امام رضا(ع) فرمود: پدرم به نقل از پدرش (امام صادق(ع)) نقل کرد که فرمود: روز غدير در آسمان مشهورتر از زمين است.
اخبار - ديدار صميمي فرماندار آمل با خبرنگاران و اصحاب رسانه به مناسبت روز خبرنگار/ و پيام تبريک فرماندار به اين مناسبت :

سيدجعفررسولي معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان آمل صبح امروز با خبرنگاران و اصحاب رسانه ديدار نمود.

به گزارش روابط عمومي فرمانداري ويژه شهرستان آمل، در اين ديدار گرم و صميمي ابتدا قرباني، رئيس هيئت مديره انجمن صنفي خبرنگاران و عزيزکمالي پيشکسوت اين عرصه به نمايندگي از حاضرين و ساير همکارانشان از فرماندار آمل بخاطر برگزاري اين جلسه تشکر کرده و در ادامه  به بيان دغدغه هاي خبرنگاران  پرداختند.

فرماندار آمل با گراميداشت سالروز شهادت شهيد صارمي و بزرگداشت ياد و خاطره شهداي خبرنگار و تصويربرداري که در جبهه هاي دفاع مقدس که صحنه هاي رشادت دلاورمردان آن دوران را به صمع  و نظر مردم رساندند، فرارسيدن هفته خبرنگار را به اين صنف زحمتکش و هميشه در صحنه تبريک گفت.

ايشان با تاکيد بر اينکه "ميز مديريت حق مدير نيست بلکه حق مردم است که در دست مديران به امانت سپرده شد" از مديران اين شهرستان خواست تا خبرنگاران را به چشم رقيب خود  نبينند، بلکه سعي کنند از خبرنگاراني که با قلم صدق و صفا نقد مي کنند را يک فرصت ببينند .  

وي با تشکر مجدد از خبرنگاراني که مديران را نقد منصفانه مي کنند، پرسشگري و تذکر وارده از سوي اين خبرنگاران را به فال نيک گرفته و يادآور شد: بارها پيش آمده که مديران مسائل حساس و مهم را در اثر مواجهه با کارهاي روزمره به فراموشي سپرده اند و اين تيترهاي داغ و پررنگ کردن مطالب از سوي خبرنگاران بوده که مديران را به تکاپوي مجدد وادار نموده است.

معاون استاندار و فرماندار ويژه آمل با اذعان بر اينکه هر درگاه مجازي و پيام رساني، خبرنگار تلقي نمي شود، خبرنگاران واقعي را داراي ساز و کار رسمي و نام و آدرس ثبت شده و مشخص و پاسخگو به مطالب منتشر شده دانست.

رسولي با اشاره به ديني که 350هزار شهيد گلگون کفن از انقلاب اسلامي تا کنون بر گردن ما دارند، از خبر نگاران خواست تا با بيان شيوا و اطلاع رساني صحيح از خدمات نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران به مردم، به گونه اي ملت را نسبت به اين نظام دلگرم نمايند و دسيسه هاي رسانه هاي بيگانه  که سعي در نا اميد کردن مردم نسبت به نظام اسلامي دارند، را برملا سازند .

فرماندار آمل از خبرنگاران خواست تا قدر فضاي همدلي و همکاري بوجود آمده بين فرمانداري، نماينده محترم مردم آمل در مجلس شوراي اسلامي، ائمه محترم جمعه شهرستان، مديران دولتي و غيردولتي اين شهرستان را بدانند و از روابط حسنه بوجود آمده در راستاي جهت دادن و رسيدن به مطالبات مردم که همانا خدمات صادقانه است  استفاده نمايند.

در اين زمينه ، معاون استاندار تلاش مسئولين دلسوز نظام در استان و  شهرستان بويژه دکتر ربيع فلاح استاندار محترم و دکتر يوسفيان نماينده محترم مجلس را در خصوص جذب اعتباري بالغ بر 550ميليارد تومان براي اين شهرستان، در دوره چهارساله دولت تدبير و اميد، قابل تمجيد دانست و از خبرنگاران عزيز خواست تا با انعکاس به حق اينگونه خدمات دولت که در سايه همدلي و همگرايي همه مسئولين شهرستان ايجاد شده است، دولت  دوازدهم و مسئولين ارشد آن را نيز به اختصاص اعتبارات جديد، راغب نمايند.

 لازم به ذکر است در حاشيه اين نشست و در مراسم تجليل از خبرنگاران فرماندار آمل اعلام کرد: " بر من فرض است در رابطه با مشکلات رفاهي دوستان خبرنگار و اصحاب رسانه از هيچ کوششي دريغ نکنم ، و پيگير درخواست ها و مطالبات اين عزيزان باشم ."

 در پايان از خبرنگاران زحمتکش و پرتلاش اين شهرستان تقدير شد.

و پيامي از سوي سيدجعفر رسولي معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان آمل به مناسبت 17 مرداد، روز خبرنگار صادر شد:

 در اين پيام آمده است:

 نامگذاري 17 مرداد ماه روز شهادت خبرنگار شهيد " محمود صارمي " به عنوان روز خبرنگار فرصت ارزشمندي است براي پاسداشت و قدرداني از تلاش ها و مجاهدت هاي بي‌دريغ خبرنگاران بيدار و آزاد انديشي که زبان گويا و چشم بيدار جامعه‌اند. انديشه سازان آگاه و دردمندي که در جهت تعالي افکار عمومي، روشنگري و آگاهي بخشي به جامعه تلاش مي کنند.

خبرنگاران به راستي وجدان بيدار جامعه و تصويرگر زمان خويش هستند، زيرا همواره در عمق جامعه زندگي مي کنند و در سلامت فرهنگي و فکري هر جامعه نقش به سزايي دارند و در بصيرت بخشي به جامعه و توسعه اجتماعي مي توانند منشا خدمات بزرگي باشند.

اينجانب ضمن گراميداشت ياد و خاطره شهيد والا مقام محمود صارمي و ساير شهداي عرصه اطلاع رساني و رسانه و تبريک روز خبرنگار به همه فعالين حوزه رسانه و خبر، اميدوارم در سالي که به فرمايش مقام معظم رهبري (مدظله العالي) به عنوان سال اقتصاد مقاومتي، توليد و اشتغال  نامگذاري شده است، شاهد هم فکري، وحدت و انسجام همه نيروهاي دلسوز و توانمند به ويژه خبرنگاران متعهد به عنوان يکي از اقشار نخبه و تأثيرگذار جامعه در راستاي توسعه و بالندگي بيش از پيش ديار علويان و شهر عالمان آمل باشيم.نوشته شده در : ۱۵ مرداد ۱۳۹۶ - ساعت : ۰۵:۰۵ قبل‏ازظهر |  
روز تبليغ و اطلاع رساني ديني *روز اصناف
آخرين بروزرساني :

يكشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۷  ورود اعضا  
نام کاربري
رمز عبور

اوقات شرعي آمل
طلوع آفتاب : ۴ : ۴۲ : ۵۰
اذان صبح : ۲ : ۵۱ : ۴۷
اذان ظهر: ۱۲ : ۰۲ : ۲۰
غروب آفتاب : ۱۹ : ۲۱ : ۴۹
اذان مغرب : ۱۹ : ۴۲ : ۰۷
  آمار و ارقام  
كل نمايش ها : ۶۶۸۴۶۰
كل بازديدكنندگان : ۴۵۰۷۶۱
نمايش هاي امروز : ۱۰۱۶
بازديد هاي امروز : ۱۰۰
افراد آنلاين : ۲۴

N

Powered By DLAB-SG 3.1 , Operated By Data Computer Amol - All Rights Reserved / Best View @ 1024 * 768 Or Higher Resolutions