حضرت امام خمینی رحمه الله: روز عيد غدير روزي است كه پيامبر اكرم (ص) طبقه حكومت را معين فرمودند و الگوي حكومت اسلامي را تا آخر تعيين فرمودند."صحيفه نور ج۳ ص ۱۹۷"
جهاد کشاورزي - اخبار - توزيع بيش از 70 پنل خورشيدي بين دامداران عشاير شهرستان آمل :

سيد حسين اسلامي مدير جهاد کشاورزي آمل از توزيع بيش از 70 پنل خورشيدي بين دامداران عشاير شهرستان آمل خبر داد:

به گزارش روابط عمومي جهاد کشاورزي آمل، اسلامي گفت: عشاير جامعه اي است، کاملا مولد و ميراث دار هويت ديني و فرهنگي که زندگي آنها مبناي کوچ و بهره برداري از شرايط اقليمي و طبيعي با تکيه بر دامداري بنا نهاده شده است، اين جامعه جايگاه ارزشمند داشته وکمترين بهره را از خدمات و امکانات موجود در کشور داشته و در عين حال، با کمترين توقع، بيشترين خدمت را به کشور عرضه مي کنند. از اين رو ضرورت برنامه ريزي و ارائه خدمات مناسب و متناسب با شأن و منزلت و نيازهاي آنها، کمترين کاري است که ميتوان در قبال آنها انجام داد.

اسلامي در همين راستا افزودند: در اجراي سياست هاي اقتصاد مقاومتي و توليد و اشتغال به منظور خدمات رساني مطلوب به خانواده عشاير با همکاري شرکت تعاوني عشايري شهرستان آمل بيش از 70 پنل خورشيدي براي توليد و تأمين برق (روشنايي) مورد نياز خانوار و استفاده از لوازم خانگي برقي همراه با آموزش چگونگي استفاده از پنل ها بين دامداران عشاير توزيع گرديد.

مدير جهاد کشاورزي آمل بيان داشت: در مناطق عشايري شهرستان آمل حدود 1500 خانوار عشاير بومي و عشاير مهمان مشغول فعاليت و از خدمات شرکت تعاوني عشايري بهره مند مي شوند؛ همچنين عشاير شهرستانهاي نور، محمود آباد و بابل به منظور تهيه و تحويل پنل خورشيدي مي توانند به تعاوني عشايري آمل مراجعه نمايند.

روابط عمومي جهاد کشاورزي شهرستان آمل


نوشته شده در : ۱۲ شهريور ۱۳۹۶ - ساعت : ۱۱:۰۶ قبل‏ازظهر |  
امروز :

يكشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶

الأحد ۳ جمادي‌الاولي ۱۴۳۹

Sunday 21 January 2018

آخرين بروزرساني :

يكشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶  ورود اعضا  
نام کاربري
رمز عبور

اوقات شرعي آمل
طلوع آفتاب : ۷ : ۰۹ : ۱۸
اذان صبح : ۵ : ۳۹ : ۲۱
اذان ظهر: ۱۲ : ۱۱ : ۳۵
غروب آفتاب : ۱۷ : ۱۴ : ۱۲
اذان مغرب : ۱۷ : ۳۲ : ۵۶
  آمار و ارقام  
كل نمايش ها : ۲۳۸۳۸۷
كل بازديدكنندگان : ۱۶۷۰۵۲
نمايش هاي امروز : ۲۴۰۸
بازديد هاي امروز : ۲۲۸۶
افراد آنلاين : ۱۰۵

N

Powered By DLAB-SG 3.1 , Operated By Data Computer Amol - All Rights Reserved / Best View @ 1024 * 768 Or Higher Resolutions