امام باقر(ع) فرمود: اسلام بر پنج پايه استوار شده است: نماز، زکات، روزه، حج و ولايت و به هيچ چيز به اندازه آنچه در روز غدير به ولايت تاکيد شده، ندا نشده است.
بخشداري امامزاده عبدالله (ع) - جلسه انتخابات پنجمين دوره شوراي بخش امام زاده عبدا...(ع) برگزار شد. :

جلسه انتخابات پنجمين دوره شوراي بخش امام زاده عبدا...(ع) برگزار شد.

بخشدار در جلسه انتخابات شوراي بخش گفت:وظيفه  شوراها فقط انتخاب دهيار نيست و آنها در سرعت بخشيدن به توسعه کشور براي حل مشکلات اجتماعي مي توانند بسيار موثر باشند و حال که دولت تدبير واميد در توسعه برنامه ششم توسعه پايدار توجه خاصي به روستا دارد و به فکر عمران و آباداني روستا گام برداشته،زيرا پيشرفت روستاها را پيشرفت کشور مي داند.

عسگري پور با اشاره به نقش مهم شوراها در موفقيت دولت اظهار داشت:اگر شوراها کمک نمي کردند دولت به موفقيت هايي مانند :طرح تحول نظام سلامت و بيمه شدن بسياري از افراد و کاهش هزينه درمان،افزايش مستمري مستمندان،جلوگيري از قاچاق کالا،ساخت و ساز غير مجاز،حمايت همه جانبه از کشاورزي دست نمي يافت.

وي افزود:حل که شورهاي اسلامي شهر و روستا و بخش رسما کار خود را آغاز کردند بايستي در تعيين سياست دولت گام برداريم تا هماهنگ با چشم انداز بيست ساله بتوانيم محرومت را از روستا برداشته و روستا را به مرکز توليد باز گردانيم.

بخشدار در ادامه بيان داشت:دوران اشتباهات گذشت و حال که شوراي اسلامي با کوله باري از تجربه در عمل مي تواند در زمينه هاي توسعه پايدار گام بردارد.انتخابات شوراي اسلامي بخش با رعايت قانون فصل هشتم آيين نامه اجراي انتخابات و با رعايت مواد 78-80-81-82-83 با حضور هيئت اجرايي و نظارت پنجمين دوره انتخابات شوراي اسلامي شهر و روستا که در جلسه 5 نفر را به عنون عضو اصلي و سه نفر را به عنوان عضو علي البدل شوراي اسلامي بخش با راي مخفي انتخاب نموده که آقايان محمد علي ارجمندي،محمود اسماعيلي،بيژن پاشايي،قائم عيسي زاده و مرتضي حداد به عنوان پنج عضو اصلي و آقايان سعيد رضا زاده،مظفر حيدري و محمد علي روستايي به عنوان سه عضو علي البدل انتخاب شدند.
 


نوشته شده در : ۱۵ شهريور ۱۳۹۶ - ساعت : ۱۰:۰۶ قبل‏ازظهر |  
آخرين بروزرساني :

چهارشنبه ۲۰ تير ۱۳۹۷  ورود اعضا  
نام کاربري
رمز عبور

اوقات شرعي آمل
طلوع آفتاب : ۴ : ۵۷ : ۱۶
اذان صبح : ۳ : ۱۲ : ۱۲
اذان ظهر: ۱۲ : ۰۶ : ۴۵
غروب آفتاب : ۱۹ : ۱۵ : ۴۹
اذان مغرب : ۱۹ : ۳۵ : ۲۱
  آمار و ارقام  
كل نمايش ها : ۷۲۱۰۶۷
كل بازديدكنندگان : ۴۹۹۷۵۸
نمايش هاي امروز : ۴۹۵
بازديد هاي امروز : ۴۶۸
افراد آنلاين : ۱۰۲

N

Powered By DLAB-SG 3.1 , Operated By Data Computer Amol - All Rights Reserved / Best View @ 1024 * 768 Or Higher Resolutions