امام باقر(ع) فرمود: اسلام بر پنج پايه استوار شده است: نماز، زکات، روزه، حج و ولايت و به هيچ چيز به اندازه آنچه در روز غدير به ولايت تاکيد شده، ندا نشده است.
بخشداري امامزاده عبدالله (ع) - نشست مشترک هيات نظارت،هيات اجرايي و تبليغات کانديدها در بخش امام زاده عبدا...(ع) برگزار شد. :

نشست مشترک هيات نظارت،هيات اجرايي و تبليغات کانديدها در بخش امام زاده عبدا...(ع) برگزار شد.

در ابتداي اين جلسه بخشدار امام زاده عبدا...(ع) طي سخناني رعايت قانون، اجراي صحيح انتخابات، بي طرفي نسبت به کانديداي خاص در امر برگزاري انتخابات و امانتداري را مهم ترين وظيفه مجريان انتخابات دانست و افزود: سالم ترين، آزادترين و پر مشارکت ترين انتخابات در ايران اسلامي برگزار مي شود که حضور حداکثري مردم را بدنبال دارد.

"يحيي عسگري پور" حمايت و يا تخريب کانديداها را تخلف براي مجريان و دست اندرکاران انتخابات ذکر کرد و اظهار داشت: ما مسئول فراهم کردن بستر براي حضور حداکثري مردم در انتخابات هستيم و مجريان حق ندارند عليه کانديداها موضع بگيرند چراکه تخلف انتخاباتي است و وظيفه فعالان فرهنگي اين است که فضاي انتخاباتي با شور و شعف همراه با لطايف خاص را در دستور کار داشته باشند.

همچنين در اين جلسه دستور العمل هاي ابلاغي تبليغاتي مجاز و غير مجاز براي ماده قانوني آيين نامه انتخاباتي چه مربوط به رياست جمهوري و چه مربوط به شوراي اسلامي را به دقت مرور شد.

  

 

 

 

 


نوشته شده در : ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ساعت : ۱۰:۰۲ قبل‏ازظهر |  
امروز :

سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶

الثلاثاء ۱ ربيع الاول ۱۴۳۹

Tuesday 21 November 2017

مبدا تاريخ هجري قمري(هجرت پيامبر اکرم(ص) ازمکه به مدينه)
آخرين بروزرساني :

سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶  ورود اعضا  
نام کاربري
رمز عبور

اوقات شرعي آمل
طلوع آفتاب : ۶ : ۴۳ : ۲۷
اذان صبح : ۵ : ۱۳ : ۳۰
اذان ظهر: ۱۱ : ۴۶ : ۱۲
غروب آفتاب : ۱۶ : ۴۸ : ۳۸
اذان مغرب : ۱۷ : ۰۷ : ۲۲
  آمار و ارقام  
كل نمايش ها : ۸۰۷۰۳
كل بازديدكنندگان : ۷۰۴۵۳
نمايش هاي امروز : ۲۴۴۷
بازديد هاي امروز : ۲۳۶۳
افراد آنلاين : ۴۱۵

N

Powered By DLAB-SG 3.1 , Operated By Data Computer Amol - All Rights Reserved / Best View @ 1024 * 768 Or Higher Resolutions