امام رضا(ع) فرمود: پدرم به نقل از پدرش (امام صادق(ع)) نقل کرد که فرمود: روز غدير در آسمان مشهورتر از زمين است.
بخشداري امامزاده عبدالله (ع) - گردهمايي روحانيون بخش امام زاده عبدا...(ع) در راستاي مشارکت حداکثري در دفتر امام جمعه امام زاده عبدا...(ع) با حضور روحانيون،بخشدار و هيئت نظارت :

گردهمايي روحانيون بخش امام زاده عبدا...(ع) در راستاي مشارکت حداکثري در دفتر امام جمعه امام زاده عبدا...(ع) با حضور روحانيون،بخشدار و هيئت نظارت و اجرايي تشکيل شد.
يحيي عسگري پور در اين مراسم عنوان کرد : روحانيون بعنوان مناديان و مروجان فرهنگ و هويت اسلامي، پاسداران هميشگي اسلام و قرآن بوده و به عنوان وزنه در شکل گيري هويت و فرهنگ ديني و اخلاقي جامعه، همچنين در عرصه هاي سياسي که نمونه بارز آن پيروزي انقلاب اسلامي و استمرار آن در کشور و ترويج عدالت‌خواهي و مقابله با ظلم و ستم در منطقه و جهان است به‌عنوان الگو، جايگاهي بي‌بديل داشته و نقش بسزايي ايفا مي‌کنند.
بخشدار امام زاده عبدا...(ع) ادامه داد : با توجه به جايگاه اجتماعي، روحانيون مي‌توانند نقش محوري جهت مشارکت حداکثري مردم در دوازدهمين دوره انتخابات رياست جمهوري و پنجمين دوره انتخابات شوراهاي اسلامي شهر و روستا داشته و در راستاي اعتلاي ايران اسلامي و آباداني آن بکوشند.
وي  افزود : انتخابات بايد در فضاي آرام و در امنيت کامل و به دور از حواشي برگزار گرديده و بايد از آراي مردم صيانت نمود و به فرموده امام راحل ميزان راي ملت است و به فرموده مقام معظم رهبري آراي مردم حق الناس است،در اين راستا همه ي تدابير و تمهيدات لازم را جهت اين امر مهم در نظر گرفته شده و مطمئنا همه ي ما يک نقطه مشترک از نظر لفظي و معنوي حضور حداکثري که باعث تقويت نظام مقدس انقلاب اسلامي مي باشد را داريم.
گفتني‌است، در پايان جلسه هر يک از روحانيون نظراتي در راستاي برگزاري انتخابات و مشارکت حداکثري مردم بيان نمودند            . 

 

 

 

.

 


نوشته شده در : ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ساعت : ۱۱:۰۲ قبل‏ازظهر |  
آخرين بروزرساني :

چهارشنبه ۲۰ تير ۱۳۹۷  ورود اعضا  
نام کاربري
رمز عبور

اوقات شرعي آمل
طلوع آفتاب : ۴ : ۵۷ : ۱۶
اذان صبح : ۳ : ۱۲ : ۱۲
اذان ظهر: ۱۲ : ۰۶ : ۴۵
غروب آفتاب : ۱۹ : ۱۵ : ۴۹
اذان مغرب : ۱۹ : ۳۵ : ۲۱
  آمار و ارقام  
كل نمايش ها : ۷۲۰۹۸۲
كل بازديدكنندگان : ۴۹۹۶۷۳
نمايش هاي امروز : ۴۱۰
بازديد هاي امروز : ۳۸۳
افراد آنلاين : ۳۲

N

Powered By DLAB-SG 3.1 , Operated By Data Computer Amol - All Rights Reserved / Best View @ 1024 * 768 Or Higher Resolutions