امام باقر(ع) فرمود: اسلام بر پنج پايه استوار شده است: نماز، زکات، روزه، حج و ولايت و به هيچ چيز به اندازه آنچه در روز غدير به ولايت تاکيد شده، ندا نشده است.
اخبار - فرماندار آمل پيگيري مشکلات رفاهي خبرنگاران با همکاري مسؤولان را لازم و ضروري دانست :

معاون استاندار مازندران گفت: مسائل رفاهي و مشکلات خبرنگاران در اين زمينه با همکاري مسؤولان در شهرستان آمل پيگيري مي‌شود.

به  گزارش روابط عمومي فرمانداري ويژه شهرستان آمل، سيد جعفر رسولي معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان آمل در گردهمايي تعدادي از خبرنگاران اين شهرستان به مناسبت فرا رسيدن روز خبرنگار، اظهار کرد: عرصه خبر بسيار بزرگ و ارزشمند است و خداوند هم در قرآن کريم به قلم سوگند ياد کرده است.

وي افزود: خبرنگاران اين شهرستان در سرماي زمستان، برف، کولاک، گرماي تابستان و وقايع مهم و بحران‌ها همپاي مردم بوده و حتي در اطلاع‌رساني از مسؤولان جلوتر هستند.

فرماندار ويژه آمل با اشاره به نقش‌آفريني ويژه خبرنگاران در هشت سال دفاع مقدس، تصريح کرد: شهيد صارمي از بزرگان عرصه خبر بوده که با شهادتش ايشان روز خبرنگار در تقويم کشورمان ثبت و درج شد.

اين مسؤول با اعلام اينکه جايگاه فرمانداري در جامعه نظارت است وخبرنگاران هم وظيفه نظارتي برعهده دارند، بيان کرد: کارکرد فرمانداري و خبرنگاران مشترک است و در اين راستا انتظار داريم تا در راه خدمت به مردم و کسب رضايت خداوند گام‌هاي بلندي در کنار هم برداريم.

رسولي با اشاره به درج واقعيت‌ها توسط خبرنگاران و نوشتن آنچه را که مي‌بينند، يادآور شد: سه هدف مهم جلب رضايت خداوند، خدمت به مردم و کسب درآمد در انتشار اخبار نهفته است و نوستن حقايق از مهم‌ترين اصول به شمار مي‌آيد.

وي بيان کرد: مباحث کلان عرصه خبر در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي دنبال و پيگيري مي‌شود هر چند معتقدم خبرنگاران از قشري هستند که به مسائل و مشکلات همه آحاد جامعه مي‌پردازند ولي جايي مشکلات آنها به صورت مبسوط مطرح نمي‌شود.

معاون استاندار مازندران گفت: مسائل رفاهي و مشکلات خبرنگاران در اين زمينه با همکاري مسؤولان در شهرستان آمل پيگيري مي‌شود.




.

 


نوشته شده در : ۱۶ مرداد ۱۳۹۶ - ساعت : ۰۲:۰۵ بعدازظهر |  
آخرين بروزرساني :

پنجشنبه ۲ فروردين ۱۳۹۷



  ورود اعضا  
نام کاربري
رمز عبور

اوقات شرعي آمل
طلوع آفتاب : ۶ : ۰۱ : ۴۴
اذان صبح : ۴ : ۳۵ : ۲۹
اذان ظهر: ۱۲ : ۰۷ : ۲۱
غروب آفتاب : ۱۸ : ۱۳ : ۳۵
اذان مغرب : ۱۸ : ۳۰ : ۵۱
  آمار و ارقام  
كل نمايش ها : ۴۰۱۷۶۸
كل بازديدكنندگان : ۲۷۵۷۷۱
نمايش هاي امروز : ۶۸۹
بازديد هاي امروز : ۶۲۱
افراد آنلاين : ۹۵

N

Powered By DLAB-SG 3.1 , Operated By Data Computer Amol - All Rights Reserved / Best View @ 1024 * 768 Or Higher Resolutions