امام باقر(ع) فرمود: اسلام بر پنج پايه استوار شده است: نماز، زکات، روزه، حج و ولايت و به هيچ چيز به اندازه آنچه در روز غدير به ولايت تاکيد شده، ندا نشده است.
اخبار - با حضور وزير راه و شهرسازي و استاندار مازندران؛ تونل آبشار هراز افتتاح و زير بار ترافيك قرار گرفت :

تونل آبشار جاده آمل- تهران در محور هراز با حضور وزير راه و شهرسازي، معاون وزير راه و رئيس سازمان راهداري و حمل و نقل کشور و استاندارمازندران افتتاح و زير بار ترافيک قرار گرفت.
نونل آبشار به طول يک کيلومتر است که براي ساخت و تکميل اين پروژه افزون بر 350 ميليارد ريال اعتبار هزينه شده است.
با بهره برداري از اين تونل يکي از نقاط پرحادثه در محور هراز برداشته شد و انتظارمي رود که با اين کار ترافيک محور نيز کاهش يابد.
جاده هرازاز حد فاصل دو شهر بومهن و رودهن از جاده دماوند به فيروزکوه منشعب شده و پس از عبور از شمال شهر دماوند بالادست دره مشاء، آبعلي، گردنه امامزاده هاشم، پلور، آب اسک، رينه و لاريجان را پشت سر مي‌گذارد و در نهايت به شهر آمل متصل مي‌شود.
جاده هراز داراي 15 تونل است که مجموع طول اين تونل‌ها به 5700 متر مي‌رسد که طولاني‌ترين تونل در مسير هراز، تونل وانا با طول 1540 متر است.
تونل‌هاي ديگر اين جاده تونل لهاش، تونل سياه بيشه، تونل دوآب، تونل گروازمال، تونل سياه‌بند، تونل شکرالله رود، تونل احمدمال، تونل آيو و تونل نوراني است.
با روي کارآمدن دولت تدبير و اميد و اهتمام براي چهارخطه کردن اين محور پرترافيک کشوري تاکنون 52 درصد از عمليات چهارخطه زير بار ترافيک قرار گرفت و پيش بيني مي شود در صورت تامين اعتبار يک هزار ميليارد ريالي در سال آينده طرح چهارخطه تکميل شود.

نوشته شده در : ۲۱ اسفند ۱۳۹۵ - ساعت : ۰۱:۱۲ بعدازظهر |  
درگذشت دکتر علي شريعتي (1356ش)
آخرين بروزرساني :

يكشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۷  ورود اعضا  
نام کاربري
رمز عبور

اوقات شرعي آمل
طلوع آفتاب : ۴ : ۴۲ : ۱۵
اذان صبح : ۲ : ۵۱ : ۱۶
اذان ظهر: ۱۲ : ۰۱ : ۴۰
غروب آفتاب : ۱۹ : ۲۱ : ۰۸
اذان مغرب : ۱۹ : ۴۱ : ۲۶
  آمار و ارقام  
كل نمايش ها : ۶۵۲۰۶۵
كل بازديدكنندگان : ۴۴۶۷۸۳
نمايش هاي امروز : ۱۴۴
بازديد هاي امروز : ۱۳۸
افراد آنلاين : ۷۱

N

Powered By DLAB-SG 3.1 , Operated By Data Computer Amol - All Rights Reserved / Best View @ 1024 * 768 Or Higher Resolutions