حضرت امام خمینی رحمه الله: روز عيد غدير روزي است كه پيامبر اكرم (ص) طبقه حكومت را معين فرمودند و الگوي حكومت اسلامي را تا آخر تعيين فرمودند."صحيفه نور ج۳ ص ۱۹۷"
اخبار - مهندس علي حيدرزاده به عنوان معاون عمران و برنامه ريزي فرمانداري ويژه شهرستان آمل معرفي گرديد. :

به گزارش روابط عمومي فرمانداري ويژه شهرستان آمل، صبح امروز سيدجعفر رسولي معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان آمل در جلسه اي با حضور معاون سياسي اجتماعي، روساي ادارات سياسي و برنامه ريزي، بخشدار مرکزي و کارمندان فرمانداري و بخشداريهاي تابعه شهرستان آمل، مهندس علي حيدرزاده را بعنوان معاون برنامه ريزي و عمران خود معرفي نمود. فرماندار آمل با اهداء سلام به پيشگاه حضرت صاحب الزمان عج و روح بلند و ملکوتي بنيانگذار کبير انقلاب اسلامي و ارواح طيبه شهداي انقلاب اسلامي، دفاع مقدس، شهداي ششم بهمن آمل و مدافعان حرم و آرزوي توفيق براي دولت تدبير و اميد و تبريک ايام سخنان خويش را آغاز نمود. معاون استاندار در ادامه با قدر داني از مهندس ربيع فلاح استاندار محترم مازندران و دکتر يونسي و دکتر قمي معاونين ايشان و مديرکل سياسي و مديرکل حراست استانداري مازندران، در خصوص صدور حکم معاونت فرمانداري آمل براي مهندس حيدرزاده تشکر نمود. رسولي با توصيف عملکرد مثبت و سازنده حيدرزاده در دوره چهارساله شهرداري رينه و پيش از آن در دانشگاه از او خواست تا با جديت پيگير مصوبات کارگروه ها و جلسات باشد. فرماندار آمل حوزه کاري معاونت برنامه ريزي را گسترده بيان کرد، و اظهار اميدواري نمود "با توانمندي که از معاون جديد سراغ داريم، شاهد موفقيت ايشان در اين حوزه نيز باشيم"

حسين احساني معاون سياسي اجتماعي فرمانداري و محمدرضا نصيري بخشدار مرکزي به نيابت از ساير کارمندان به حيدرزاده بخاطر اين انتصاب تبريک گفتند.

سپس حيدرزاده با تقدير از فرماندار شهرستان به خاطر اعتماد به ايشان تشکر نموده و از اينکه آغاز کار او در اين فرمانداري بعنوان معاون برنامه ريزي و عمران با سالروز ميلاد مسرور امام رضا (ع) متقارن گرديد، اظهار خرسندي نمود. در ادامه حيدرزاده گفت:"خداوند را شاکرم که زماني اين توفيق حاصل شد که تصدي فرمانداري ويژه شهرستان آمل بر عهده شخصي لايق و جهادي مي باشد و از کمکهايي که جناب آقاي رسولي در زمان شهرداري به بنده نمود کمال تشکر رادارم."


نوشته شده در : ۱۴ مرداد ۱۳۹۶ - ساعت : ۰۹:۰۵ قبل‏ازظهر |  
روز تبليغ و اطلاع رساني ديني *روز اصناف
آخرين بروزرساني :

يكشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۷  ورود اعضا  
نام کاربري
رمز عبور

اوقات شرعي آمل
طلوع آفتاب : ۴ : ۴۲ : ۵۰
اذان صبح : ۲ : ۵۱ : ۴۷
اذان ظهر: ۱۲ : ۰۲ : ۲۰
غروب آفتاب : ۱۹ : ۲۱ : ۴۹
اذان مغرب : ۱۹ : ۴۲ : ۰۷
  آمار و ارقام  
كل نمايش ها : ۶۶۸۴۵۱
كل بازديدكنندگان : ۴۵۰۷۵۶
نمايش هاي امروز : ۱۰۰۷
بازديد هاي امروز : ۹۵
افراد آنلاين : ۱۹

N

Powered By DLAB-SG 3.1 , Operated By Data Computer Amol - All Rights Reserved / Best View @ 1024 * 768 Or Higher Resolutions