امام باقر(ع) فرمود: اسلام بر پنج پايه استوار شده است: نماز، زکات، روزه، حج و ولايت و به هيچ چيز به اندازه آنچه در روز غدير به ولايت تاکيد شده، ندا نشده است.
جهاد کشاورزي - اخبار - اجراي 11 مورد قلع و قمع غيرمجاز در اراضي شاليزاري در آمل :

سيدحسين اسلامي معاون سازمان و مدير جهاد کشاورزي آمل از اجراي 11 مورد قلع و قمع غيرمجاز در اراضي شاليزاري طي 4 ماهه اول سالجاري خبر داد:

به گزارش روابط عمومي جهاد کشاورزي آمل، اسلامي گفت: در راستاي اجراي تبصره 2 ماده 10 قانون اصلاح حفظ کاربري اراضي زراعي و باغي برابر دستور دادستان شهرستان به همراه اکيپ اجراي حکم باتفاق نماينده دادستان و با حضور کارشناسان بنياد مسکن و اداره راه و شهرسازي، نماينده بخشداري و اکيپ گشت 131 اراضي در 4 ماهه اول سالجاري 11 مورد قلع و قمع در حوزه استحفاظي مرکز جهاد کشاورزي رئيس آباد واقع در روستاي صورتکلا مجموعاً در سطح 4410 متر مربع نسبت به اجراي حکم و تبصره 2 ماده 10 قانون اقدام شد.

اسلامي در همين راستا افزودند: از مجموع 4410 مترمربع که 4000 مترمربع آن قطعات تفکيکي و 410 مترمربع آن ديوارکشي بوده نسبت به اجراي حکم و تبصره دو ماده 10 قانون اقدام شد.

اسلامي معاون سازمان و مدير جهاد کشاورزي خاطر نشان کرد: با حضور مستمر کارشناسان در عرصه پهنه بندي و حضور فيزيکي گشت 131 اراضي جهاد کشاورزي و تعامل و همکاري دهياران و شوراهاي اسلامي روستاها هر گونه ساخت و ساز در اراضي زراعي و باغي ممنوع و با کليه متخلفين شديداً برخورد خواهد شد.

روابط عمومي جهاد کشاورزي شهرستان آمل


نوشته شده در : ۲۵ تير ۱۳۹۶ - ساعت : ۰۱:۰۴ بعدازظهر |  
آخرين بروزرساني :

دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶  ورود اعضا  
نام کاربري
رمز عبور

اوقات شرعي آمل
طلوع آفتاب : ۶ : ۴۲ : ۰۰
اذان صبح : ۵ : ۱۶ : ۰۰
اذان ظهر: ۱۲ : ۱۴ : ۰۴
غروب آفتاب : ۱۷ : ۴۶ : ۳۹
اذان مغرب : ۱۸ : ۰۴ : ۱۵
  آمار و ارقام  
كل نمايش ها : ۳۰۳۵۶۴
كل بازديدكنندگان : ۲۲۳۲۲۰
نمايش هاي امروز : ۸۳۶
بازديد هاي امروز : ۸۳۶
افراد آنلاين : ۱۴۰

N

Powered By DLAB-SG 3.1 , Operated By Data Computer Amol - All Rights Reserved / Best View @ 1024 * 768 Or Higher Resolutions