امام باقر(ع) فرمود: اسلام بر پنج پايه استوار شده است: نماز، زکات، روزه، حج و ولايت و به هيچ چيز به اندازه آنچه در روز غدير به ولايت تاکيد شده، ندا نشده است.
بخشداري امامزاده عبدالله (ع) - مراسم گراميداشت روز دهيار :

مراسم گراميداشت روز دهيار

همزمان با روز دهيار
26 پروژه عمراني بخش امامزاده عبدالله افتتاح و به بهره‌برداري رسيد
26 پروژه عمراني بخش امامزاده عبدالله آمل همزمان با روز دهياري با حضور نماينده مردم آمل در مجلس، مديرکل دفتر امور روستايي استانداري مازندران، معاون استاندار و فرماندار ويژه آمل، رييس بنياد مسکن انقلاب اسلامي آمل، بخشدار امام زاده عبدالله و جمعي از مسئولان شهري و دهياران بخش به بهره‌برداري رسيد.
بخشدار امام زاده عبدالله در اين مراسم دهيار را بعنوان يک نهاد عمومي غير دولتي و شخصيت حقوقي مستقل معرفي کرد و گفت: عموما دهياري‌ها براساس کمک هاي دولت و درآمدهاي محلي روستا اداره مي شود و کليه درآمدهاي حاصله از اين کمک و درآمدهاي ديگر در غالب پروژه هاي عمراني همان روستا به مصرف مي رسد.
يحيي عسکري پور با بيان اينکه در بعضي از اين پروژه ها ماليات هاي ارزش افزوده پرداخت مي شود، افزود: حال که دولت در اين راستا در غالب لايحه به مجلس ارائه شد نمايندگان محترم با نظر مساعدت و معاضدت قرار گيرد تا بارقه جديدي در جهت حمايت از درآمدهاي روستا باشد.
وي ادامه داد: از طرفي قانون وظايفي به دهياران هر روستا قرار داده ولي خود دهياران يک مطالبه قديمي يعني امنيت شغلي را دارند.
عسکري پور اضافه کرد: از وظايف دهياران شناسايي زمينه هاي اشتغال و ايجاد کار براي افراد بي کار با همکاري دستگاه‌هاي اجرايي است ولي دهيار ما امنيت شغلي اي که دغدغه روزانه آنها مي باشد با همين شرايط هم در کنار مديران اين کار مهم و خواسته دولت را تشويق و ترقيب مي کند ولي بايد تدابير لازم براي اين سنگربانان روستا انديشيد.
بخشدار امام زاده عبدالله با اشاره به اينکه از ديگر بارقه جديد براي ماندگاري روستايي در روستا توسط دولت تدبير و اميد در دستور کار قرار داده سهم بيست درصدي دهياري ها از محل ارزش افزوده است که به 35 درصد افزايش داده و اين امر کمتر در دولت هاي ديگر اتفاق افتاد، گفت: خواسته و شعار دولت تدبير و اميد همانطوري که معاون استاندار فرماندار فرمانداري ويژه شهرستان در بطن برخورد بايد به شعور تبديل شود ملاک ارزشيابي همه مديران و بخشداران ايجاد اشتغال و حمايت از کارآفرينان روستايي است.
وي با تاکيد بر اينکه در اين راستا دولت تدبير و اميد علي رغم رفع نارسايي گذشته نامهرباني هاي بعضي ها و همچنين انتقادهاي مغرضانه و حتي در دوران تحريم و تهديد چطر حمايتي را براي عمراني روستا قطع نکرده است، عنوان کرد: برابر آمار افزايش درآمد دهياري ها را از سال 95 به 90 ، 681.6 درصد افزايش داشته که دليلي بر مدعاي ماست.
عسکري پور افزود: از کارهاي بزرگي که نماينده محترم مردم شريف شهرستان آمل درمجلس شوراي اسلامي دکتر يوسفيان هماهنگ با دولت تدبير و اميد در پيشگيري از ساخت و ساز غيرمجاز انجام داده اقدامات پليسي و يا قهري ما نبوده هرچند در بعضي از زمينه ها لازم بود حمايت همه جانبه از کشاورزان بوده که الان مي بينيم که ساخت و سازها عملا به حداقل رسيده و بعضي از قسمت ها به صفر رسيده که اين موثر نمي شد مگر با خريد تضميني برنج يا به موقع وارد کردن برنج و به موقع توزيع کردن آن بوده و اين اقدام نماينده محترم باعث شد کشاورزان زمين خود را نفروخته و حفظ کند.
اين مسئول با بيان اينکه از طرف ديگر امسال نيز بحث حذف ارزش افزوده هاي کارخانه هاي شالي کوبي در حمايت از توليد از ديگر کارهاي است که در حمايت از کشاورزان که اين عوامل باعث مي شود کشاورز با حفظ زمين عملا زمين هاي کشاورزي در خدمت ساخت و ساز غيرمجاز قرار نگيرد، خاطرنشان کرد: اين کار اصولي و ارزشي است.
گفتني است که در اين روز فرماندهان نيروي انتظامي شهرستان بدليل حفظ امنيت و آرامش منطقه به همراه رييس پليس راهنمايي و رانندگي بخش با اهداي لوح تقدير تجليل شدند؛ همچنين دهياران نمونه اين بخش نيز به مناسبت روز دهيار معرفي و تجليل شدند.
نوشته شده در : ۱۷ تير ۱۳۹۶ - ساعت : ۰۱:۰۴ بعدازظهر |  
روز مقاومت و پيروزي (فتح خرمشهر در عمليات بيت المقدس(1361ش)
آخرين بروزرساني :

چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷  ورود اعضا  
نام کاربري
رمز عبور

اوقات شرعي آمل
طلوع آفتاب : ۴ : ۴۷ : ۴۳
اذان صبح : ۳ : ۰۲ : ۴۹
اذان ظهر: ۱۱ : ۵۷ : ۱۱
غروب آفتاب : ۱۹ : ۰۷ : ۰۳
اذان مغرب : ۱۹ : ۲۶ : ۴۰
  آمار و ارقام  
كل نمايش ها : ۶۰۷۱۱۹
كل بازديدكنندگان : ۴۱۰۶۶۴
نمايش هاي امروز : ۲۲۳۵
بازديد هاي امروز : ۲۱۷۴
افراد آنلاين : ۱۴۲

N

Powered By DLAB-SG 3.1 , Operated By Data Computer Amol - All Rights Reserved / Best View @ 1024 * 768 Or Higher Resolutions