امام باقر(ع) فرمود: اسلام بر پنج پايه استوار شده است: نماز، زکات، روزه، حج و ولايت و به هيچ چيز به اندازه آنچه در روز غدير به ولايت تاکيد شده، ندا نشده است.
بخشداري امامزاده عبدالله (ع) - جلسه مشترک دهياران با موضوع انتخابات :

جلسه مشترک دهياران با موضوع انتخابات

در اين جلسه که با حضور دهياران بخش در محل بخشداري امامزاده عبدا...(ع) برگزار شد بخشدار ضمن اشاره به در پيش بودن پنجمين دوره انتخابات  شوراهاي شهر و روستاها و دوازدهمين دوره انتخابات رياست جمهوري تاکيد کرد:دهياران به عنوان مديران روستا زمينه ساز حضور و مشارکت حداکثري مردم  و خلق حماسه ديگر در عيد سياسي جمهوري اسلامي در روز 29 ارديبهشت ميباشند.

يحيي عسگري پور در ادامه اظهار داشت:دهياران بايد در فراهم آوردن تمامي تجهيزات و ملزومات براي هرچه بهتر برگزار شدن انتخابات و ايجاد شور وشعف انتخاباتي در فضاي روستا ،نهايت تلاش و اهتمام داشته و همکاري لازم و کافي با هيئات اجرايي ،نظارت و بازرسي در امر برگزاري انتخابات بعمل آوردند.

بخشدار خاطر نشان شد:با توجه به تغطيلات نوروزي و حجم مراجعه کنندگان جهت دريافت عدم سوء پيشينه براي ثبت نام اوليه شوراها ترتيبي اتخاذ گردد که قبل از ايام تعطيلات نسبت به اطلاع رساني جهت دريافت عدم سوء پيشينه اقدام نمايند.

يحيحي عسگري پور در ادامه افزود:ايجاد شور و شعف،نوروز خواني و برپايي سنت هاي ديرينه ،تنظيف روستاها ،جمع آوري به موقع زباله ها و در نتيجه تکريم از مسافران نوروزي ،همکاري با پاسگاه هاي انتظامي را در دستور کار خويش قرار  دهند.


نوشته شده در : ۲۴ اسفند ۱۳۹۵ - ساعت : ۰۸:۱۲ قبل‏ازظهر |  
روز تبليغ و اطلاع رساني ديني *روز اصناف
آخرين بروزرساني :

يكشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۷  ورود اعضا  
نام کاربري
رمز عبور

اوقات شرعي آمل
طلوع آفتاب : ۴ : ۴۲ : ۵۰
اذان صبح : ۲ : ۵۱ : ۴۷
اذان ظهر: ۱۲ : ۰۲ : ۲۰
غروب آفتاب : ۱۹ : ۲۱ : ۴۹
اذان مغرب : ۱۹ : ۴۲ : ۰۷
  آمار و ارقام  
كل نمايش ها : ۶۶۸۸۷۲
كل بازديدكنندگان : ۴۵۰۹۹۵
نمايش هاي امروز : ۱۴۲۸
بازديد هاي امروز : ۳۳۴
افراد آنلاين : ۹۶

N

Powered By DLAB-SG 3.1 , Operated By Data Computer Amol - All Rights Reserved / Best View @ 1024 * 768 Or Higher Resolutions