حضرت امام خمینی رحمه الله: روز عيد غدير روزي است كه پيامبر اكرم (ص) طبقه حكومت را معين فرمودند و الگوي حكومت اسلامي را تا آخر تعيين فرمودند."صحيفه نور ج۳ ص ۱۹۷"
بخشداري امامزاده عبدالله (ع) - زنگ انتظام در بخش امام زاده عبدا...(ع) به صدا در آمد :

زنگ انتظام در بخش امام زاده عبدا...(ع) به صدا در آمد

در مراسم آيين زنگ انتظام با حضور رييس نظام وظيفه  شهرستان ،فرماندهي محترم بسيج مقاومت 09 احد،مسئولين آموزش و پرورش به همراه اوليا و مربيان در روز 19 مهر ماه همزمان با گراميداشت هفته نيروي انتظامي در مدرسه شهيد نجفي به صدا در آمد.

بخشدار در اين مراسم اظهار داشت: امنيت نيز بدون نيروي انتظامي محقق نمي‌شود و بايد قدردان نيروي انتظامي باشند چرا که امنيت مملکت وابسته به اين نيرو است و در ادامه رو به دانش آموزان گفت شما آينده سازان بوديد و توانستيد 8 سال دفاع مقدس را به گونه اي رقم بزنيد که در تاريخ دفاع ماندگار شود،علي رغم همه ي دنياي غرب و استکبار جهاني که حمايت از صدام نمودند با دفاع معقول و تصوير درست از دشمن را به گونه اي رقم زدند که حتي يک ذره از خاک ميهن اسلامي به تصرف دشمن در نيامد،بلکه با جديدترين تجهيزات در پشت مرزها جرات شليک به ايران اسلامي را ندارند.

وي افزود:آينده سازاني از اين مدارس با داشتن تصوير درست از دشمن و دفاع فعال و معقول بر سر ميز مذاکره نشستند،در تاريخ قراردادي امضا شد که در تاريخ مذاکرات 200 ساله ايران اسلامي بي سابقه و دفاع تيم مذاکره کننده همان سربازان دفاع مقدس بودند و با ماهيت در عمل به دنيا ثابت کردند ما با هيچ کشوري جنگ نداريم و چنانچه کساني تعدي به ايران اسلامي داشته باشند دفاع ما همانند 8 سال دفاع مقدس خواهد بود.

عسگري پور ادامه داد:اگر امروز مسائلي در مذاکره مطرح مي شود بايد گفت ما با يک کشور قرارداد نبستيم و قرارداد ما بين المللي بوده و اگر يک کشور از اين پازل قرارداد خارج شود خود مفتضح خواهد شد و اکنون رييس جمهور آمريکا با زبان تهديد و جنگ دنيا او را شناخت که پايبند به هيچ مسائل بين المللي نيست.

بخشدار با بيان حداقل مزاياي برجام گفت:از صدور قطع نامه پي در پي جلوگيري شد و ايران اسلامي از انزواي سياسي خارج شد و از يوغ بند 7 سازمان ملل خارج شد و با اين نگاه هيچ کشوري را سراغ نداريم که از بند 7 سازمان ملل خارج شده بودند مگر با جنگ و ايران اسلامي تنها کشوري است که بدون جنگ از اين بند رها شد.

وي ادامه داد:از ديگر مزيت ها بدترين تحريم ها ، تحريم هاي بانکي و معادلات پولي است که از اين نيز تقريبا خارج شد.دنيا و اروپا از دفاع فعال و معقول و داشتن تصوير درست از دشمن تيم مذاکره کننده ما را شناخت که امروز اروپا در مقابل آمريکا با سردي پاسخ مي دهد و از ديگر مزيت ها اين است که دنيا به فناوري هسته اي ما هم اعتقاد دارد و بازار فروش نفت نيز براي ما آسان گشت. 

 

 


نوشته شده در : ۱۵ آبان ۱۳۹۶ - ساعت : ۱۰:۰۸ قبل‏ازظهر |  
روز حمل ونقل *روز کودک و تلويزيون
آخرين بروزرساني :

دوشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۷  ورود اعضا  
نام کاربري
رمز عبور

اوقات شرعي آمل
طلوع آفتاب : ۷ : ۰۵ : ۵۱
اذان صبح : ۵ : ۳۳ : ۲۱
اذان ظهر: ۱۱ : ۵۶ : ۲۳
غروب آفتاب : ۱۶ : ۴۶ : ۵۲
اذان مغرب : ۱۷ : ۰۶ : ۱۷
  آمار و ارقام  
كل نمايش ها : ۱۱۴۳۳۲۶
كل بازديدكنندگان : ۸۴۵۹۰۵
نمايش هاي امروز : ۱۷۴۲
بازديد هاي امروز : ۱۶۶۱
افراد آنلاين : ۷۳

N

Powered By DLAB-SG 3.1 , Operated By Data Computer Amol - All Rights Reserved / Best View @ 1024 * 768 Or Higher Resolutions