رهبر معظم انقلاب: عید غدیر هم سنت ملی ماست؛ چون ملت ما دارای این عقیده و این محتوا و این هویت در ذهن خودش هست.
اخبار - معاون سياسي فرمانداري آمل از آغاز طرح جمع‌آوري و ساماندهي متکديان در اين شهرستان خبر داد. :

به گزارش روابط عمومي فرمانداري ويژه شهرستان آمل، حسين احساني معاون سياسي اجتماعي فرمانداري ويژه آمل در بازديد از مرکز جمع‌آوري و ساماندهي متکديان حيات نو واقع در روستاي حسين آباد ليتکوه يکي از آسيب‌هاي اجتماعي در جامعه را وجود متکديان بيان و عنوان کرد: متاسفانه اين آسيب اجتماعي بعنوان يک شغل کاذب، معضلي شناخته شده که بدنبال خود مشکلات عديده‌اي را به وجود مي‌آورد.

وي ادامه داد: براساس قانون اساسي تکدي‌گري به نوعي جرم است و بايد به طور جدي به مساله آن پرداخت.

معاون سياسي فرماندار ويژه آمل با بيان اينکه به منظور رسيدگي بر اين معضل جلسات متعددي از سوي فرمانداري با تشکيل ستاد ساماندهي و با حضور دستگاه‌هاي اجرايي در اين شهرستان برگزار شد، گفت: حتي با پيگيري معاون سياسي استانداري مازندران، آمل پايلوت جمع‌آوري متکديان پنج شهر استاني شده بود که در پي پيگيري‌هاي لازم به نتيجه کامل نرسيديم.

احساني مسئول جمع‌آوري متکديان را براساس ماده 3 قانون اساسي شهرداري مطرح و عنوان کرد: در پي اين اقدام شهرداري آمل به انتخاب پيمانکار پرداخته و با آن قرارداد منعقد کرد.

وي يادآور شد: با وجود فعاليت اين پيمانکار، طرح اجراي جمع‌آوري و ساماندهي متکديان از اول آبان ماه سالجاري آغاز شده است.

مسئول مرکز جمع‌آوري و ساماندهي حيات نو نيز در اين بازديد با بيان اينکه از زمان آغاز بکار اين طرح تا 14 آبان ماه حدود 48 متکدي از سوي نيروهاي گشت مرکز جمع‌آوري شدند، گفت: با تلاش اين نيروها در کنار جمع‌آوري، ساماندهي هر يک از آنها توسط مددکار اجتماعي مرکز دستور کار قرار گرفت.


نوشته شده در : ۱۶ آبان ۱۳۹۶ - ساعت : ۰۸:۰۸ قبل‏ازظهر |  
آخرين بروزرساني :

چهارشنبه ۴ مهر ۱۳۹۷  ورود اعضا  
نام کاربري
رمز عبور

اوقات شرعي آمل
طلوع آفتاب : ۵ : ۵۱ : ۰۷
اذان صبح : ۴ : ۲۵ : ۰۷
اذان ظهر: ۱۱ : ۵۱ : ۴۹
غروب آفتاب : ۱۷ : ۵۱ : ۵۵
اذان مغرب : ۱۸ : ۰۹ : ۰۹
  آمار و ارقام  
كل نمايش ها : ۹۰۸۶۱۶
كل بازديدكنندگان : ۶۵۵۷۳۵
نمايش هاي امروز : ۱۹۸۳
بازديد هاي امروز : ۱۸۸۳
افراد آنلاين : ۴۰

N

Powered By DLAB-SG 3.1 , Operated By Data Computer Amol - All Rights Reserved / Best View @ 1024 * 768 Or Higher Resolutions