پيامبر اکرم(ص) فرمود: خداوند مى‏ فرمايد: ولايت على بن ابيطالب دژ محکم من است، پس هر کس داخل قلعه من گردد، از آتش دوزخم محفوظ خواهد بود.
اخبار - معاون سياسي فرماندار آمل درجلسه امنيت غذايي اين شهرستان خواستار نظارت بيشتر بر بهداشت خودروهاي عرضه توليدات دامي شد :


به گزارش روابط عمومي فرمانداري ويژه شهرستان آمل جلسه امنيت غذايي با حضور معاون سياسي واجتماعي فرمانداري بخشدار دابودشت، رئيس شبکه بهداشت ودرمان، رئيس اداره گاز آمل و ديگر مسئولين شهرستاني برگزار گرديد .

 حسين احساني معاون سياسي واجتماعي فرمانداري آمل در اين جلسه گفت : کليه واحدهاي نظارتي ، نظارت و کنترل بيشتري را در بحث امنيت غذايي داشته باشند تا شهروندان آسيب کمتري ببينند .

معاون سياسي واجتماعي فرمانداري آمل نظارت بر شستشوي ماشين هاي عرضه دام را از نکات مهم دانسته و بيان کرد : اداره دامپزشکي نظارت و کنترل بيشتري به اين موضوع مهم داشته و در ورودي شهر کارواشي هماهنگ کرده تا ماشين آلات حمل و عرضه دام براي شستشو به محل مشخص شده رفته و ضد عفوني گردند .

قاسمي رئيس شبکه بهداشت ودرمان حساسيت موضوع سلامت را درجامعه بسيار زياد دانسته و افزود : بخشداري ها از ظرفيت دهياري در روستاها استفاده کرده و بر بخش سلامت نظارت بيشتري داشته باشند. رئيس شبکه بهداشت درحوزه سلامت شهرستان آمل با پتانسيل هاي که دارد مي توان به راحتي بخش سلامت را کنترل کرد و تمامي واحدهايي که در امر سلامت هستند با يکديگر هماهنگ شده تا بتوان مشکلات را کنترل کرد .

معاون سياسي امنيتي فرمانداري آمل اهميت مکان هاي حادثه خيز را بسيار بالا دانست وافزود : کارشناسان مکان هاي حادثه خيز را شناسايي کرده تا از بروز خطر جلوگيري گردد .

قاسمي رئيس شبکه بهداشت بيشترين حوادث سال 95 در شهرستان آمل را در گروه سني 39 ـ 15 دانست و براي جلوگيري از حوادث را آموزش و اطلاع رساني در فضاي مجازي دانست .

معاون سياسي فرمانداري آمل در پايان از حاضرين در جلسه بدليل تلاش هاي فراواني که در بحث امنيت غذايي داشتند تشکر و قدرداني کرد و افزود : اميدواريم با طرح هاي خوبي که در شهرستان آمل ايجاد مي گردد بتوانيم مشکلات شهروندان در بخش سلامت را کنترل کرده و به اميد روزي که شهروندان در بخش سلامت هيچ مشکلي نداشته باشند .

 

 


نوشته شده در : ۲۰ آبان ۱۳۹۶ - ساعت : ۰۷:۰۸ قبل‏ازظهر |  
امروز :

چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶

الأربعاء ۲ ربيع الاول ۱۴۳۹

Wednesday 22 November 2017

آخرين بروزرساني :

چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶  ورود اعضا  
نام کاربري
رمز عبور

اوقات شرعي آمل
طلوع آفتاب : ۶ : ۴۴ : ۲۷
اذان صبح : ۵ : ۱۴ : ۲۲
اذان ظهر: ۱۱ : ۴۶ : ۲۸
غروب آفتاب : ۱۶ : ۴۸ : ۰۹
اذان مغرب : ۱۷ : ۰۶ : ۵۵
  آمار و ارقام  
كل نمايش ها : ۸۳۵۶۸
كل بازديدكنندگان : ۷۳۰۶۹
نمايش هاي امروز : ۲۲۲۲
بازديد هاي امروز : ۲۰۹۶
افراد آنلاين : ۷۶

N

Powered By DLAB-SG 3.1 , Operated By Data Computer Amol - All Rights Reserved / Best View @ 1024 * 768 Or Higher Resolutions