امام باقر(ع) فرمود: اسلام بر پنج پايه استوار شده است: نماز، زکات، روزه، حج و ولايت و به هيچ چيز به اندازه آنچه در روز غدير به ولايت تاکيد شده، ندا نشده است.
بخشداري امامزاده عبدالله (ع) - نشست مشترک بخشدار با دهياران بخش امام زاده عبدا...(ع) به مناسبت روز دهيار برگزار شد. :نشست مشترک بخشدار با دهياران بخش امام زاده عبدا...(ع) به مناسبت روز دهيار برگزار شد.

بخشدار امام زاده عبدا...(ع) در اين نشست با دهياران گفت:دولت رويکرد بسيار خوبي نسبت به روستاها دارد و اعتبارات بالايي را اختصاص داده و مي دهد،اين ما هستيم که بايد تلاش کنيم تا زمينه درآمد پايدار روستايي را براي پايداري روستاييان عزيز در روستا را فراهم کنيم و بايد در روستاها يک عزم جدي و حمايتهاي لازم از شوراهاي اسلامي و دهياران به عمل آيد.

وي اظهار داشت: بايد کشاورزي و گردشگري را مورد توجه قرار دهيم چرا که بخش ما از موهبت هاي الهي رودخانه ،جنگل ،کوهستان ،جلگه و از همه مهمتر بارگاه مطهر امام زاده عبدا...(ع) برخوردار بوده و نيز واقع شدن اين بخش در محور هراز ،خاستگاه بسياري از گردشگران مي باشد.طبيعي است هدايت سرمايه گذاران در اين راستا بايد صورت پذيرد و همه ي دستگاه ها بايد به اين امر هم توجه داشته باشند.

عسگري پور در ادامه افزود: به مناسبت اين روز ملي و خجسته 26 پروژه در 11 روستا از اين بخش با مبلغ 000/000/035/15  ريال به بهره برداري مي رسد و 2815 خانوار از اين پروژه ها و خدمات دهياران و شوراهاي اسلامي بهره مند خواهند شد،تا کنون به مناسبت ويژه اين اين روز ملي در ايام گذشته 61 پروژه به مبلغ 000/891/919/11 ريال از محل در آمد هاي اداره کل امور روستايي و ارزش افزوده ها به بهره برداري رسيده است و بالغ بر 3420 خانوار در 18 روستا از آن بهره مند شدند و مجموعه پروژه ها در 3 سال گذشته با 87 پروژه بالغ بر 891000//955/26 ريال با مجموع خانوار 6235 در 29 روستا بهره مند شدند.

 


نوشته شده در : ۱۳ تير ۱۳۹۶ - ساعت : ۱۰:۰۴ قبل‏ازظهر |  
روز مقاومت و پيروزي (فتح خرمشهر در عمليات بيت المقدس(1361ش)
آخرين بروزرساني :

چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷  ورود اعضا  
نام کاربري
رمز عبور

اوقات شرعي آمل
طلوع آفتاب : ۴ : ۴۷ : ۴۳
اذان صبح : ۳ : ۰۲ : ۴۹
اذان ظهر: ۱۱ : ۵۷ : ۱۱
غروب آفتاب : ۱۹ : ۰۷ : ۰۳
اذان مغرب : ۱۹ : ۲۶ : ۴۰
  آمار و ارقام  
كل نمايش ها : ۶۰۷۱۱۷
كل بازديدكنندگان : ۴۱۰۶۶۲
نمايش هاي امروز : ۲۲۳۳
بازديد هاي امروز : ۲۱۷۲
افراد آنلاين : ۱۴۲

N

Powered By DLAB-SG 3.1 , Operated By Data Computer Amol - All Rights Reserved / Best View @ 1024 * 768 Or Higher Resolutions