حضرت امام خمینی رحمه الله: روز عيد غدير روزي است كه پيامبر اكرم (ص) طبقه حكومت را معين فرمودند و الگوي حكومت اسلامي را تا آخر تعيين فرمودند."صحيفه نور ج۳ ص ۱۹۷"
بخشداري امامزاده عبدالله (ع) - در ششمين روز هفته دولت ساختمان اداري و آتش نشاني شهرداري امام زاده عبدالله(ع) افتتاح شد. :

در ششمين روز هفته دولت ساختمان اداري و آتش نشاني شهرداري امام زاده عبدالله(ع) افتتاح شد.

صبح سه شنبه 7شهريور96  مصادف با ششمين روز هفته دولت، ساختمان اداري و آتش نشاني شهرداري امام زاده عبدالله با حضور معاون محترم استاندارو فرماندار ويژه شهرستان آمل،معاونت عمراني برنامه ريزي فرمانداري ويژه شهرستان آمل،روساي ادارت شهر آمل و امام زاده عبدا...(ع)،اعضاي دوره چهارم و پنجم شوراي شهر امام زاده عبدا...(ع) و جمعي از شهروندان به بهره  برداري رسيد.

در آئين افتتاح اين ساختمان سيدجعفر رسولي معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان آمل، از تلاش همه مسئولين بخش امام زاده عبدالله (ع) و به ويژه از امام جمعه محترم و  بخشدار پرتلاش و جانباز، اعضاي شوراي اسلامي بخش و شهر امام زاده عبدالله(ع) در دوره هاي چهارم و پنجم، شهردار سابق و فعلي اين شهر و کارکنان شهرداري و روساي ادارات و نهادهاي اين بخش در احداث اين مجموعه و ساختمان اداري و آتش نشاني شهرداري امام زاده عبدالله قدرداني نمود.

سيدجعفر رسولي ضمن اشاره به رويکرد دولت براي کمک به شهرهاي کوچک، افزود: در دولت يازدهم با اهتمام جدي دولت و پيگيري هاي نماينده مردم آمل در مجلس شوراي اسلامي، کمربندي غربي آمل-چمستان به جاده هراز تکميل و بهره برداري شده که نقش بسيار زيادي در کاهش بارترافيکي به داخل شهر آمل داشته است.

وي اضافه کرد: بخشي از مسير جاده هراز که در حوزه استحفاظي بخش امامزاده عبداله واقع شده براي تعريض و چهارخطه شدن آن در دولت تدبير واميد و با اختصاص بيش از 300 ميليارد تومان در اين محدوده و نيز ديگر مسيرهاي اين جاده کمک مالي شده است.

فرماندار آمل همچنين با بيان اينکه درهفته گراميداشت دولت در شهرستان آمل حدود 75 طرح عمراني ، توليدي و خدماتي در اين شهرستان در حال افتتاح است، اضافه کرد: براي اجراي اين طرح ها حدود 509 ميليارد ريال از محل اعتبارهاي دولتي و بخش خصوصي هزينه شده است.

رسولي با بيان اينکه اقدامات دولت تدبير واميد در ديگر بخش هاي شهرستان نيز قابل لمس و ثمربخش بوده است، گفت: در چهارساله دولت يازدهم، گازرساني به 90 روستا، ساخت 5 مجتمع آبرساني براي بهره مندي 44 روستا، تکميل و چهارخطه شدن بخشي از جاده هاي ارتباطي آمل به بابل قديم، آمل به فريدونکنار، آمل به چمستان ، آسفالت 201 روستا و تجهيز، تسطيح و يکپارچه سازي 504 کيلومتر از شاليزارهاي شهرستان انجام شده که هم اکنون به برکت دولت، مردم نيز از مزاياي آن بهره مند هستند.

فرماندار آمل با اشاره به رقم اعتبارات استاني شهرستان آمل، اين ميزان اعتبار را براي اجراي پروژه هاي بزرگ اين شهرستان که ذکر شد، کافي ندانست و تحقق اجراي اين پروژه ها را مديون تلاش بي حد و مرز دکتر يوسفيان ملا نماينده مردم آمل و لاريجان در مجلس شوراي اسلامي براي جذب اعتبارات ملي دانست.

ايشان تلاش مديران اين شهرستان را که در حد مديران کل استاني زحمت مي کشند، ستودني دانست و سهم نزديک به 50 درصدي صنعت و اشتغال اين شهرستان در استان را ثمره تلاش همه مسئولين شهرستان آمل دانست.

حجت الاسلام والمسلمين مهدي غفاري امام جمعه شهر امام زاده عبدالله با بيان اينکه در حکومت اسلامي ولايت وجود نداشته باشد حکومت حکومت طاغوتي است گفت: براي انقلاب اسلامي در راس آن ولايت وجود دارد و همه دولتمردان وارگانها با وجود ولايت مشروعيت پيدا مي کنند.

 وي افزود: هدف انقلاب اسلامي ايجاد عدالت ، رفع فقر و مشکلات بود و متاسفانه هرچه به جلوتر مي رويم آرام آرام نسبت به آن فاصله مي گيريم و شهيدان رجائي و باهنر به عنوان اسوه و سمبل دولتمردان هستند.

 

 

 

 

 

 


نوشته شده در : ۸ شهريور ۱۳۹۶ - ساعت : ۰۱:۰۶ بعدازظهر |  
آخرين بروزرساني :

چهارشنبه ۲۰ تير ۱۳۹۷  ورود اعضا  
نام کاربري
رمز عبور

اوقات شرعي آمل
طلوع آفتاب : ۴ : ۵۷ : ۱۶
اذان صبح : ۳ : ۱۲ : ۱۲
اذان ظهر: ۱۲ : ۰۶ : ۴۵
غروب آفتاب : ۱۹ : ۱۵ : ۴۹
اذان مغرب : ۱۹ : ۳۵ : ۲۱
  آمار و ارقام  
كل نمايش ها : ۷۲۱۰۶۵
كل بازديدكنندگان : ۴۹۹۷۵۶
نمايش هاي امروز : ۴۹۳
بازديد هاي امروز : ۴۶۶
افراد آنلاين : ۱۰۱

N

Powered By DLAB-SG 3.1 , Operated By Data Computer Amol - All Rights Reserved / Best View @ 1024 * 768 Or Higher Resolutions