حضرت امام خمینی رحمه الله: روز عيد غدير روزي است كه پيامبر اكرم (ص) طبقه حكومت را معين فرمودند و الگوي حكومت اسلامي را تا آخر تعيين فرمودند."صحيفه نور ج۳ ص ۱۹۷"
شهرداري دابودشت - اخبار - تغييرات در خدمات شهري و فضاي سبز بايد ملموس باشد :

مهدوي شهردار دابودشت در جلسه با نيروهاي خدمات شهري مطرح کرد :

تغييرات در خدمات شهري و فضاي سبز بايد ملموس باشد


مهدوي شهردار دابودشت صبح امروز يکشنبه 21 آبان 1396 اولين جلسه خود را در مورد وضعيت فضاي سبز و خدمات در شهر با نيروهاي خدمات شهري و فضاي سبز در حضور کريمه کياني نائب رئيس شوراي اسلامي شهر دابودشت ،عليزاده معاون فني ،شکري مسئول حراست ،خالقي پور مسئول خدمات شهري و فضاي سبز برگزار کرد .

مهدوي شهردار دابودشت در جلسه با نيروهاي خدمات شهري مطرح کرد :

تغييرات در خدمات شهري و فضاي سبز  بايد ملموس باشد

مهدوي شهردار دابودشت صبح امروز يکشنبه 21 آبان 1396 اولين جلسه خود را در مورد وضعيت فضاي سبز و خدمات در شهر  با نيروهاي خدمات شهري و فضاي سبز در حضور  کريمه کياني نائب رئيس شوراي اسلامي شهر دابودشت ،عليزاده معاون فني ،شکري مسئول حراست ،خالقي پور مسئول خدمات شهري و فضاي سبز برگزار کرد .

مهدوي در اولين جلسه خود با نيروهاي خدمات شهري و فضاي سبز ضمن عرض خسته نباشيد و خداقوت گفت : آبروي شهرداري در گروه عملکرد و فعاليت شما نيروهاي خدماتي است ،بخشي از نگاه مردم به کار شمادر شهر است ،مردم ميخواهند که خدمات شمارا به عينه ببينند .

شهردار دابودشت در ادامه گفت : نيروهاي خدمات شهري بايد دلسوزو امانتدار شهر باشند ،مابايد کاري بکنيم که اعتماد دوباره مردم به شهرداري از گذشته بيشتر شود . از فضاي سبز موجود راضي نيستم،از شما انتظار مي رود که از تمام ظرفيت و توان خود استفاده کنيد و  کار را به پيش ببريد تا  تغييرات در خدمات شهري و فضاي سبز  ملموس باشد.

مهدوي ضمن تاکيد بر نظم و انضباط در کارها افزود : با لباس تميز و فرم مخصوص شهرداري در محل کار حاضر شويد

 و در حفظ و نگهداري بيت المال و وسايل و لوازمي که در اختيارتان قرار ميگيرد کوشا باشيد .

مهدوي شهردار دابودشت در خاتمه ضمن تشکر و قدرداني از زحمات نيروهاي خدماتي و فضاي سبز گفت : از نظرات خوب شما در مورد فضاي سبز،خدمات شهري ،عمران و آبادي شهر  استقبال مي کنم  

کريمه کياني نائب رئيس شوراي اسلامي شهر دابودشت ضمن تقدير و تشکر از فعاليت نيروهاي خدمات شهري و فضاي سبز گفت :

از شهردار مي خواهيم که امکانات موردنياز شمارا تامين کند و از شما نيروهاي خدوم و زحمت کش مي خواهيم که از حداکثر توان و ظرفيت خود در انجام امورات محوله استفاده کنيد و کارهاي محوله را به نحو احسن انجام دهيد . نوشته شده در : ۲۱ آبان ۱۳۹۶ - ساعت : ۰۴:۰۸ قبل‏ازظهر |  
آخرين بروزرساني :

سه شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۷  ورود اعضا  
نام کاربري
رمز عبور

اوقات شرعي آمل
طلوع آفتاب : ۷ : ۰۷ : ۰۴
اذان صبح : ۵ : ۳۴ : ۳۱
اذان ظهر: ۱۱ : ۵۷ : ۲۲
غروب آفتاب : ۱۶ : ۴۷ : ۳۹
اذان مغرب : ۱۷ : ۰۷ : ۰۵
  آمار و ارقام  
كل نمايش ها : ۱۱۴۶۴۸۰
كل بازديدكنندگان : ۸۴۸۹۴۴
نمايش هاي امروز : ۲۲۸
بازديد هاي امروز : ۲۲۸
افراد آنلاين : ۱۰۸

N

Powered By DLAB-SG 3.1 , Operated By Data Computer Amol - All Rights Reserved / Best View @ 1024 * 768 Or Higher Resolutions