امام رضا(ع) فرمود: پدرم به نقل از پدرش (امام صادق(ع)) نقل کرد که فرمود: روز غدير در آسمان مشهورتر از زمين است.
اخبار - سيدجعفررسولي فرماندارآمل به مناسبت 13آبان گفت: ما شعار مرگ بر آمريکا را در عمل جوانان پرشور و مسلمان ايران در تسخير لانه جاسوسي مشاهده کرديم :

 

فرماندار آمل در ادامه افزود:  13 آبان، يادآور حوادث مهمي است که در شکل گيري انقلاب اسلامي و بيرون راندن استکبار جهاني از ايران نقش تأثيرگذاري داشته است. وي تصريح نمود: 13 آبان سرشار از روح پايداري، فداکاري و مقاومت جوانان رشيد و غيور ايران اسلامي در مبارزه عليه قدرت هاي شيطاني و استکبار جهاني است، و بعنوان برگ زريني در تاريخ مجاهدتهاي ملت غيور ايران به ثبت رسيده است.


وي تسخير لانه جاسوسي را از حرکت هاي ارزشمند در تاريخ انقلاب اسلامي ايران به رهبري امام و رهبر کبير انقلاب اسلامي برشمرد و اظهار داشت:  در سيزدهم آبان 58 دانشجويان انقلابي درحمايت از دانش آموزان شهيد خود انقلابي بزرگ را با تسخيرلانه جاسوسي رقم زدنند.

فرماندار ويژه آمل در پايان گفت:

"اينجانب ضمن گراميداشت اين روز از مردم فهيم و ولايتمدار شهرستان آمل دعوت ميکنم تا با حضور در راهپيمايي13 آبان ،حماسه ايي آگاهانه به نمايش گذارند.

 


نوشته شده در : ۱۱ آبان ۱۳۹۶ - ساعت : ۰۴:۰۸ قبل‏ازظهر |  
آخرين بروزرساني :

چهارشنبه ۴ مهر ۱۳۹۷  ورود اعضا  
نام کاربري
رمز عبور

اوقات شرعي آمل
طلوع آفتاب : ۵ : ۵۱ : ۰۷
اذان صبح : ۴ : ۲۵ : ۰۷
اذان ظهر: ۱۱ : ۵۱ : ۴۹
غروب آفتاب : ۱۷ : ۵۱ : ۵۵
اذان مغرب : ۱۸ : ۰۹ : ۰۹
  آمار و ارقام  
كل نمايش ها : ۹۰۸۶۱۷
كل بازديدكنندگان : ۶۵۵۷۳۶
نمايش هاي امروز : ۱۹۸۴
بازديد هاي امروز : ۱۸۸۴
افراد آنلاين : ۴۱

N

Powered By DLAB-SG 3.1 , Operated By Data Computer Amol - All Rights Reserved / Best View @ 1024 * 768 Or Higher Resolutions