امام باقر(ع) فرمود: اسلام بر پنج پايه استوار شده است: نماز، زکات، روزه، حج و ولايت و به هيچ چيز به اندازه آنچه در روز غدير به ولايت تاکيد شده، ندا نشده است.
بخشداري امامزاده عبدالله (ع) - اقدام جدي و پيشگيرانه در مقابله با ساخت و ساز غير مجاز در بخش امام زاده عبدا...(ع) :

 

اقدام جدي و پيشگيرانه در مقابله با ساخت و ساز غير مجاز در بخش امام زاده عبدا...(ع)

امروز در قالب کارگروه ساخت و ساز غير مجاز با مديريت جهاد کشاورزي و با حضور اعضاي مرکز جهاد کشاورزي،نماينده دادستاني،نماينده بخشداري،نماينده شهرداري در يک اقدام نسبت به آزاد سازي 3 هکتار از اراضي کشاورزي که توسط متخلفين محصور شده و قصد تفکيک و تغيير کاربري داشتند تخريب به عمل آمد.

لازم به ذکر است تا کنون در سال 95 و 96 تقريبا بالاي 13 هکتار از اراضي آزاد شده و همينطور در زمين هاي متصرفين و منابع طبيعي توسط کارگروه حدود 40 فقره و بالاي 3 هکتار از اراضي منابع طبيعي هم خلعيت شده است.

بخشدار اظهار داشت:دهياران و شوراها بر اساس وظيفه همکاري همه جانبه را با مديران دستگاه هاي اجراي در حفظ انفال عمومي داشته باشند و هر گونه تخلف را به دستگاه مرتبط و بخشداري اعلام نمايند.

 


نوشته شده در : ۲۵ مرداد ۱۳۹۶ - ساعت : ۰۸:۰۵ قبل‏ازظهر |  
امروز :

پنجشنبه ۳۰ شهريور ۱۳۹۶

الخميس ۲۹ ذي‌الحجه ۱۴۳۸


Strict Standards: mktime() [function.mktime]: You should be using the time() function instead in D:\Inetpub\vhosts\amol.gov.ir\httpdocs\templates\footer.tpl.php on line 14
Thursday 21 September 2017

روز گفتگوي تمدنها
آخرين بروزرساني :

پنجشنبه ۳۰ شهريور ۱۳۹۶  ورود اعضا  
نام کاربري
رمز عبور

اوقات شرعي آمل
طلوع آفتاب : ۵ : ۴۷ : ۰۷
اذان صبح : ۴ : ۲۰ : ۳۹
اذان ظهر: ۱۱ : ۵۳ : ۳۳
غروب آفتاب : ۱۷ : ۵۹ : ۲۴
اذان مغرب : ۱۸ : ۱۶ : ۳۹
  آمار و ارقام  
كل نمايش ها : ۸۲۰۲۷۴۰
كل بازديدكنندگان : ۵۵۳۷۳۴۶
نمايش هاي امروز : ۸۹۲
بازديد هاي امروز : ۷۸۹
افراد آنلاين : ۱۱۱

N

Powered By DLAB-SG 3.1 , Operated By Data Computer Amol - All Rights Reserved / Best View @ 1024 * 768 Or Higher Resolutions