امام باقر(ع) فرمود: اسلام بر پنج پايه استوار شده است: نماز، زکات، روزه، حج و ولايت و به هيچ چيز به اندازه آنچه در روز غدير به ولايت تاکيد شده، ندا نشده است.
اخبار - ديدار فرماندار آمل با جانباز مدافع حرم آملي، علي تاجيک :

فرماندار شهرستان آمل با جانباز مدافع حرم علي تاجيک ديدار نمود.
به گزارش روابط عمومي فرمانداري ويژه شهرستان آمل، سيدجعفررسولي معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان آمل به همراه مسئول واحد ايثارگران فرمانداري، بخشدار دابودشت و تني چند از ايثارگران و جانبازان و رزمندگان دفاع مقدس شهرستان، با جانباز مدافع حرم علي تاجيک که اخيرا به درجه جانبازي نائل آمد، در منزل ايشان در روستاي کمانگرکلاي هراز پي بخش مرکزي شهرستان آمل، ديدار و از رشادت تمامي جانبازان و مقام شامخ آنها، تجليل و تقدير نمود.

فرماندار آمل در اين ديدار گفت: مدافعان حرم نشان دادند که پرورش يافته مکتب عاشورا هستند و هيچگاه از اعتقادات و باور ديني خود و دفاع از حريم ولايت دست نمي کشند.
وي ادامه داد: امروز جانبازان و شهداي مدافع حرم به عنوان بهترين الگو و اسوه براي جوانان و آينده سازان ايران اسلامي محسوب مي شوند و بايد زمينه معرفي هرچه بيشتر اين عزيزان را براي نسل جوان فراهم کرد، و يادآور شد: مدافعان حرم راه مقاومت و جهاد در راه خداوند را انتخاب کردند و قطعا در پيشگاه خداوند متعال از آبروي زيادي برخوردارند.
در ادامه جانباز مدافع حرم علي تاجيک به بيان برخي از خاطرات و رشادتهاي رزمندگان و شهداي هم رزم خود پرداخت.


نوشته شده در : ۱۴ شهريور ۱۳۹۶ - ساعت : ۰۹:۰۶ قبل‏ازظهر |  
آخرين بروزرساني :

دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶  ورود اعضا  
نام کاربري
رمز عبور

اوقات شرعي آمل
طلوع آفتاب : ۶ : ۴۲ : ۰۰
اذان صبح : ۵ : ۱۶ : ۰۰
اذان ظهر: ۱۲ : ۱۴ : ۰۴
غروب آفتاب : ۱۷ : ۴۶ : ۳۹
اذان مغرب : ۱۸ : ۰۴ : ۱۵
  آمار و ارقام  
كل نمايش ها : ۳۰۳۳۷۸
كل بازديدكنندگان : ۲۲۳۰۳۴
نمايش هاي امروز : ۶۵۰
بازديد هاي امروز : ۶۵۰
افراد آنلاين : ۶۰

N

Powered By DLAB-SG 3.1 , Operated By Data Computer Amol - All Rights Reserved / Best View @ 1024 * 768 Or Higher Resolutions