امام رضا(ع) فرمود: پدرم به نقل از پدرش (امام صادق(ع)) نقل کرد که فرمود: روز غدير در آسمان مشهورتر از زمين است.
اخبار - در آستانه 26مرداد، پدر شهيد زال نژاد با فرماندار آمل ديدار کرد :

در آستانه 26مرداد، و به مناسبت سالروز ورود اولين گروه از آزادگان سرافراز ميهن به خاک ايران اسلامي در سال 1369، اعضاي هيئت محبين آل طاها  و پدر بزرگوارشهيد مدافع حرم مهندس حاج مصطفي زال نژاد با سيدجعفررسولي فرماندار آزاده و جانباز شهرستان آمل ديدار کردند.

 به گزارش روابط عمومي فرمانداري ويژه شهرستان آمل، در اين ديدار پدر بزرگوار شهيد والامقام زال نژاد تابلوي منقوش به تمثال مبارک مقام معظم رهبري را به معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان آمل اهدا نمود. فرماندار آمل با اظهار ارادت و اداي احترام نسبت به شهداي انقلاب اسلامي، دفاع مقدس و ششم بهمن آمل، بويژه از رشادت هاي شهدا و رزمندگان مدافع حرم که غريبانه و دليرانه در خارج از خاک ميهن با دشمنان اين آب و خاک مي جنگند، ياد نمود. سپس حاج محمد زال نژاد پدر بزرگوار شهيد حاج مصطفي زال نژاد از اينکه شخصيتي ارزشي، جهادي و با تجربه که بسياري از مشکلات شهرستان را در عرصه هاي مختلف لمس کرده و در عين حال از يادگاران دفاع مقدس و همرزم بسياري از شهدا بوده و خود نيز طعم غربت و اسارت را کشيده، بعنوان فرماندار شهرستان شهيد پرور آمل انتصاب گرديد، ابراز خرسندي نمود و براي ايشان و همکارانشان آرزوي موفقيت کرد.


نوشته شده در : ۲۲ مرداد ۱۳۹۶ - ساعت : ۱۰:۰۵ قبل‏ازظهر |  
امروز :

دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶

الإثنين ۴ جمادي‌الاولي ۱۴۳۹

Monday 22 January 2018

آخرين بروزرساني :

يكشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶  ورود اعضا  
نام کاربري
رمز عبور

اوقات شرعي آمل
طلوع آفتاب : ۷ : ۰۸ : ۴۹
اذان صبح : ۵ : ۳۹ : ۰۰
اذان ظهر: ۱۲ : ۱۱ : ۵۲
غروب آفتاب : ۱۷ : ۱۵ : ۱۵
اذان مغرب : ۱۷ : ۳۳ : ۵۷
  آمار و ارقام  
كل نمايش ها : ۲۳۸۹۷۵
كل بازديدكنندگان : ۱۶۷۶۰۳
نمايش هاي امروز : ۱۱۸
بازديد هاي امروز : ۱۱۸
افراد آنلاين : ۱۹

N

Powered By DLAB-SG 3.1 , Operated By Data Computer Amol - All Rights Reserved / Best View @ 1024 * 768 Or Higher Resolutions