امام رضا(ع) فرمود: پدرم به نقل از پدرش (امام صادق(ع)) نقل کرد که فرمود: روز غدير در آسمان مشهورتر از زمين است.
اخبار - جلسه مشارکت مردمي در جهت کمک به مددجويان بهزيستي با محوريت مبارزه با اعتياد در فرمانداري آمل برگزار شد :

جلسه مشارکت مردمي در جهت کمک به مددجويان بهزيستي با محوريت  مبارزه با اعتياد به رياست معاون سياسي اجتماعي فرمانداري ويژه شهرستان آمل و رئيس بهزيستي آمل و جمعي از خيرين در فرمانداري آمل برگزار شد .

حسين احساني معاون سياسي واجتماعي فرمانداري ويژه شهرستان آمل در اين جلسه گفت:

دريافت کمک از خيرين کار سختي نيست و با هماهنگي که بين اعضاء وجود دارد انتظار مي رود مسير و راه را درست رفته وبا انرژي تمام بتوانيم به عزيزان بهزيستي خدمات ارائه بدهيم.

به گزارش روابط عمومي فرمانداري ويژه شهرستان آمل : حسين احساني معاون سياسي واجتماعي فرمانداري آمل نظم را در جلسه مشارکت مردمي با بهزيستي از عناوين اين موضوع دانست و افزود : ما در بحث اعتياد تا به حال کارهاي بزرگي انجام داده وبا نظم و هماهنگي بيشتر بين اعضاء بايد بحث ترک اعتياد را جدي تر گرفته و در جهت تحقق اهداف بکوشيم.

حسين زاده رئيس بهزيستي شهرستان آمل در جلسه مشارکت مردمي با بهزيستي گفت: در شهر آمل 2 بحران، طلاق و اعتياد وجود دارد که بايد کاسته شود و سرقت و کودک آزاري را محصول اعتياد دانست .

حسين زاده وجود خيرين را بسيار مؤثر دانسته و افزود : ما بايد خيرين را وارد اين عرصه کنيم وبا تشکيل يک مؤسسه مي توانيم در سايه همدلي شهرمان را آباد کنيم .

در ادامه حسين احساني معاون سياسي واجتماعي فرمانداري آمل از فعال بودن 40 مرکز ترک اعتياد در اين شهرستان و تحت درمان بودن 4650 نفر عنوان کرد : 90% کساني که در اين مرکز تحت درمان هستند را مردان تشکيل داده و با وجود خيراني که در اين شهرستان وجود دارد از آنها کمک گرفته تا بتوان خانواده افراد تحت درمان در اين مؤسسات را از نظر مالي پوشش داد تا بعد از ترک ، افراد به آغوش خانواده بتوانند برگردند .

در پايان معاون سياسي اجتماعي فرمانداري آمل : با همدل شدن اعضاء و نظم دراين مجموعه انشاءا... روزي فرا برسد تا در شهر هزارسنگر آمل وحتي کشور عزيزمان شاهد اعتياد افراد نباشيم .

 


نوشته شده در : ۱۶ آبان ۱۳۹۶ - ساعت : ۰۸:۰۸ قبل‏ازظهر |  
آخرين بروزرساني :

چهارشنبه ۴ مهر ۱۳۹۷  ورود اعضا  
نام کاربري
رمز عبور

اوقات شرعي آمل
طلوع آفتاب : ۵ : ۵۱ : ۰۷
اذان صبح : ۴ : ۲۵ : ۰۷
اذان ظهر: ۱۱ : ۵۱ : ۴۹
غروب آفتاب : ۱۷ : ۵۱ : ۵۵
اذان مغرب : ۱۸ : ۰۹ : ۰۹
  آمار و ارقام  
كل نمايش ها : ۹۰۸۶۳۲
كل بازديدكنندگان : ۶۵۵۷۵۱
نمايش هاي امروز : ۱۹۹۹
بازديد هاي امروز : ۱۸۹۹
افراد آنلاين : ۵۴

N

Powered By DLAB-SG 3.1 , Operated By Data Computer Amol - All Rights Reserved / Best View @ 1024 * 768 Or Higher Resolutions