امام رضا(ع) فرمود: پدرم به نقل از پدرش (امام صادق(ع)) نقل کرد که فرمود: روز غدير در آسمان مشهورتر از زمين است.
اخبار - پايان رسيدگي صلاحيت شوراها در هيأت هاي اجرايي :

هفتمين روز رسيدگي صلاحيت داوطلبان شوراهاي شهر و روستا در هيأت هاي اجرايي پايان يافت.

به گزارش روابط عمومي فرمانداري ويژه آمل ، رئيس ستاد انتخابات مازندران و سرپرست فرمانداري ويژه آمل   با اشاره به ارجاع  صورت جلسه رسيدگي صلاحيت داوطلبان به هيأت نظارت شهر و روستا ، گفت: صورت جلسه رسيدگي صلاحيت داوطلبان به هيأت نظارت شهر و روستا ارجاع شد و آخرين بررسي ها در اين مرحله از 25 تا 31 فروردين انجام مي شود.

عليرضا يونسي با بيان اينکه ،اول ارديبهشت هيأت نظارت شهرستانها ،نتيجه بررسي مرحله نخست را به هيأت هاي اجرايي شهرستانها و بخشها ارسال مي کند افزود: آن دسته از داوطلباني که صلاحيت آنان رد شده از 3 تا 6 ارديبهشت فرصت دارند تا شکايت خود را براي بررسي مجدد درمراجع بالاتر هيأت نظارت ارسال کنند .

به گفته وي؛ هيأت نظارت هم از 7 ارديبهشت تا 16 ارديبهشت آخرين بررسي رسيدگي صلاحيت داوطلبان را انجام مي دهد و هيأت نظارت شهرستان و بخش 18تا 21 ارديبهشت اسامي داوطلباني که تأييد صلاحيت شده اند را در اطلاعيه اي رسمي اعلام خواهد کرد.

يونسي با اشاره به اينکه داوطلبان تأييد صلاحيت شده از 21 تا 27 ارديبهشت يک هفته فرصت دارند تا به تبليغات رسمي خود بپردازند خاطرنشان کرد: تبليغات نامزدها 24 ساعت قبل از برگزاري انتخابات ممنوع است .

انتخابات شوراهاي اسلامي در 58 شهرو دو هزار و 679 روستاي مازندران برگزار مي شود که چهار شهر داراي 9 کرسي ، پنج شهر 7کرسي و 42 شهر ديگر هم 5 عضو اصلي دارند و بيش از هفت هزار و 300نفرنيزعضو شوراهاي اسلامي روستاها هستند.


نوشته شده در : ۲۴ فروردين ۱۳۹۶ - ساعت : ۰۹:۰۱ قبل‏ازظهر |  
امروز :

سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶

الثلاثاء ۱ ربيع الاول ۱۴۳۹

Tuesday 21 November 2017

مبدا تاريخ هجري قمري(هجرت پيامبر اکرم(ص) ازمکه به مدينه)
آخرين بروزرساني :

دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶  ورود اعضا  
نام کاربري
رمز عبور

اوقات شرعي آمل
طلوع آفتاب : ۶ : ۴۳ : ۲۷
اذان صبح : ۵ : ۱۳ : ۳۰
اذان ظهر: ۱۱ : ۴۶ : ۱۲
غروب آفتاب : ۱۶ : ۴۸ : ۳۸
اذان مغرب : ۱۷ : ۰۷ : ۲۲
  آمار و ارقام  
كل نمايش ها : ۷۸۳۴۷
كل بازديدكنندگان : ۶۸۱۸۰
نمايش هاي امروز : ۹۱
بازديد هاي امروز : ۹۱
افراد آنلاين : ۹۲

N

Powered By DLAB-SG 3.1 , Operated By Data Computer Amol - All Rights Reserved / Best View @ 1024 * 768 Or Higher Resolutions