پيامبر اکرم(ص) فرمود: خداوند مى‏ فرمايد: ولايت على بن ابيطالب دژ محکم من است، پس هر کس داخل قلعه من گردد، از آتش دوزخم محفوظ خواهد بود.
بخشداري امامزاده عبدالله (ع) - نشست مشترک هيت اجرايي با کانديداي پنجمين دوره شوراي اسلامي شهر و روستا برگزار شد. :

نشست مشترک هيت اجرايي با کانديداي پنجمين دوره شوراي اسلامي شهر و روستا برگزار شد.

يحيي عسگري پور در اين جلسه اظهار داشت:همه ي ما در امر انتخابات يک نقطه مشترک داريم که ميزبان ميهمانان روز 29 ارديبهشت ماه هستيم و اين نقطه مشترک مثلثي ميان هيت اجرايي،هيت نظارت و نامزدهاي انتخاباتي مي باشد.

بخشدار امام زاده عبدا...(ع) در ادامه  افزود:در روز حماسه و سرنوشت بايستي با استفاده از تمام ظرفيت ها و پتانسيل ها حضور حداکثري و مشارکت همه جانبه را در روز اخذ راي فراهم کنيم و در اين راستا تمام ملزومات ،تجهيزات و امنيت انتخاباتي را به ريز و جد براي آن روز مهم و سرنوشت ساز فراهم شده است.

وي در ادامه خاطر نشان کرد : شور وشعف و ايجاد نشاط با حضور حداکثري است که مردم ما در همه ي زمينه هايي که باعث تقويت عزم ملي است صادق ترين اظهار نامه ها را پر کردند و سفره هايشان بوي دلسوزي نظام را مي دهد،اينجاست که کانديد ها مي توانند با ايجاد يک پروسه و برنامه مدون و ايجاد نشاط و رفاه براي آن روز حماسه برگ زرين ديگري را در تاريخ پر افتخار نظام مقدس جمهوري اسلامي ورق بزنند. 

 

 

 

 

 


نوشته شده در : ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ساعت : ۰۲:۰۲ بعدازظهر |  
آخرين بروزرساني :

چهارشنبه ۲۰ تير ۱۳۹۷  ورود اعضا  
نام کاربري
رمز عبور

اوقات شرعي آمل
طلوع آفتاب : ۴ : ۵۷ : ۱۶
اذان صبح : ۳ : ۱۲ : ۱۲
اذان ظهر: ۱۲ : ۰۶ : ۴۵
غروب آفتاب : ۱۹ : ۱۵ : ۴۹
اذان مغرب : ۱۹ : ۳۵ : ۲۱
  آمار و ارقام  
كل نمايش ها : ۷۲۰۹۸۸
كل بازديدكنندگان : ۴۹۹۶۷۹
نمايش هاي امروز : ۴۱۶
بازديد هاي امروز : ۳۸۹
افراد آنلاين : ۳۵

N

Powered By DLAB-SG 3.1 , Operated By Data Computer Amol - All Rights Reserved / Best View @ 1024 * 768 Or Higher Resolutions