حضرت امام خمینی رحمه الله: روز عيد غدير روزي است كه پيامبر اكرم (ص) طبقه حكومت را معين فرمودند و الگوي حكومت اسلامي را تا آخر تعيين فرمودند."صحيفه نور ج۳ ص ۱۹۷"
اخبار - به مناسبت هفته تامين اجتماعي برگزار شد: :

ديدار سيد جعفر رسولي معاون استاندار و فرماندار ويژه آمل با رؤساي شعبه يک و دو سازمان تامين اجتماعي شهرستان آمل:

به گزارش روابط عمومي فرمانداري ويژه شهرستان آمل، سيد جعفر رسولي معاون استاندار و فرماندار ويژه اين شهرستان به مناسبت هفته تامين اجتماعي با رؤساي شعبه يک و دو سازمان تامين اجتماعي شهرستان آمل و کارشناسان اين سازمان در دفتر کار خود ديدار نمود.

در اين ديدار عليرضا اخوان رئيس شعبه يک اين سازمان اظهار داشت: عمده جامعه هدف ما از  اقشار کم درآمد جامعه مي باشند.

وي با بيان اينکه با مهرباني و مهرورزي با مردم برخورد کنيم، افزود: اعتماد به مردم منطبق بر قوانين است و در تمام روزهاي هفته، اتاق مديريت بر روي تمام اقشار مردم باز است.

اين مقام مسئول با اشاره به اينکه براي ارائه خدمات بهتر به همشهريان يک کارگزاري در شهرستان مستقر است، ادامه داد: شعبه دو تامين اجتماعي آمل نيز در سال 93 افتتاح شد.

وي با تقدير و تشکر از نماينده مردم آمل و لاريجان در مجلس شوراي اسلامي، معاون استاندار و فرماندار ويژه آمل، امام جمعه آمل گفت: اين شهرستان مردم خوب و فهيمي دارد و ارتباط بين ادارات و فرمانداري بايد خالصانه باشد.

رئيس تامين اجتماعي شعبه دو آمل گفت: در اين اداره سه هزارو 800کارگاه فعال و 24 هزار نفر بيمه شده داريم .

سيد جعفر رسولي فرماندار شهرستان آمل : با توجه به اينکه 46 الي 50 درصد صنعت استان مازندران به اين شهرستان تعلق دارد ، گفت: طي سال‌هاي اخير تمام هم و غم مسئولين استاني بر حفظ اين مقدار از صنعت درآمل بوده و هست.

فرماندار ويژه آمل با بيان اينکه بايد براي رفع مشکلات صنعتگران و کارگران تلاش نمود افزود: تأمين اجتماعي زحمات زيادي در رابطه با مشکلات کارگري انجام داده و از عملکرد رياست سازمان تأمين اجتماعي و مجموعه همکاران آن سازمان راضي بوده و عملکرد خوبي دارند . و بيان نمود يکي از مديران موفق شهرستاني مي باشند و همراهي و همدلي خوبي با کارگروه هاي مختلف دارند .
لازم به ذکر است پيش از اين ديدار نيز، فرماندار آمل با برخي از بازنشستگان اين سازمان به مناسبت هفته تامين اجتماعي ديدار نمود. 


نوشته شده در : ۲۰ تير ۱۳۹۶ - ساعت : ۰۱:۰۴ بعدازظهر |  
امروز :

جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶

الجمعة ۴ ربيع الاول ۱۴۳۹

Friday 24 November 2017

آخرين بروزرساني :

جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶  ورود اعضا  
نام کاربري
رمز عبور

اوقات شرعي آمل
طلوع آفتاب : ۶ : ۴۶ : ۲۷
اذان صبح : ۵ : ۱۶ : ۰۵
اذان ظهر: ۱۱ : ۴۷ : ۰۱
غروب آفتاب : ۱۶ : ۴۷ : ۱۷
اذان مغرب : ۱۷ : ۰۶ : ۰۸
  آمار و ارقام  
كل نمايش ها : ۸۶۲۴۵
كل بازديدكنندگان : ۷۵۳۶۰
نمايش هاي امروز : ۹۴۰
بازديد هاي امروز : ۷۷۳
افراد آنلاين : ۹۷

N

Powered By DLAB-SG 3.1 , Operated By Data Computer Amol - All Rights Reserved / Best View @ 1024 * 768 Or Higher Resolutions