رهبر معظم انقلاب: عید غدیر هم سنت ملی ماست؛ چون ملت ما دارای این عقیده و این محتوا و این هویت در ذهن خودش هست.
شهرداري دابودشت - اخبار - اولين جلسه محمدرضا مهدوي شهردار دابودشت با اعضا شوراي اسلامي شهر و کارکنان شهرداري :

اولين جلسه محمدرضا مهدوي شهردار دابودشت با اعضا شوراي اسلامي شهر و کارکنان شهرداري


محمدرضا مهدوي حکم خود را از استاندار مازندران دريافت کرد و بعد از دريافت حکم امروز در تاريخ 14/8/96 در بدو ورود به شهرداي با استقبال اعضاء شوراي اسلامي شهر و کارکنان شهرداري وارد شهرداري دابودشت شد و اولين جلسه خود را با کارکنان برگزار کرد .

اولين جلسه محمدرضا مهدوي شهردار دابودشت با اعضا شوراي اسلامي شهر و کارکنان شهرداري

محمدرضا مهدوي حکم خود را از استاندار مازندران دريافت کرد و بعد از دريافت حکم امروز در تاريخ 14/8/96 در بدو ورود به شهرداي با استقبال اعضاء شوراي اسلامي شهر و کارکنان شهرداري وارد شهرداري دابودشت شد و اولين جلسه خود را با کارکنان برگزار کرد . در ابتدا جعفر منفرد عضو شوراي اسلامي شهر ، ضمن خوشامدگويي و تبريک به مهدوي ، شهردار  گفت : مطمئن هستيم هر کاري که با سختي شروع شود در آن خيري عظيم است و از خداوند بزرگ مي خواهيم به مجموعه عوامل شهرداري وتخصيصاً شهردار ، توانمندي عنايت نمايد تا پاسخگوي نيازهاي مردم باشد .

منفرد در ادامه افزود : ما معتقديم شهرداري مانند زمين فوتبال است و همه ما بازيکنان اين زمين هستيم و اگر در اين زمين به همه اعتماد نشود و هر فردي بخواهد به تنهايي کار کند ، تيم به نتيجه نمي رسد . اميدواريم از اين پتانسيل موجود به خوبي استفاده شود و همه ما در اين چرخش زمين بازي اتحاد داشته باشيم وهمه بايد قبول کنيم که در هر جمعي اگر نظم حاکم نباشد هر چه مدير مقتدر باشد ف مدير کارايي نخواهد داشت .شهردار نماينده شورا و در واقع نماينده مردم است و احترام همه جانبه و اجراي تصميماتش براي همکاران مورد امتنان است . اميدواريم با وفاق و همدلي با احترام با مردم و بزرگان شهر مخصوصاٌ مسئولين دلسوز و متعهد ، شهري آباد و سرسبز داشته باشيم .

محمدرضا مهدوي شهردار دابودشت ضمن حسن توجه و اعتماد و حمايت اعضاء شوراي اسلامي شهر و تقدير و تشکر از آنان گفت : بنده هم به نوبه خود عرض سلام و ادب و احترام دارم خدمت اعضاي محترم شوراي اسلامي شهر دابودشت و شما همکاران عزيز و تقدير و تشکر ويژه دارم از اعتماد دوستان شورا که بنده را لايق دانستند و سکان هدايت شهرداري را به بنده سپردند و حمايت و صبر و حوصله دوستان در تأئيد حکم بنده نيز کمال تشکر را دارم .

مهدوي در ادامه گفت : همه مردم منتظرند تا با آغاز به کار شوراي پنجم و شهردار جديد اتفاقات خوبي را در شهر شاهد باشيم و نبايد اميد مردم را به يأس تبديل کنيم .

شهردار جديد دابودشت افزود : توسعه همه جانبه شهر دابودشت نيازمند مشارکت همه شهروندان و همراهي پرسنل شهرداري و حمايت همه جانبه اعضاي محترم شوراي اسلامي شهر مي باشد .

درخصوص مهمترين اولويت شهرداري گفت : مهمترين اولويت شهرداري جلب رضايت و اعتماد شهروندان و ارائه خدمات مطلوب به مردم مي باشد .

محمدرضا مهدوي شهردار دابودشت ضمن رعايت نظم اداري توسط کارکنان افزود : از شما کارکنان شهرداري مي خواهم که صرفه جويي مالي در امور جاري شهرداري ، احترام به اعضاء شوراي اسلامي شهر ، برخورد مناسب و تکريم از ارباب رجوع و انجام امورات ارباب رجوع در اسرع وقت ، نظارت مسئولين واحدها به عملکرد نيروهاي زيردست خود را بدرستي انجام دهيد .

 

 

کياني - روابط عمومي شهرداري دابودشت


نوشته شده در : ۱۴ آبان ۱۳۹۶ - ساعت : ۰۵:۰۸ قبل‏ازظهر |  
آخرين بروزرساني :

شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۷  ورود اعضا  
نام کاربري
رمز عبور

اوقات شرعي آمل
طلوع آفتاب : ۶ : ۴۰ : ۲۵
اذان صبح : ۵ : ۱۰ : ۵۴
اذان ظهر: ۱۱ : ۴۵ : ۳۱
غروب آفتاب : ۱۶ : ۵۰ : ۱۶
اذان مغرب : ۱۷ : ۰۸ : ۵۳
  آمار و ارقام  
كل نمايش ها : ۱۰۲۹۳۷۸
كل بازديدكنندگان : ۷۵۶۲۴۸
نمايش هاي امروز : ۹۵
بازديد هاي امروز : ۹۵
افراد آنلاين : ۸۲

N

Powered By DLAB-SG 3.1 , Operated By Data Computer Amol - All Rights Reserved / Best View @ 1024 * 768 Or Higher Resolutions