امام باقر(ع) فرمود: اسلام بر پنج پايه استوار شده است: نماز، زکات، روزه، حج و ولايت و به هيچ چيز به اندازه آنچه در روز غدير به ولايت تاکيد شده، ندا نشده است.
بخشداري امامزاده عبدالله (ع) - جلسه انتخاب هيئت اجرايي در بخش امام زاده عبدا...(ع) :

جلسه معتمدين با رعايت ماده 45 و ماده33 قانون انتخابات و با رعايت تبصره هاي مربوطه در زمان مقرر برابر برنامه زمانبندي  براي انتخاب هيئت اجرايي برابر روزشمار زمانبندي پنجمين دوره انتخابات شوراي اسلامي شهر و روستا در اولين روز شروع انتخابات در ساعت 3 بعد از ظهر در محل بخشداري ،تشکيل جلسه داده که برابر قانون نماينده آموزش و پرورش و رئيس هيئت نظارت بخش و نماينده ثبت احوال حضور داشتند.

در اين جلسه پس از قرائت قرآن بخشدار امامزاده عبدا..(ع) ضمن خوشامدگويي و تقدير از معتمدين بخش اظهار داشت: انتخابات بيست و نهم ارديبهشت ماه سال آتي دومين انتخابات در دولت تدبير و اميد است و پنجمين دوره انتخابات شوراهاي شهر و روستا و دوازدهمين دوره انتخابات رياست جمهوري از اهميت بالايي برخوردارند.

وي افزود: کليد واژه اين انتخابات مانند همه ي انتخابات در جمهوري اسلامي قانون اعلام شده و به فرموده امام راحل ميزان راي مردم است و بايد تلاش شود تا اين عرصه از انتخابات باشکوه تر از قبل برگزار شود که اجراي دقيق قانون وآيين نامه هاي اجرايي در روند انتخابات، به هرچه باشکوهتر شدن آن مي افزايد.

 راي گيري به استناد به ماده 34 اصلاحيه6-7  1382 به صورت مخفي صورت پذيرفت  از بين معتمدين در نهايت 7 نفر بر اساس ماده 33 تبصره 1 (آقايان،عليمردان رحماني،ميرعلي محمد اميني،علي حاجي زاده عمراني،جواد آبرون،پرويز شکريان ،مجتبي يوسفي،بهرام رضوي نيا) بعنوان معتمدين اصلي اجرايي با اکثريت نسبي آراء انتخاب شدند.

 

 

 

 

 

 

 

 


نوشته شده در : ۲۶ اسفند ۱۳۹۵ - ساعت : ۰۱:۱۲ بعدازظهر |  
روز بزگداشت خواجه نصيرالطوسي*روز مهندسي
آخرين بروزرساني :

جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶  ورود اعضا  
نام کاربري
رمز عبور

اوقات شرعي آمل
طلوع آفتاب : ۶ : ۳۸ : ۱۶
اذان صبح : ۵ : ۱۲ : ۲۹
اذان ظهر: ۱۲ : ۱۳ : ۴۱
غروب آفتاب : ۱۷ : ۴۹ : ۳۷
اذان مغرب : ۱۸ : ۰۷ : ۰۷
  آمار و ارقام  
كل نمايش ها : ۳۱۹۱۹۲
كل بازديدكنندگان : ۲۳۱۱۳۹
نمايش هاي امروز : ۱۰۸۴
بازديد هاي امروز : ۶۶۹
افراد آنلاين : ۱۰۴

N

Powered By DLAB-SG 3.1 , Operated By Data Computer Amol - All Rights Reserved / Best View @ 1024 * 768 Or Higher Resolutions