امام صادق(ع) فرمود: ... روز غدير خم در ميان روزهاى عيد فطر و قربان و جمعه همانند ماه در ميان ستارگان است.
اخبار - ملاقات عمومي فرماندار ويژه آمل با مردم شريف و مسئولين ادارت و نهادهاي شهرستان آمل 21شهريور96 :

به گزارش روابط عمومي فرمانداري ويژه شهرستان آمل، در روز ملاقات عمومي فرماندار و مسئولين با مردم شريف شهرستان آمل، سيدجعفررسولي معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان آمل و برخي از مديران و نمايندگان ادارات  اين شهرستان با حضور در دفتر کار فرماندار، با مراجعين  به اين فرمانداري ديدار نمودند و حضوراً در جريان مشکلات و موانع سر راه اين عزيزان قرار گرفتند و ضمن بررسي موارد در جعت رفع مشکل آنها و در چارچوب قانون اقداماتي انجام شد.

فرماندار آمل در ديدار با بعضي از اعضاي شوراهاي اسلامي و دهياران روستاها که براي رفع مشکلات روستاي خود به فرمانداري آمده بودند، اعلام کرد: "شما اعضاي محترم شوراهاي اسلامي و دهياران گرامي که به عنوان نمايندگان روستاييان عزيز انتخاب شده ايد، بايد مدافع حقوق و حافظ منافع اهالي و بوميان منطقه باشيد و نگذاريد خداي ناکرده بدليل غفلت شما، حقي از مردم ضايع شود."

 فرماندار آمل با تعدادي از توليد کنندگان صنايع کوچک و زودبازده نيز ديدار نمود و ضمن راهنمايي هاي لازم به آنها، براي حل مشکلاتشان تدابيري اتخاذ نمود.

پس از اين ديدار حجت الاسلام والمسلمين حاج محمدرضا مداحي آملي، مولف کتاب "ناصرالحق"آتشفشان خاموش آمل، ضمن قدرداني از اقدام عاجل فرماندار آمل در زمينه توصيه به اداره برق شهرستان آمل جهت رفع مشکل برق کوچه مشرف به آستانه مبارکه امام زاده ابراهيم(ع)، يک جلد از چاپ سوم اين کتاب را به فرماندار آمل اهدا نمود.

معاون استاندار در ديدار با اعضاي تعاوني برنج کاران شهرستان، خواستار فعاليت بيشتر اين تعاوني شد و از آنها خواست تا با ايجاد اتحاد و هبستگي در اين قشر پرتعداد و قابل اتکا در شهرستان، موجب رونق اين تعاوني در جهت ارائه خدمات نوين و قابل توجه به کشاورزان، شوند.

در پايان فرماندار آمل در ديدار با اعضاي کانون مهندسين ساختمان آمل، مهندسين ساختمان را تامين کننده امنيت سقف بالاي سر مردم خواند و به آنها تاکيد کرد تا از کيفيت مصالح به کار رفته در ساختمانها مطمئن شوند و با نظارت مستقيم و انجام آزمايشات مکرر در آزمايشگاه هاي معتبر، به اعتمادي که مردم و کارفرمايان به مهندسان مي کنند، پاسخ در ست و قابل قبول بدهند.

 


نوشته شده در : ۲۲ شهريور ۱۳۹۶ - ساعت : ۱۲:۰۶ بعدازظهر |  
آخرين بروزرساني :

پنجشنبه ۲ فروردين ۱۳۹۷  ورود اعضا  
نام کاربري
رمز عبور

اوقات شرعي آمل
طلوع آفتاب : ۶ : ۰۱ : ۴۴
اذان صبح : ۴ : ۳۵ : ۲۹
اذان ظهر: ۱۲ : ۰۷ : ۲۱
غروب آفتاب : ۱۸ : ۱۳ : ۳۵
اذان مغرب : ۱۸ : ۳۰ : ۵۱
  آمار و ارقام  
كل نمايش ها : ۴۰۱۶۹۵
كل بازديدكنندگان : ۲۷۵۶۹۸
نمايش هاي امروز : ۶۱۶
بازديد هاي امروز : ۵۴۸
افراد آنلاين : ۳۳

N

Powered By DLAB-SG 3.1 , Operated By Data Computer Amol - All Rights Reserved / Best View @ 1024 * 768 Or Higher Resolutions