امام باقر(ع) فرمود: اسلام بر پنج پايه استوار شده است: نماز، زکات، روزه، حج و ولايت و به هيچ چيز به اندازه آنچه در روز غدير به ولايت تاکيد شده، ندا نشده است.
اخبار - فرماندارآمل ضمن تسليت اربعين حسيني گفت: امروز پيام اربعين به دنيا اين است که نهضت شهادت و راه امام حسين (ع) ادامه دارد. :

فرماندارآمل ضمن تسليت اربعين حسيني گفت:

امروز پيام اربعين به دنيا اين است که نهضت شهادت و راه  امام حسين (ع) از بين رفتني نيست بلکه شاهد جوشش روزافزون انسان هايي هستيم که اين مسير را ادامه مي دهند.

سيدجعفررسولي معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان آمل ضمن تسليت اربعين حسيني به دلدادگان و محبان اهل بيت (ع) شهرستان آمل گفت:

امروز پيام اربعين  به دنيا اين است که  پيام نهضت  امام حسين (ع) از بين رفتني نيست بلکه به شکل روزافزون شاهد جوشش انسان هايي هستيم که اين مسير را ادامه مي دهند.

فرماندار آمل با قدرداني از اعضاي ستاد عتبات عاليات اين شهرستان گفت:

با جلسات متعددي قبل از اربعين حسيني به مدت طولاني با حضور مسئولان اين ستاد برگزار شد،تاکيد بر آن شد که قدر اين لحظات را بدانند چون خدمت کردن به زائران حسيني يک خدمت بسيار ويژه است، لذا خوشبختانه امروز شاهد هستيم که زائران و مشتاقان فراواني از آمل به سمت عتبات عاليات رهسپار شدند و به زيارت قبور منور شهداي کربلا و امامان معصوم (ع) مشرف شدند.

معاون استاندار مازندران با تمجيد از پياده روي حرم تا حرم در روز اربعين از آستان مقدس امام زاده ابراهيم (ع) تا آستان مقدس امام زاده عبدالله (ع) شهرستان آمل،اين حرکت را التيام بخش دل افرادي دانست که مشتاقانه منتظر زيارت هستند، بنابراين  دلهاي خود را به همراه زائران تا مرقد امام حسين (ع) رهسپار مي کنند.

فرماندار ويژه آمل در پايان گفت:

امروز پيام اربعين به دنيا اين است که پيام عاشورا از بين رفتني نيست بلکه به شکل روزافزون شاهد جوشش انسان هايي هستيم که اين مسير را  ادامه مي دهند.

 


نوشته شده در : ۱۷ آبان ۱۳۹۶ - ساعت : ۱۰:۰۸ قبل‏ازظهر |  
آخرين بروزرساني :

سه شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۷  ورود اعضا  
نام کاربري
رمز عبور

اوقات شرعي آمل
طلوع آفتاب : ۷ : ۰۷ : ۰۴
اذان صبح : ۵ : ۳۴ : ۳۱
اذان ظهر: ۱۱ : ۵۷ : ۲۲
غروب آفتاب : ۱۶ : ۴۷ : ۳۹
اذان مغرب : ۱۷ : ۰۷ : ۰۵
  آمار و ارقام  
كل نمايش ها : ۱۱۴۶۵۴۵
كل بازديدكنندگان : ۸۴۹۰۰۹
نمايش هاي امروز : ۲۹۳
بازديد هاي امروز : ۲۹۳
افراد آنلاين : ۶۸

N

Powered By DLAB-SG 3.1 , Operated By Data Computer Amol - All Rights Reserved / Best View @ 1024 * 768 Or Higher Resolutions