پيامبر اکرم(ص) فرمود: خداوند مى‏ فرمايد: ولايت على بن ابيطالب دژ محکم من است، پس هر کس داخل قلعه من گردد، از آتش دوزخم محفوظ خواهد بود.
اخبار - رئيس ستاد انتخابات مازندران ؛ افزايش 22 درصدي داوطلبي بانوان در دوره پنجم شورا :

عليرضا يونسي رستمي گفت: بانوان مازندراني درانتخابات دوره پنجم شورا  22 درصد بيشتر نسبت به دوره چهارم داوطلب شدند .

به گزارش روابط عمومي فرمانداري ويژه آمل ؛ يونسي رستمي با اشاره به اينکه اين افزايش نشان از اشتياق مشارکت بانوان در انجام امور اجتماعي و کار هاي شهر و روستا است ، اضافه کرد: در دوره چهارم تعداد داوطلبين زن در استان 853 نفر بود که اين تعداد با افزايش 22 درصدي به تعداد هزار و 41 نفر در دوره پنجم شورا رسيد .

وي با اشاره به اينکه 18 هزار و 286 نفر در دوره پنجم داوطلب نامزدي شوراي اسلامي در شهر و روستا شدند يادآور شد : تا کنون 257 در استان مازندران از ادامه حضور در رقابت انتخابات انصراف دادند که از اين تعداد؛ 185 نفر در شهر ها و تعداد 72 نفر در روستا ها هستند .

 رئيس ستاد انتخابات مازندران با بيان اينکه 316 نفر در اين دوره از اعضاي اصلي شوراي اسلامي شهر و هفت هزار و ۸۲۴ نفر از اعضاي اصلي شوراي اسلامي روستاها هستند گفت: در دوره چهارم شورا ۴۵ روستا فاقد شورا بودند که اين تعداد  در دوره پنجم به ۲۲ روستا کاهش يافت.

معاون سياسي امنيتي استانداري مازندران با اشاره به اقبال دارندگان مدرک تحصيلي بالا در دوره پنجم شورا ادامه داد: دارندگان مدارک تحصيلي کارشناسي ارشد در دروه چهارم از صفر با  100 درصد افزايش به تعداد هزار و 45 نفر افزايش و دارندگان مدرک تحصيلي دکتري از 53 نفر در دوره چهارم با 30 درصد افزايش به 69 نفر رسيد.

يونسي با اشاره به اينکه از هر ۱۸۰ نفر يک نفر داوطلب انتخابات شوراي اسلامي شهر و روستا وجود دارد ، ادامه داد: رقابت در شهر ها تقريبا بين  7 نفر براي تصاحب يک صندلي و در روستاها تقريبا بين دو نفر براي تصاحب يک صندلي در شورا خواهد بود.

وي با تاکيد بر اينکه در اختيار گذاشتن هرگونه امکانات دولتي به داوطلبان ممنوع بوده و خاطيان مجرم شناخته مي شوند خاطر نشان کرد: هرگونه فعاليت تبليغاتي له يا عليه از هر وسيله اي که جنبه رسمي و دولتي داشته باشد ، فعاليت کارمندان در ساعات اداري و استفاده از وسايل و ساير امکانات دولتي ، ادارت وموسسات با بودجه عمومي و در اختيار گذاشتن وسايل و امکانات مزبور ممنوع بوده و مرتکب مجرم شناخته مي شود .


نوشته شده در : ۲۰ فروردين ۱۳۹۶ - ساعت : ۰۸:۰۱ قبل‏ازظهر |  
روز مقاومت و پيروزي (فتح خرمشهر در عمليات بيت المقدس(1361ش)
آخرين بروزرساني :

چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷  ورود اعضا  
نام کاربري
رمز عبور

اوقات شرعي آمل
طلوع آفتاب : ۴ : ۴۷ : ۴۳
اذان صبح : ۳ : ۰۲ : ۴۹
اذان ظهر: ۱۱ : ۵۷ : ۱۱
غروب آفتاب : ۱۹ : ۰۷ : ۰۳
اذان مغرب : ۱۹ : ۲۶ : ۴۰
  آمار و ارقام  
كل نمايش ها : ۶۰۷۱۱۴
كل بازديدكنندگان : ۴۱۰۶۵۹
نمايش هاي امروز : ۲۲۳۰
بازديد هاي امروز : ۲۱۶۹
افراد آنلاين : ۱۴۲

N

Powered By DLAB-SG 3.1 , Operated By Data Computer Amol - All Rights Reserved / Best View @ 1024 * 768 Or Higher Resolutions