رهبر معظم انقلاب: عید غدیر هم سنت ملی ماست؛ چون ملت ما دارای این عقیده و این محتوا و این هویت در ذهن خودش هست.
جهاد کشاورزي - اخبار - توليد گل آنتوريوم بصورت کشت هيدروپونيک با سطح 6/. هکتار در شهرستان آمل :

سيدحسين اسلامي معاون سازمان و مدير جهاد کشاورزي از کشت گل آنتوريوم با سطح 6/. هکتار در شهرستان آمل خبر داد:

به گزارش روابط عمومي جهاد کشاورزي آمل، اسلامي طي گفتگويي اظهار کرد: توليد گل و گياهان زينتي با روش کشت هيدروپونيک براي توليد گل آنتوريوم در روستاي رفيع آباد شهرستان آمل با مديريت آقاي قليزاده با سطحي معادل 6/. هکتار و توليد بيش از 500 هزار شاخه انجام، که به منظور اهميت و توسعه توليد بيشترگل آنتوريوم در سطح 1/5 هکتار سالن پرورش گل در حال ساخت و ساز مي باشد.

اسلامي مدير جهاد کشاورزي در همين راستا افزود: با اجرا و احداث گلخانه هاي مدرن شاهد توجه بيشتري به بخش توليد و پرورش گل و گياهان زينتي خواهيم بود؛ تا اينکه اين صنعت زيبا و با نشاط را بيش از پيش حمايت کرده و گامي مهم در راستاي اشتغاالزايي جوانان روستاها و شهرستان برداريم.

اسلامي بيان داشت: در راستاي مطلوبتر شدن وضعيت گل و گياهان زينتي چه از لحاظ تعداد توليد کنندگان و چه از لحاظ کميت و کيفيت توليد، اين مديريت بر آن شد تا با معرفي بيشتر ظرفيت ها و توانمنديهاي موجود شهرستان، نمايشگاه بين‌المللي گل و گياهان زينتي در سال 95 بر پا و انشأاللّه با همت مسئولان استاني و شهرستاني و توليد کنندگان خوب اين شهرستان هر ساله ادامه خواهد داشت.

اسلامي معاون سازمان و مدير جهاد کشاورزي، خاطر نشان کرد: شهرستان آمل داراي 89/3 هکتار گلخانه با فضاي پوششي و در سطح 85/5 هکتار فضاي باز که توليد انواع گلهاي آپارتماني، شاخه بريده، گلدان و درختچه‌هاي زينتي را شامل مي‌شود؛ ضمن اينکه 536 بهره‌بردار و با ايجاد اشتغال براي بيش از 1000 نفر بصورت مستقيم مشغول فعاليت در توليد و پرورش گل و گياه مي باشند.👇👇👇👇
روابط عمومي جهاد کشاورزي شهرستان آمل


نوشته شده در : ۲۵ تير ۱۳۹۶ - ساعت : ۰۱:۰۴ بعدازظهر |  
آخرين بروزرساني :

چهارشنبه ۲۰ تير ۱۳۹۷  ورود اعضا  
نام کاربري
رمز عبور

اوقات شرعي آمل
طلوع آفتاب : ۴ : ۵۷ : ۱۶
اذان صبح : ۳ : ۱۲ : ۱۲
اذان ظهر: ۱۲ : ۰۶ : ۴۵
غروب آفتاب : ۱۹ : ۱۵ : ۴۹
اذان مغرب : ۱۹ : ۳۵ : ۲۱
  آمار و ارقام  
كل نمايش ها : ۷۲۱۰۰۵
كل بازديدكنندگان : ۴۹۹۶۹۶
نمايش هاي امروز : ۴۳۳
بازديد هاي امروز : ۴۰۶
افراد آنلاين : ۵۰

N

Powered By DLAB-SG 3.1 , Operated By Data Computer Amol - All Rights Reserved / Best View @ 1024 * 768 Or Higher Resolutions