امام باقر(ع) فرمود: اسلام بر پنج پايه استوار شده است: نماز، زکات، روزه، حج و ولايت و به هيچ چيز به اندازه آنچه در روز غدير به ولايت تاکيد شده، ندا نشده است.
شهرداري دابودشت - اخبار - تجليل از آزادگان سرافراز توسط شهرداري و شوراي اسلامي شهر دابودشت :

تجليل از آزادگان سرافراز توسط شهرداري و شوراي اسلامي شهر دابودشت

 

          مراسم تجليل تني چند از آزادگان سرافراز در شهرداري دابودشت با حضور بخشدار دابودشت،قاسمي شهردار دابودشت ، فرمانده حوزه صفين و شوراي اسلامي دابودشت برگزار شد.

قاسمي شهردار دابودشت در اين مراسم با اشاره به ايستادگي و مقاومت آزادگان در دوران دفاع مقدس اظهار داشت: قطعاً حفظ ارزش ها و پايبندي به آرمان هاي والاي امام و انقلاب اسلامي در دوران اسارت در زندان هاي رژيم ضد بشري صدام بسيار ارزنده و افتخار آميز است.

 وي تصريح کرد :در اين شرايط تکريم آزادگان وظيفه همه آحاد ملت، ويژه مسئولان است و اين حداقل کاري است که مسئولان مي توانند در اين زمينه انجام دهند.

قاسمي همچنين با اشاره به طرح برخي مشکلات توسط تعدادي از آزادگان گفت رفع اين مشکلات از جمله بيکاري فرزندان خانواده هاي ايثارگران نياز به عزم جدي و همه جانبه مسئولان کشور است و دولت مصوبات و اقدامات خوبي در اين زمينه انجام دادند اما رفع مشکل بيکاري که امروز به مشکل و چالش جدي در کشور تبديل شده است،بايد با جديت بيشتري دنبال و پيگيري شود.

وي در ادامه افزود: آزادگان گنجينه و مدال هاي افتخار اين ملت هستند و موجبات فخر و عزت اين ملت را فراهم ساختند. شهردار تصريح کرد :آزادگان نقش بي بديل وممتازي در تقويت قدرت نرم جمهوري اسلامي و فتح خرمشهر ها  که رهبر معظم انقلاب از آن ياد کردند دارا مي باشند.

در پايان مراسم لوح تقدير و هدايايي به رسم يادبود تقديم آزادگان سرافراز گرديد.

 نوشته شده در : ۲۹ مرداد ۱۳۹۶ - ساعت : ۰۹:۰۵ قبل‏ازظهر |  
شکست حمله نظامي آمريکا به ايران در طبس در اثر طوفان شن (1359ش)
آخرين بروزرساني :

دوشنبه ۳ ارديبهشت ۱۳۹۷  ورود اعضا  
نام کاربري
رمز عبور

اوقات شرعي آمل
طلوع آفتاب : ۵ : ۱۵ : ۴۸
اذان صبح : ۳ : ۴۲ : ۱۲
اذان ظهر: ۱۱ : ۵۸ : ۳۴
غروب آفتاب : ۱۸ : ۴۱ : ۵۷
اذان مغرب : ۱۹ : ۰۰ : ۰۶
  آمار و ارقام  
كل نمايش ها : ۴۹۹۸۴۱
كل بازديدكنندگان : ۳۲۳۸۶۵
نمايش هاي امروز : ۱۸۱
بازديد هاي امروز : ۱۶۸
افراد آنلاين : ۹۳

N

Powered By DLAB-SG 3.1 , Operated By Data Computer Amol - All Rights Reserved / Best View @ 1024 * 768 Or Higher Resolutions