امام رضا(ع) فرمود: پدرم به نقل از پدرش (امام صادق(ع)) نقل کرد که فرمود: روز غدير در آسمان مشهورتر از زمين است.
اخبار - مشکلات صنعتگران شهرستان آمل با حضور مسئولين استاني و شهرستاني بررسي شد :

جلسه بررسي مشکلات صنعتگران شهرستان آمل که با حضور سيد جعفر رسولي معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان آمل، کامران اصغري مدير کل تعاون، کار و رفاه اجتماعي مازندران،  سيد مجتبي رضوي رئيس خانه صنعت، معدن و تجارت استان مازندران، امير ميران آملي نايب ‌رييس اتاق بازرگاني مازندران، ولي الله چلابي رئيس تعاون ، کار و رفاه اجتماعي شهرستان آمل، محمدتقي جوادي رئيس انجمن صنفي کارفرمايان آمل و  مديران عامل کارخانجات صنعتي آمل در محل کارخانه زرين سوله آمل تشکيل شد.

به گزارش روابط عمومي فرمانداري ويژه شهرستان آمل، سيد جعفر رسولي فرماندار ويژه آمل در جلسه بررسي مشکلات صنعتگران شهرستان آمل گفت:  صنعتگران پيشگامان در عرصه اقتصاد مقاومتي هستند بنابراين بايد به آنها کمک کرد تا خدشه اي به صنعت کشورمان وارد نشود.

وي با بيان اينکه از مشکلات و اتفاقاتي که در صنعت شهرستان خصوصا شهرک هاي صنعتي وجود دارد به خوبي آگاهي داريم، افزود: شهرک صنعتي از  بدو تأسيس تاکنون با چه مشکلاتي مواجه بوده که با  تلاش و همت بالاي شما عزيزان به اينجا رسيده است و ما نبايد بگذاريم که زحمات شما هدر برود.

رسولي با اعلام اينکه بارها بر وجود 46 درصد صنعت استان مازندران به اين شهرستان تاکيد داشتيم، گفت: طي سال‌هاي اخير تمام هم و غم مسئولين استاني بر حفظ اين مقدار از صنعت در آمل بوده و است.

وي خاطرنشان کرد: مي توان با تشکيل ستاد تسهيل و کارگروه توسعه صادرات،   مشکلات واحدهاي صنعتي و توليدي را رفع کرد و به حفظ اشتغال موجود و توليد شهرستان و به نوعي توسعه صنعت پايدار در استان پرداخت.

رسولي اشاره کرد: نگاه مسئولين استاني براي حل مشکلات صنعت به آمل باشد و هر زمان که عزيزان صنعتگر فعال مشکلي داشته باشند بر مسئولين فرض است که نسبت به حل آن اقدام شود.

رسولي تاکيد کرد: هدف ما حفظ اشتغال موجود در واحدهاي صنعتي فعال است و خوشبختانه تعامل خوبي که وجود دارد توانستيم با تشکيل کارگروههاي مربوط به صنعت و اشتغال مشکلات را حل کنيم.

هنر ما نبايد اين باشد که بيائيم واحدهاي توليدي را تعطيل کنيم.

کامران اصغري مدير کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعي مازندران با بيان اينکه بايد براي حل مشکلات واحدهاي توليدي تلاش کنيم گفت: هنر ما نبايد اين باشد که بيائيم واحدهاي توليدي را تعطيل کنيم و اگر اراده بر اين باشد که مشکلي از مشکلات حل شود قانون را گذاشتند که مشکل را حل کنيم.

وي با قدرداني از حمايت هاي ويژه فرماندار آمل براي رسيدگي به وضعيت واحدهاي توليدي شهرستان افزود: براي حل مشکلات واحدهاي توليدي شهرستان کارگروهي تحت عنوان کارگروه بررسي رفع موانع و مشکلات شهرستان تشکيل شود.

مدير کل تعاون ،کار و رفاه اجتماعي مازندران عنوان داشت: واحدهايي که فعال هستند دست آنها را بگيريم وگرنه به واحدهاي غيرفعال تيديل خواهند شد.

وي اشاره کرد: با توجه به ارائه مشوق‌ هاي بسيار مناسب دولت براي واحدهاي پذيرنده اميدواريم در آينده بتوانيم شاهد ايجاد اشتغال پايدار در استان باشيم.

وي بر آمادگي اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعي مازندران بر حل مشکلات واحدهاي توليد با برگزاري جلسات با حضور مسئولين استاني و بانکها خبرداد.

نوشته شده در : ۲۲ تير ۱۳۹۶ - ساعت : ۱۲:۰۴ بعدازظهر |  
روز بزگداشت سعدي
آخرين بروزرساني :

پنجشنبه ۳۰ فروردين ۱۳۹۷  ورود اعضا  
نام کاربري
رمز عبور

اوقات شرعي آمل
طلوع آفتاب : ۵ : ۱۹ : ۳۳
اذان صبح : ۳ : ۴۶ : ۵۶
اذان ظهر: ۱۱ : ۵۹ : ۰۹
غروب آفتاب : ۱۸ : ۳۹ : ۲۱
اذان مغرب : ۱۸ : ۵۷ : ۲۲
  آمار و ارقام  
كل نمايش ها : ۴۹۳۷۸۹
كل بازديدكنندگان : ۳۱۸۱۲۲
نمايش هاي امروز : ۴۳۵
بازديد هاي امروز : ۳۹۵
افراد آنلاين : ۴۵

N

Powered By DLAB-SG 3.1 , Operated By Data Computer Amol - All Rights Reserved / Best View @ 1024 * 768 Or Higher Resolutions