امام باقر(ع) فرمود: اسلام بر پنج پايه استوار شده است: نماز، زکات، روزه، حج و ولايت و به هيچ چيز به اندازه آنچه در روز غدير به ولايت تاکيد شده، ندا نشده است.
اخبار - معرفي يدالله ساعي بعنوان بخشدار جديد دابودشت :

با حضور معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان آمل، معاونين، مسئولين دواير و کارمندان اين فرمانداري، بخشدار جديد دابودشت معرفي شد.

به گزارش روابط عمومي فرمانداري ويژه شهرستان آمل، سيدجعفررسولي معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان آمل در آئين تکريم بخشدار اسبق و معارفه بخشدار جديد دابودشت، ضمن خيرمقدم گويي به همکاران و قدرداني از تلاشهايشان در فرمانداري آمل، خطاب به بخشداران گفت: بخشداران مي توانند در چهارچوب قانون و تعامل با همکاران، معتمدين، مسئولين و مردم منطقه، در راستاي رشد و توسعه سياسي و اجتماعي  و پيشرفت اقتصادي منطقه  بکوشند.

وي به موضوع مهم اقتصاد مقاومتي اشاره کرد و گفت: اين مهم از موضوعاتي است که مورد تاکيد رهبر معظم انقلاب و رييس محترم جمهور و دولت است، لذا همه ما مسئولين براي محقق شدن اين مهم مي بايست وقت بيشتري بگذاريم و الحمداله تاکنون هم همين بوده و ادامه خواهد داشت تا به بهره وري حداکثري دست يابيم.

فرماندار ويژه آمل با تاکيد بر نقش نظارتي  فرمانداري و بخشداري ها  و لزوم ايجاد هماهنگي بين دستگاه هاي شهرستان و بخشها از سوي اين نهاد، تصريح کرد: هرچقدر وحدت و همدلي و همزباني در يک جامعه  بيشتر باشد قطعا در آن منطقه توسعه و پيشرفت فراهم مي شود، و در اين صورت است که مي توان گفت: " فرمانداري نقش برجسته اي در راستاي تحقق سياستهاي دولت در زمينه ايجاد امنيت و فراهم کردن بستر مناسبت براي وحدت رويه و زمينه سازي براي عمل به فرموده مقام معظم رهبري و تحقق شعار سال که همان اقتصاد مقاومتي، توليد و اشتغال است، ايفا مي نمايد."

فرماندار آمل از همه مردم و مسئولين محلي خواست که به بخشدار جديد کمک کنند تا توسعه همه جانبه را براي اين منطقه رقم بزند، و با اشاره به پتانسيل باالقوه بخش دابودشت اظهار داشت: " اميدوارم بخشدار جديد قابليت هاي خوبي را از خود بروز دهد و بخش را توسعه دهد."

وي در ادامه سخنانش از مهندس بهرام حيدري بخشدار سابق دابودشت که در اين بخش زحمت زيادي کشيده بودند تشکر کرد.

در پايان يدالله ساعي که پيش از اين نيز سابقه بخشداري دابودشت را در کارنامه خود داشت، بعنوان بخشدار جديد اين بخش معرفي شد.


 


نوشته شده در : ۱۱ شهريور ۱۳۹۶ - ساعت : ۰۳:۰۶ بعدازظهر |  
آخرين بروزرساني :

يكشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۷  ورود اعضا  
نام کاربري
رمز عبور

اوقات شرعي آمل
طلوع آفتاب : ۴ : ۴۲ : ۲۵
اذان صبح : ۲ : ۵۱ : ۲۴
اذان ظهر: ۱۲ : ۰۱ : ۵۳
غروب آفتاب : ۱۹ : ۲۱ : ۲۳
اذان مغرب : ۱۹ : ۴۱ : ۴۱
  آمار و ارقام  
كل نمايش ها : ۶۵۵۳۹۱
كل بازديدكنندگان : ۴۴۷۶۶۱
نمايش هاي امروز : ۲۷۷۶
بازديد هاي امروز : ۳۷۲
افراد آنلاين : ۷۹

N

Powered By DLAB-SG 3.1 , Operated By Data Computer Amol - All Rights Reserved / Best View @ 1024 * 768 Or Higher Resolutions