پيامبر اکرم(ص) فرمود: خداوند مى‏ فرمايد: ولايت على بن ابيطالب دژ محکم من است، پس هر کس داخل قلعه من گردد، از آتش دوزخم محفوظ خواهد بود.
اخبار - افتتاح چندين پروژه عمراني، توليدي، خدماتي و رفاهي بخش لاريجان در هفتمين روز هفته دولت، 8شهريور96 :

در هفتمين روز هفته دولت، چندين پروژه عمراني، توليدي، خدماتي و رفاهي بخش لاريجان با حضور علي حيدرزاده معاون برنامه ريزي و عمران فرمانداري ويژه شهرستان آمل، رضا مقدم بخشدار لاريجان، حجت الاسلام شکري امام جمعه بخش لاريجان، رئيس و اعضاي شوراي اسلامي بخش، شهرها و روستاهاي اين بخش، روساي ادارات مربوطه و مردم شريف بخش لاريجان، به بهره برداري رسيد.

به گزارش روابط عمومي فرمانداري ويژه شهرستان آمل، در ابتداي اين مراسم، بخشدار لاريجان ضمن خيرمقدم گويي به ميهمانان و مدعوين برنامه و با گراميداشت هفته دولت و ياد و خاطره شهيدان رجايي و باهنر اظهار داشت: به لطف الهي قطار توسعه لاريجان به حرکت در آمد و نهضت آسفالت نيز شروع شده است.

مقدم در بخشي از سخنان خود اعلام نمود محور اصلي سياست دولت تدبير و اميد بر اصل اخلاق و اقتصاد و سياست خارجي استوار است.و انشاالله در آينده نزديک شاهد رشد و شکوفايي بخش لاريجان هستيم.

وي در ادامه افزود در سالي که مقام معظم رهبري آن را سال اقتصاد مقاومتي توليد و اشتغال ناميدند، همه بايد دست به دست هم دهيم و با برنامه ريزي دقيق رشد و شکوفايي اقتصادي را براي بخش به ارمغان بياوريم و با ايجاد اشتغال معضل بيکاري را در بخش ريشه کن کنيم.

وي همچنين ضمن تقدير از دکتر يوسفيان نماينده مردم شريف آمل و لاريجان که نقش اساسي در عمران و آبادي بخش دارند، از ايشان به عنوان يک پشتوانه محکم براي مديران در راستاي خدمت رساني بهتر و بيشتر  ياد کرد .

در ادامه پروژه هاي قابل بهره برداري اين بخش به شرح ذيل افتتاح گرديد:

1-     افتتاح شرکت تعاوني توسعه عمران روستا گزانه که متشکل از چهار مجموعه بوده.و با اعتبار بالغ بر يک ميليارد و پانصد ميليون تومان به بهره برداري رسيد. که نهصدو هشتاد ميليون  تومان سهم جهاد کشاورزي شهرستان و پانصدو سي ميليون تومان آورده اعضا شرکت تعاوني و اهالي محل بود.

2-     بهره برداري از مجتمع آبرساني بايجان به هزينه اي بالغ بر 572 ميليون تومان و بهره برداري 450خانوار از اين طرح

3-       بهره برداري از آسفالت روستاي انهه بطول 800متر با هزينه 100 ميليون تومان 

4-       بهره برداري از آسفالت روستاي هاره بطول 3 کيلومتر با هزينه سيصد ميليون تومان 

5-       بهره برداري از آسفالت روستاي شمس آباد به طول 4 کيلومتر با هزينه چهارصد ميليون تومان

         لازم به ذکر است آسفالت همه موارد با استفاده از قير يارانه اي انجام شد.

6-        افتتاح خانه عالم روستاي نوسر با هزينه 130 ميليون تومان

7-      افتتاح يک مجموعه گردشگري و رستوران روگلي شماره 2 واقع در کارا پلور با سرمايه گذاري چهار ميليارد توماني از سوي سرمايه شخصي و استفاده از تسهيلات دولتي، که باعث اشتغال بيش از 8 نفر گرديد.

8-       بهره برداري از شرکت آبمعدني وانا هستي البرز توليد کننده آبمعدني و انواع آب ميوه که با سرمايه اي بالغ بر هفت ميليارد تومان واقع در هاره به بهره برداري رسيد و هم اکنون نزديک به 25 نفر در اين واحد مشغول بکار هستند.

لازم به ذکر است طرح هايي چون بوستان روستايي فرهنگي ورزشي روستاي کندولو و شيخ محله نمارستاق و آخا منطقه اميري و هتل آپارتمان پلور هم در اين هفته  به بهره برداري رسيد.

 


نوشته شده در : ۹ شهريور ۱۳۹۶ - ساعت : ۰۹:۰۶ قبل‏ازظهر |  
فرخنده ميلاد حضرت امام علي بن موسي الرضا(ع)(148ق)
آخرين بروزرساني :

چهارشنبه ۲۰ تير ۱۳۹۷  ورود اعضا  
نام کاربري
رمز عبور

اوقات شرعي آمل
طلوع آفتاب : ۴ : ۵۹ : ۲۸
اذان صبح : ۳ : ۱۵ : ۳۱
اذان ظهر: ۱۲ : ۰۶ : ۵۲
غروب آفتاب : ۱۹ : ۱۳ : ۵۱
اذان مغرب : ۱۹ : ۳۳ : ۱۴
  آمار و ارقام  
كل نمايش ها : ۷۳۳۴۷۹
كل بازديدكنندگان : ۵۰۶۴۷۱
نمايش هاي امروز : ۱۱۵۰
بازديد هاي امروز : ۱۱۳۰
افراد آنلاين : ۸۵

N

Powered By DLAB-SG 3.1 , Operated By Data Computer Amol - All Rights Reserved / Best View @ 1024 * 768 Or Higher Resolutions