امام صادق(ع) فرمود: ... روز غدير خم در ميان روزهاى عيد فطر و قربان و جمعه همانند ماه در ميان ستارگان است.
شهرداري دابودشت - اخبار - امام جمعه دابو دشت و دشت سر در ديدار با شهردار ، اعضا شوراي اسلامي شهر و کارکنان شهرداري دابودشت مطرح کرد : :

امام جمعه دابو دشت و دشت سر در ديدار با شهردار ، اعضا شوراي اسلامي شهر و کارکنان شهرداري دابودشت مطرح کرد :

ضرورت ايجاد شور و نشاط در شهر / مسير موفقيت مديران در ارتباط و جلب رضايت مردم است


امام جمعه دابو ودشت سر : تک تک شما اعضاي شوراي شهر افرادي فرهيخته وتحصيل کرده هستيد که سابقه خدمت بمردم و نظام را در کارنامه خود داريد و بايد درمسير خدمت رساني به مردم اختلافات را کنار بگذاريد.
امام جمعه دابو ودشت سر : تک تک شما اعضاي شوراي شهر افرادي فرهيخته وتحصيل کرده هستيد که سابقه خدمت به مردم و نظام را در کارنامه خود داريد و بايد درمسير خدمت رساني به مردم اختلافات را کنار بگذاريد.

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري کمال آنلاين ؛ حجت الاسلام والمسلمين مهدي تقي زاده امام جمعه دابو و دشت سر در ديدار شهردار و کارکنان شهرداري دابودشت با بيان اينکه در آغاز کار شهردار جديد ميثاق با شهيدان و آرمانهاي امام عزيزمان امري پسنديده و درخور تقدير مي باشد گفت: امروز اگر امنيتي در کشور مي ببينيم به برکت خون هاي پاک شهدا مي باشد که مديراني که مسئوليتي را گرفتند بايد حافظ خون شهدا باشند.

 وي يادآورشد: زندگي پيامبر و انبياي الهي و امامان معصوم، خدمت به مردم با عشق و ارادت بود که نوعي خدمت است چرا که مردم عيال خداوند هستند.

 امام جمعه دابو و دشت سر با بيان اينکه مردم ما با تمام کاستي هايي که وجود دارد در تمام صحنه ها حضوري فعال دارند ادامه داد: امروز با اعتمادي که شورائيان شهر دابودشت ، شهردار جوان ولايي را انتخاب کردند بايد به فال نيک گرفت و بداخلاقي را کنار بگذاريم و همه براي عمران وآباداني شهرمان يد واحد باشيم.

 تقي زاده تاکيد کرد: تک تک شما اعضاي شوراي شهر افرادي فرهيخته وتحصيل کرده هستيد که سابقه خدمت به مردم و نظام را در کارنامه خود داريد و بايد درمسير خدمت رساني به مردم اختلافات را کنار بگذاريد.

 وي با بيان اينکه اين شهر براي رشد وشکوفايي نيازمند همت شما عزيزان است عنوان داشت: در شهر اسلامي بايد روح اسلامي وجود داشته باشد و المان هاي يک شهر بيانگر ابعاد شخصيتي شهر است که بايد بيشتر توجه شود.

 وي با تاکيد بر اينکه در يک شهر اگر رو ح نداشته باشد حق مردم ضايع مي شود گفت: خدمات خوبي را شهرداران و اعضاي شوراي اسلامي شهر داشتند که جاي تقدير دارد و بايد براي توسعه شهري به اهداف بلندتر نگاه کرد.

 امام جمعه دابو و دشت سر با اشاره به اينکه کاستي هايي در شهر وجود دارد که نيازمند مديريت قوي است افزود: در اين شهر پتانسيل هاي بسيار قوي وجوددارد که نياز است شهردار جديد براي رشد و تعالي شهر از اين پتانسيل ها استفاده کند.

 تقي زاده يکي از موضوعاتي را که مردم را رنج مي دهد شفاف نبودن مسائل مالي است بيان داشت و اضافه کرد: در انتخاب پيمانکار دقت شود تا بيت المال حيف وميل نشود که بايد به ديگران پاسخ بدهيد.

 وي با اشاره به ظرفيت بالقوه نماينده مردم آمل در مجلس عنوان داشت: بايد از ظرفيت و توان نماينده مردم آمل در مجلس ، فرماندار ويژه و بخشدار استفاده شود تا بتوانيم درجذب اعتبارات استاني و ملي براي اجراي پروژه هاي عمراني استفاده کنيم.

امام جمعه دابو و دشت سر اشاره کرد: متاسفانه فضاي موجود را بنده قبول ندارم و بايد سعي شود تا شهر آذين به فضاي سبز گرديده تا شور و نشاط را به اين مردم بدهد و نيز از جهت نور و چراغ و المان شهري و دپارتمان شهري برگرفته از فرهنگ اسلامي باشد.

 محمدرضا مهدوي شهردار جديد دابودشت با استقبال از نصايح امام جمعه شهر در جهت ايجاد وفاق و همدلي براي توسعه دابودشت گفت: اميدواريم بار سنگين مسئوليتي را که اعضاي شهر بر دوش بنده گذاشتند روسفيد مردم و مسئولين باشم.

 وي ادامه داد: در بدنه شهرداري مديران  جوان و پرانرژي وجود دارد که قطعا در ادامه مسير از تمام ظرفيت ها براي پيشبرد اهداف شهر استفاده خواهيم کرد.

در ادامه ديدار جعفر منفرد عضو شوراي اسلامي شهر در خصوص مسائل و مشکلات دابودشت مطالبي را عنوان داشت.

 

کياني - روابط عمومي شهرداري دابودشت


نوشته شده در : ۱۶ آبان ۱۳۹۶ - ساعت : ۱۰:۰۸ قبل‏ازظهر |  
آخرين بروزرساني :

سه شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۷  ورود اعضا  
نام کاربري
رمز عبور

اوقات شرعي آمل
طلوع آفتاب : ۷ : ۰۷ : ۰۴
اذان صبح : ۵ : ۳۴ : ۳۱
اذان ظهر: ۱۱ : ۵۷ : ۲۲
غروب آفتاب : ۱۶ : ۴۷ : ۳۹
اذان مغرب : ۱۷ : ۰۷ : ۰۵
  آمار و ارقام  
كل نمايش ها : ۱۱۴۶۴۹۸
كل بازديدكنندگان : ۸۴۸۹۶۲
نمايش هاي امروز : ۲۴۶
بازديد هاي امروز : ۲۴۶
افراد آنلاين : ۷۳

N

Powered By DLAB-SG 3.1 , Operated By Data Computer Amol - All Rights Reserved / Best View @ 1024 * 768 Or Higher Resolutions