امام رضا(ع) فرمود: پدرم به نقل از پدرش (امام صادق(ع)) نقل کرد که فرمود: روز غدير در آسمان مشهورتر از زمين است.
اخبار - بازديد فرماندار آمل از بزرگترين شرکت چاپ ليبل استان مازندران :

سيدجعفررسولي معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان آمل به مناسبت هفته تعاون از شرکت چاپ، رنگ و هنر شمال بعنوان يکي از تعاوني هاي نمونه و فعال شهرستان بازديد کرد.
به گزارش روابط عمومي فرمانداري ويژه شهرستان آمل، در اين بازديد که "چلابي" رئيس اداره کار و رفاه اجتماعي و "اخون و حسن زاده" مديران شعبات 1 و 2 سازمان تامين اجتماعي شهرستان آمل و برخي ديگر از مسئولين، فرماندار آمل را همراهي مي کردند، فعاليت شرکت چاپ، رنگ و هنر شمال که بزرگترين شرکت چاپ ليبل استان مازندران بوده و در شهرک صنعتي بابکان واقع شده است، مورد بررسي و ارزيابي قرار گرفت.
فرماندار آمل با اشاره به نامگذاري سال اقتصاد مقاومتي و توليد واشتغال، و استقرار 46 درصد از صنعت استان مازندران در شهرستان آمل، تلاش صنعتگران و توليدکنندگان اين شهرستان را ارج نهاد و گفت: بايد زمينه فعاليت و امنيت براي صنعتگران و سرمايه‌گذاران ايجاد شود تا بتوانند در اين عرصه خدمت کرده و موجب رشد توليد و تکاپوي اقتصادي و اشتغال شهرستان و استان شوند.
وي بر لزوم تفکر، برنامه‌ريزي و مديريت در حمايت از توليدکنندگان و سرمايه‌گذاران تأکيد کرد و افزود: حمايت دستگاه ها از واحدهاي توليدي و صنعتي بايد دقيق و بر اساس برنامه‌ريزي باشد و به موقع انجام گيرد.
معاون استاندار حمايت از کارگاه‌هاي کوچک و زودبازده را يکي از اهداف اقتصاد مقاومتي و زمينه اشتغال‌زايي خواند و پشتيباني از اين واحدها را از سوي دستگاه هاي دولتي خواستار شد.
 در ادامه آقاي اميدشمس اميري مديرعامل و آقاي جمشيدي عضو هيئت مديره و مدير بازرگاني شرکت چاپ، رنگ و هنر شمال فعاليتهاي اين شرکت را به شرح ذيل تشريح نمودند:
 شرکت چاپ، رنگ و هنر شمال تنها شرکت چاپ ليبل و برچست محصولات غذايي ، دارويي ، آرايشي و بهداشتي در سطح استان و  شمال کشور مي باشد که با 30ميليارد ريال سرمايه گذاري، زمينه اشتغال 21 نفر را به صورت مستقيم ايجاد نموده است.
گفتني است؛ اين شرکت، تنها شرکتي است که در استانهاي مازندران،گيلان و گلستان در اين زمينه فعاليت ميکند، و بازار کار و سفارشاتي که هم اکنون در اين شرکت پذيرفته و ارائه ميگردد، در سالهاي گذشته توسط کشورهاي همسايه بويژه ترکيه صورت مي گرفت. و اين در حالي است که هم اکنون اين شرکت با توليد انحصاري اين محصولات علاوه بر کسب رضايت و جلب سفارشات داخلي، توانسته به واسطه کيفيت محصولات خود، بازارهاي خارجي را نيز فتح نمايد، و حتي برخي شرکتهاي ترکيه اي را نيز مجاب به خريد از اين شرکت نمايد.
قابل ذکر است؛ با آغاز به کار شرکت چاپ، رنگ و هنر شمال، سالانه از خروج مبالغ هنگفت ارز از کشور  جلوگيري به عمل آمد، و همچنين با انعقاد قرارداهايي با شرکتهاي عراقي، ترکيه اي و ساير کشورهاي عربي و بدست آوردن بازارهاي فروش خارجي، اين جريان برعکس شده و مقدار زيادي ارز وارد کشور عزيزمان مي گردد.
مديربازرگاني اين شرکت ضمن قدرداني از همکاري مسئولين استان مازندران بويژه مديران شهرستان آمل، از مديران صنايع و توليدي هاي اين شهرستان خواست تا کيفيت محصولات اين شرکت را ارزيابي نموده و در صورت حصول رضايت، درصدد ارائه سفارش به اين شرکت بومي برآيند.
در پايان مديرعامل اين شرکت از تهيه طرح توسعه اين شرکت خبر داد و گفت: در صورت اجراي اين طرح، خط توليد شرکت، سه شيفته خواهد شد و با جذب نيروي کار بيشتر، مي تواند سهم بيشتري را در توليد و اشتغال شهرستان به عهده گيرد.


نوشته شده در : ۲۱ شهريور ۱۳۹۶ - ساعت : ۰۹:۰۶ قبل‏ازظهر |  
روز تبليغ و اطلاع رساني ديني *روز اصناف
آخرين بروزرساني :

يكشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۷  ورود اعضا  
نام کاربري
رمز عبور

اوقات شرعي آمل
طلوع آفتاب : ۴ : ۴۲ : ۵۰
اذان صبح : ۲ : ۵۱ : ۴۷
اذان ظهر: ۱۲ : ۰۲ : ۲۰
غروب آفتاب : ۱۹ : ۲۱ : ۴۹
اذان مغرب : ۱۹ : ۴۲ : ۰۷
  آمار و ارقام  
كل نمايش ها : ۶۶۸۸۵۷
كل بازديدكنندگان : ۴۵۰۹۸۲
نمايش هاي امروز : ۱۴۱۳
بازديد هاي امروز : ۳۲۱
افراد آنلاين : ۸۳

N

Powered By DLAB-SG 3.1 , Operated By Data Computer Amol - All Rights Reserved / Best View @ 1024 * 768 Or Higher Resolutions