پيامبر اکرم(ص) فرمود: خداوند مى‏ فرمايد: ولايت على بن ابيطالب دژ محکم من است، پس هر کس داخل قلعه من گردد، از آتش دوزخم محفوظ خواهد بود.
اخبار - جلسه شوراي سلامت و امنيت غذايي شهرستان آمل برگزار شد :

جلسه شوراي سلامت و امنيت غذايي شهرستان آمل به رياست معاون سياسي اجتماعي فرمانداري و با حضور اعضاي اين شورا در محل فرمانداري اين شهرستان برگزار گرديد.
به گزارش روابط عمومي فرمانداري ويژه شهرستان آمل، در ابتداي اين جلسه حسين احساني معاون فرمانداري شهرستان آمل ضمن خوش آمدگويي به اعضاء، سلامت مردم را از مهمترين مقوله هاي مورد توجه شوراي بهداشت شهرستان و کارگروه سلامت و امنيت غذايي عنوان کرد و ابراز داشت: با تعامل و همکاري بين مسئولين شهرستان در رأس نماينده محترم مردم در مجلس شوراي اسلامي، فرماندار پرتلاش شهرستان، ائمه محترم جمعه و ساير مديران  مسائل و مشکلات بهداشتي شهرستان که از سالها پيش بوجود آمده بود، خوشبختانه در حال حل شدن بوده و شاهد تغييرات اساسي در خصوص ارتقاء شاخص هاي بهداشتي در شهرستان هستيم.
احساني در ادامه گفت: از آنجايي که اولين رکن جامعه سلامت روح و جسم مي باشد، جهت تضمين سلامت روح و جسم افراد جامعه در اين خصوص با عنوان سلامت و امنيت غذايي فعاليتهايي انجام مي پذيرد که خوشبختانه در شهرستان آمل اين اقدامات مناسب بوده است.
وي در بخش ديگري از سخنان خود خواستار پيگيري مصوبات اين شورا از سوي دستگاه ها و ادارات و سازمان هاي شهرستان شد و افزود: سلامت مردم در اولويت اول امور قرار دارد لذا در اين راه هرگونه کم کاري و سهل انگاري از هيچ فردي قابل قبول نخواهد بود.
 معاون سياسي اجتماعي فرمانداري ويژه شهرستان آمل، با اشاره به نزديکي ايام محرم و صفر به متوليان و ناظران اماکن مقدسه و متبرکه و مسئولين هيئات توصيه نمود تا به نسبت به سلامت مردم و عزادارن حسيني و رعايت نکات بهداشتي در حين تهيه غذا و توزيع آن دقت بيشتري نمايند.


نوشته شده در : ۱۳ شهريور ۱۳۹۶ - ساعت : ۰۲:۰۶ بعدازظهر |  
فرخنده ميلاد حضرت امام علي بن موسي الرضا(ع)(148ق)
آخرين بروزرساني :

چهارشنبه ۲۰ تير ۱۳۹۷  ورود اعضا  
نام کاربري
رمز عبور

اوقات شرعي آمل
طلوع آفتاب : ۴ : ۵۹ : ۲۸
اذان صبح : ۳ : ۱۵ : ۳۱
اذان ظهر: ۱۲ : ۰۶ : ۵۲
غروب آفتاب : ۱۹ : ۱۳ : ۵۱
اذان مغرب : ۱۹ : ۳۳ : ۱۴
  آمار و ارقام  
كل نمايش ها : ۷۳۳۴۸۱
كل بازديدكنندگان : ۵۰۶۴۷۳
نمايش هاي امروز : ۱۱۵۲
بازديد هاي امروز : ۱۱۳۲
افراد آنلاين : ۸۷

N

Powered By DLAB-SG 3.1 , Operated By Data Computer Amol - All Rights Reserved / Best View @ 1024 * 768 Or Higher Resolutions