , Operated By Data Computer Amol - All Rights Reserved / Best View @ 1024 * 768 Or Higher Resolutions