رهبر معظم انقلاب: عید غدیر هم سنت ملی ماست؛ چون ملت ما دارای این عقیده و این محتوا و این هویت در ذهن خودش هست.
اخبار - مراسم گراميداشت سالروز بسيج دانش آموزي در مصلي قدس شهرستان آمل برگزار شد :

مراسم گراميداشت سالروز بسيج دانش آموزي با حضور فرماندار شهرستان آمل، امام جمعه و مدير آموزش و پرورش آمل و دانش آموزان بسيجي اين شهرستان در مصلي قدس آمل برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي فرمانداري ويژه شهرستان آمل، حجت الاسلام مرتضوي امام جمعه آمل در اين مراسم ضمن گراميداشت روز بسيج دانش آموزي گفت: تفکر بسيجي در جهان سبب شده تا دشمنان اسلام نتوانند به هدفشان برسند.

امام جمعه آمل ادامه داد: نگاه خدمت به مردم از يک طرف و حفظ و حراست از مرز و بوم و نواميس از طرف ديگر از مؤلفه هاي بسيج  مي باشد.

وي با اشاره به تحريم تفکر بسيجي از سوي ٱمريکا و ساير دشمنان اظهار داشت: امروز شاهد هستيم که در ليست کنگره آمريکا، نام بسيج مي آيد زيرا اين نگاه ايماني و تقوايي است واقتدار بسيج را به آنها مي شناساند و ترسي که از نام بسيج بر اندام آنها به وجود مي آورد.

حجت الاسلام مرتضوي با تاکيد بر اينکه شهيد فهميده ها از همين بسيج دانش آموزي به وجود آمدند، افزود پيروزي انقلاب اسلامي در همين نگاه اثر بخش و بسيج دانش آموزي است، به همين دليل حضرت امام خميني (ره) و مقام معظم رهبري نگاه خاص به بسيج داشته اند .

امام جمعه آمل در پايان گفت: اين نهاد مقدس توسط امام خميني با بسيج 20 ميليوني شکل گرفت ، و اکنون با تدبير و مديريت خوب مقام معظم رهبري  با 85 ميليون بسيجي در برابر ظلم ايستاده ايم و همواره از مرز و بوممان با نام بسيج دفاع مي کنيم و از  بسيج دانش آموزي نبايد غافل شويم . در پايان از تمامي بسيجيان و دانش آموزان بسيجي حاضر در جلسه تقدير تشکر نمود.


نوشته شده در : ۱۱ آبان ۱۳۹۶ - ساعت : ۱۲:۰۸ بعدازظهر |  
آخرين بروزرساني :

چهارشنبه ۴ مهر ۱۳۹۷  ورود اعضا  
نام کاربري
رمز عبور

اوقات شرعي آمل
طلوع آفتاب : ۵ : ۵۱ : ۰۷
اذان صبح : ۴ : ۲۵ : ۰۷
اذان ظهر: ۱۱ : ۵۱ : ۴۹
غروب آفتاب : ۱۷ : ۵۱ : ۵۵
اذان مغرب : ۱۸ : ۰۹ : ۰۹
  آمار و ارقام  
كل نمايش ها : ۹۰۸۶۷۸
كل بازديدكنندگان : ۶۵۵۷۹۷
نمايش هاي امروز : ۲۰۴۵
بازديد هاي امروز : ۱۹۴۵
افراد آنلاين : ۵۲

N

Powered By DLAB-SG 3.1 , Operated By Data Computer Amol - All Rights Reserved / Best View @ 1024 * 768 Or Higher Resolutions