امام رضا(ع) فرمود: پدرم به نقل از پدرش (امام صادق(ع)) نقل کرد که فرمود: روز غدير در آسمان مشهورتر از زمين است.
اخبار - معاون سياسي فرماندار آمل درجلسه امنيت غذايي اين شهرستان خواستار نظارت بيشتر بر بهداشت خودروهاي عرضه توليدات دامي شد :


به گزارش روابط عمومي فرمانداري ويژه شهرستان آمل جلسه امنيت غذايي با حضور معاون سياسي واجتماعي فرمانداري بخشدار دابودشت، رئيس شبکه بهداشت ودرمان، رئيس اداره گاز آمل و ديگر مسئولين شهرستاني برگزار گرديد .

 حسين احساني معاون سياسي واجتماعي فرمانداري آمل در اين جلسه گفت : کليه واحدهاي نظارتي ، نظارت و کنترل بيشتري را در بحث امنيت غذايي داشته باشند تا شهروندان آسيب کمتري ببينند .

معاون سياسي واجتماعي فرمانداري آمل نظارت بر شستشوي ماشين هاي عرضه دام را از نکات مهم دانسته و بيان کرد : اداره دامپزشکي نظارت و کنترل بيشتري به اين موضوع مهم داشته و در ورودي شهر کارواشي هماهنگ کرده تا ماشين آلات حمل و عرضه دام براي شستشو به محل مشخص شده رفته و ضد عفوني گردند .

قاسمي رئيس شبکه بهداشت ودرمان حساسيت موضوع سلامت را درجامعه بسيار زياد دانسته و افزود : بخشداري ها از ظرفيت دهياري در روستاها استفاده کرده و بر بخش سلامت نظارت بيشتري داشته باشند. رئيس شبکه بهداشت درحوزه سلامت شهرستان آمل با پتانسيل هاي که دارد مي توان به راحتي بخش سلامت را کنترل کرد و تمامي واحدهايي که در امر سلامت هستند با يکديگر هماهنگ شده تا بتوان مشکلات را کنترل کرد .

معاون سياسي امنيتي فرمانداري آمل اهميت مکان هاي حادثه خيز را بسيار بالا دانست وافزود : کارشناسان مکان هاي حادثه خيز را شناسايي کرده تا از بروز خطر جلوگيري گردد .

قاسمي رئيس شبکه بهداشت بيشترين حوادث سال 95 در شهرستان آمل را در گروه سني 39 ـ 15 دانست و براي جلوگيري از حوادث را آموزش و اطلاع رساني در فضاي مجازي دانست .

معاون سياسي فرمانداري آمل در پايان از حاضرين در جلسه بدليل تلاش هاي فراواني که در بحث امنيت غذايي داشتند تشکر و قدرداني کرد و افزود : اميدواريم با طرح هاي خوبي که در شهرستان آمل ايجاد مي گردد بتوانيم مشکلات شهروندان در بخش سلامت را کنترل کرده و به اميد روزي که شهروندان در بخش سلامت هيچ مشکلي نداشته باشند .

 

 


نوشته شده در : ۲۰ آبان ۱۳۹۶ - ساعت : ۰۷:۰۸ قبل‏ازظهر |  
آخرين بروزرساني :

سه شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۷  ورود اعضا  
نام کاربري
رمز عبور

اوقات شرعي آمل
طلوع آفتاب : ۷ : ۰۷ : ۰۴
اذان صبح : ۵ : ۳۴ : ۳۱
اذان ظهر: ۱۱ : ۵۷ : ۲۲
غروب آفتاب : ۱۶ : ۴۷ : ۳۹
اذان مغرب : ۱۷ : ۰۷ : ۰۵
  آمار و ارقام  
كل نمايش ها : ۱۱۴۶۵۲۴
كل بازديدكنندگان : ۸۴۸۹۸۸
نمايش هاي امروز : ۲۷۲
بازديد هاي امروز : ۲۷۲
افراد آنلاين : ۶۳

N

Powered By DLAB-SG 3.1 , Operated By Data Computer Amol - All Rights Reserved / Best View @ 1024 * 768 Or Higher Resolutions