رهبر معظم انقلاب: عید غدیر هم سنت ملی ماست؛ چون ملت ما دارای این عقیده و این محتوا و این هویت در ذهن خودش هست.
اخبار - پيام تبريک فرماندار ويژه آمل به مناسبت روز بهزيستي و تامين اجتماعي :

سيد جعفر رسولي معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان آمل در پيامي هفته  بهزيستي و تامين اجتماعي را به دست اندرکاران اين امر تبريک گفت.

متن پيام بدين شرح است:

25تيرماه در تقويم جمهوري اسلامي ايران به عنوان (روز بهزيستي و تامين اجتماعي) نامگذاري شده كه اين هفته، فرصت مناسبي براي بيان اهميت، كاركردها و خدمات گسترده و مؤثر اين دو مجموعه خدماتي است كه به موجب مفادي از اصول قانون اساسي و در جهت تحقق عدالت اجتماعي و خدمت به محرومان و اقشار آسيب پذير و كم درآمد جامعه شكل گرفته اند.

 با توجه به اين كه قشرهاي آسيب پذير و كم درآمد جامعه از مخاطبان تامين اجتماعي و بهزيستي هستند لذا ارايه خدمات درست و به موقع، موجب افزايش اميد و رضايتمندي در اين گروه ها شده و دست اندركاران اين دو نهاد براي نيل به اين هدف مهم بايد بيش از گذشته نسبت به رفع مشكلات مردم اهتمام ورزند.

اينجانب ضمن پاسداشت خدمات و تلاشهاي خدمتگزاران در عرصه مقدس بهزيستي و تامين اجتماعي، فرا رسيدن اين ايام را به تمامي مسئولان و كاركنان خدوم و زحمتكش بهزيستي و تامين اجتماعي شهرستان آمل به ويژه مددكاران فداكار، مددجويان و مستمري بگيران گرانقدر، تحت پوشش اين دو سازمان، تبريك و تهنيت عرض نموده، موفقيت روز افزون همگان را در راستاي آرمانهاي والاي امام راحل عظيم الشان(ره) و منويات رهبر معظم انقلاب اسلامي (مدظله العالي) از درگاه خداوند متعال مسألت مي نمايم.


نوشته شده در : ۲۴ تير ۱۳۹۶ - ساعت : ۰۸:۰۴ قبل‏ازظهر |  
روز بزگداشت سعدي
آخرين بروزرساني :

پنجشنبه ۳۰ فروردين ۱۳۹۷  ورود اعضا  
نام کاربري
رمز عبور

اوقات شرعي آمل
طلوع آفتاب : ۵ : ۱۹ : ۳۳
اذان صبح : ۳ : ۴۶ : ۵۶
اذان ظهر: ۱۱ : ۵۹ : ۰۹
غروب آفتاب : ۱۸ : ۳۹ : ۲۱
اذان مغرب : ۱۸ : ۵۷ : ۲۲
  آمار و ارقام  
كل نمايش ها : ۴۹۳۷۹۴
كل بازديدكنندگان : ۳۱۸۱۲۷
نمايش هاي امروز : ۴۴۰
بازديد هاي امروز : ۴۰۰
افراد آنلاين : ۵۰

N

Powered By DLAB-SG 3.1 , Operated By Data Computer Amol - All Rights Reserved / Best View @ 1024 * 768 Or Higher Resolutions