امام رضا(ع) فرمود: پدرم به نقل از پدرش (امام صادق(ع)) نقل کرد که فرمود: روز غدير در آسمان مشهورتر از زمين است.
بخشداري امامزاده عبدالله (ع) - مراسم تحليف و تعيين هيئت رئيسه پنجمين دوره شوراي اسلامي برابر قانون در بخش امام زاده عبدا...(ع) برگزار شد. :

مراسم تحليف و تعيين هيئت رئيسه پنجمين دوره شوراي اسلامي برابر قانون در بخش امام زاده عبدا...(ع) برگزار شد.

يحيي عسگري پور ،بخشدار امام زاده عبدا...(ع) در اين رابطه گفت:شوراهاي اسلامي شهر و روستا بازوان قدرتمند نظام و دولت هستند و ما بايد تلاش کنيم از اين ظرفيت هاي بالقوه استفاده کنيم و محيط سالم و طبيعي روستا از بين نرود و در ساخت و ساز ها و مجوز ها با دقت کامل عمل کنيم.

وي در ادامه افزود:با توجه به اينکه دولت تدبير و اميد براي توسعه پايدار در روستا نگاه  ويژه اي دارد، بايد تلاش کنيم از سر فصل هاي توسعه پايدار روند آباداني سرعت بيشتري پيدا کند و نقش شوراها در رونق و اشتغال توليد و گردشگري را نبايد ناديده گرفت و حداقل ترين نقش شوراها در روستا اين است که خريد هايمان از توليد داخلي باشد و اين بيانگر اشتغال و توليد است.

لازم به ذکر است اين بخش با وسعت بالاي 736 هکتار داراي 44 روستا و 1 شهر و 29 روستاي داراي شورا و 20 روستاي داراي دهيار و 15 روستاي داراي رابط شورا مي باشد که 24 روستا فاقد دهياري و 15 روستا فاقد شورا مي باشند.

 


نوشته شده در : ۱ شهريور ۱۳۹۶ - ساعت : ۰۲:۰۶ بعدازظهر |  
آخرين بروزرساني :

دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶  ورود اعضا  
نام کاربري
رمز عبور

اوقات شرعي آمل
طلوع آفتاب : ۶ : ۴۲ : ۰۰
اذان صبح : ۵ : ۱۶ : ۰۰
اذان ظهر: ۱۲ : ۱۴ : ۰۴
غروب آفتاب : ۱۷ : ۴۶ : ۳۹
اذان مغرب : ۱۸ : ۰۴ : ۱۵
  آمار و ارقام  
كل نمايش ها : ۳۰۳۵۴۹
كل بازديدكنندگان : ۲۲۳۲۰۵
نمايش هاي امروز : ۸۲۱
بازديد هاي امروز : ۸۲۱
افراد آنلاين : ۱۳۵

N

Powered By DLAB-SG 3.1 , Operated By Data Computer Amol - All Rights Reserved / Best View @ 1024 * 768 Or Higher Resolutions