امام رضا(ع) فرمود: پدرم به نقل از پدرش (امام صادق(ع)) نقل کرد که فرمود: روز غدير در آسمان مشهورتر از زمين است.
جهاد کشاورزي - اخبار - بيش از 3000 نفر از فراگيران بخش کشاورزي موضاعات مختلف آموزشي را فرا گرفته اند . :

سيد حسين اسلامي معاون سازمان و مدير جهاد کشاورزي با تشريح عملکرد اداره ترويج جهاد کشاورزي خبر از فراگيري بيش از 3000 نفر از بهره برداران آمل خبر داد :

به گزارش روابط عمومي جهاد کشاورزي آمل ، اسلامي طي گفتگويي اظهار کرد : امروزه توجه به سلامت غذايي و توليد محصولات کشاورزي در دنيا  رو به افزايش است که در يکي از راه و برنامه هاي اصلي اجراي طرحهاي نوين کشاورزي و افزايش آگاهي و ارائه اطلاعات روز دنيا به بهره برداران و فعالان بخش کشاورزي که نقش مهمي در رشد و سلامت افراد جامعه دارند.

به همين سبب اداره آموزش ترويج جهاد کشاورزي هر ماهه با ايجاد و اجراي برنامه هاي متنوع آموزشي و کارگاهي و آموزش چهره به چهره و آموزش صحرايي فراگيران، بخش کشاورزي را با همه مطالب آموزشي و کاربردي آشنا مي سازد.

وي در همين راستا با اهميت خواندن جايگاه ترويج و اجراي نظام نوين ترويج که از مهم ترين برنامه هاي سازماني است؛ افزود: موفقيت ترويج در اجراي برنامه ها در کلاس کشوري و استاني و شهرستاني حاصل تدبير مسئولان و تلاش همه کارشناسان و همکاران سطح ستاد تا مراکز دهستان  و همکاري خوب و شايسته بخش تحقيقاتي، آموزشي،تشکل هاي فعال کشاورزي و جوامع محلي بوده است .

اسلامي معاون سازمان و مدير جهاد کشاورزي آمل، گزارش مختصري از فعاليتهاي اداره آموزش ترويج جهاد کشاورزي شهرستان را در تير ماه سالجاري بشرح زيل است بيان داشتند:

1-      برگزاري 65 دوره آموزشي ترويجي يکروزه با موضوعات تغذيه گياهي برنج، آفات و بيماريها و تناوب آبياري زراعت برنج، آشنايي با بيماري تب کريمه کنگو در روستاهاي تحت پوشش 8 مرکز با حضور 2200 نفر روز

2-      برگزاري جلسات فني سايت الگويي برنج در روستاي بختيار کتي 10 جلسه و هر جلسه با حضور 20 نفر از فراگيران .

3-      برگزاري جلسه فني سايت الگويي پرورش قارچ خوراکي ويژه زنان روستايي در روستاي قجر محله ليتکوه 12 جلسه و هر جلسه با حضور بيش از 20 نفر از فراگيران.

4-      برگزاري يک دوره مهارتي آموزشي 2روزه 13/4 لغايت 14/4/96  با موضوع زراعت برنج در مرکز جهاد کشاورزي مرانده با حضور 60 نفرروز.

5-      برگزاري يک دوره مهارتي آموزشي 4 روزه 28/3 لغايت 1/4/96 با موضوع پرورش زنبور عسل در سالن آموزشي مديريت جهاد کشاورزي با شرکت 31 نفر از علاقمندان .

6-      برگزاري 20مورد کارگاه آموزشي و ترويجي يکروزه در رابطه مبارزه با آفات ساقه خوار برنج در 6 مرکز جهاد کشاورزي با حضور 400 نفر روز.

7-      برگزاري کلاس هاي آموزشي ترويجي اختصاصي بيمه برنج همراه با تشويق و ترغيب کشاورزان برنجکار براي گسترش و توسعه بيمه 18 جلسه آموزشي با حضور 325 نفر روز.

8-      برگزاري 6 دوره آموزشي نحوه صحيح برداشت برنج با همکاري اتحاديه کمباين داران و شاليکوبي داران در مراکز جهاد کشاورزي با حضور 350 نفر روز.

9-      جلسه ثبت سامانه بهره بردار با حضور معاون ترويج سازمان و مسئولين مراکز در دفتر مديريت جهاد کشاورزي آمل.

روابط عمومي جهاد کشاورزي شهرستان آمل

 
نوشته شده در : ۲۸ تير ۱۳۹۶ - ساعت : ۱۰:۰۴ قبل‏ازظهر |  
روز تبليغ و اطلاع رساني ديني *روز اصناف
آخرين بروزرساني :

يكشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۷  ورود اعضا  
نام کاربري
رمز عبور

اوقات شرعي آمل
طلوع آفتاب : ۴ : ۴۲ : ۵۰
اذان صبح : ۲ : ۵۱ : ۴۷
اذان ظهر: ۱۲ : ۰۲ : ۲۰
غروب آفتاب : ۱۹ : ۲۱ : ۴۹
اذان مغرب : ۱۹ : ۴۲ : ۰۷
  آمار و ارقام  
كل نمايش ها : ۶۶۸۴۶۱
كل بازديدكنندگان : ۴۵۰۷۶۲
نمايش هاي امروز : ۱۰۱۷
بازديد هاي امروز : ۱۰۱
افراد آنلاين : ۲۵

N

Powered By DLAB-SG 3.1 , Operated By Data Computer Amol - All Rights Reserved / Best View @ 1024 * 768 Or Higher Resolutions