رهبر معظم انقلاب: عید غدیر هم سنت ملی ماست؛ چون ملت ما دارای این عقیده و این محتوا و این هویت در ذهن خودش هست.
شهرداري دابودشت - اخبار - ديدار جمعي از ورزشکاران شهر دابودشت با مهدوي شهردار دابودشت :

ديدار جمعي از ورزشکاران شهر دابودشت با مهدوي شهردار دابودشت

جمعي از جوانان و ورزشکاران شهر دابودشت با مهدوي شهردار دابودشت ديدار کردند و ضمن عرض خيرمقدم و خوش آمدگويي از دغدغه هاي خود گفتند .

مهدوي شهردار دابودشت ضمن عرض خوش آمدگويي به جوانان گفت : از ديدن شما جوانان بسيارخوشحال شدم .از اينکه جوانان شهر دابودشت نسبت به مسئله ورزش دغدغه دارند براي من قابل تقدير است . از سوابق بنده در حوزه ورزش اينکه رئيس هيت ورزش هاي همگاني ،مديرعامل فوتبال درياي حربده (محمودآباد)  بودم .

شهردار دابودشت در ادامه گفت : يکي از برنامه هاي شهرداري و شورا تشکيل کميته ورزش و جوانان است و از شما جوانان مي خواهم که در اين کميته حضور پيدا کنيد و با نظرات و پيشنهادات خود ما را ياري نماييد .

مهدوي از جوانان خواست که در تمام برنامه هايي که شهرداري انجام مي دهد حضور فعال داشته باشند تصريح کرد : اين قول را به شما مي دهم نهايت تلاش خود را جهت رشد و شکوفايي اين شهر مخصوصا در حوزه ورزش و جوانان انجام دهم .براي ورزش هر هزينه اي انجام شود ،هزينه ي شهرداري محسوب نمي شود بلکه سرمايه گذاري باارزشي است که درآينده جبران مي شود . از ظرفيت مجتمع فرهنگي ،ورزشي دهقان نيز استفاده خواهيم کرد مذاکراتي با مديريت مجموعه فوق انجام شد و در حال رايزني هستيم که ساعت هايي را جهت ورزش براي جوانان ،بانوان،بزرگسالان در طول هفته در اين مجتمع برگزار نماييم .

جعفر منفرد عضو شوراي اسلامي شهر در ادامه ضمن خير مقدم به حضور صميمي جوانان و ورزشکاران گفت : ورزشکاران و جوانان از سرمايه هاي واقعي شهر ما هستند زيرا حضور جوانان در جامعه با خود سرزندگي ،نشاط،شادماني و سرور به همراه دارد و اگر قرار است جامعه اي در هرزمينه رشد کند نياز به مشارکت نسل جوان و انقلابي دارد .

منفرد در ادامه گفت : شهر دابودشت با حضور شهردار جوان و انقلابي و با حمايت همه جانبه شما ،اميدواريم که با ارائه برنامه و راهکارهاي مناسب از سوي شما تحصيل کرده ها و مختصصان جوان و با شور و شعور به ويژه شما ورزشکاران عزيز راههاي توسعه و پيشرفت همکاران محترم ،مقرر شد کميته جوانان و ورزش با دعوت از همه ي شهروندان علاقمند تشکيل گردد . و نسبت به برنامه هاي ورزش هاي همگاني و فضاي مناسب براي تمرينات ورزشي شهروندان اعم از خواهران و برادران ،پس از طرح در کميته ورزش و جوانان و اخذ تصميم در جلسات شوراي اسلامي شهر عملي گردد و به اجرا درآيد .

کريمه کياني نائب رئيس شوراي اسلامي شهر نيز گفت : ما بايد از جوانان اين شهر استفاده کنيم و در کميته هاي مختلف از جمله ورزش و جوانان از نظرات آنان بهره مند شويم تا بتوانيم همه با هم شهري آباد و زيبا  داشته باشيم 

 
نوشته شده در : ۱ آذر ۱۳۹۶ - ساعت : ۰۳:۰۹ قبل‏ازظهر |  
روز بزگداشت خواجه نصيرالطوسي*روز مهندسي
آخرين بروزرساني :

جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶  ورود اعضا  
نام کاربري
رمز عبور

اوقات شرعي آمل
طلوع آفتاب : ۶ : ۳۸ : ۱۶
اذان صبح : ۵ : ۱۲ : ۲۹
اذان ظهر: ۱۲ : ۱۳ : ۴۱
غروب آفتاب : ۱۷ : ۴۹ : ۳۷
اذان مغرب : ۱۸ : ۰۷ : ۰۷
  آمار و ارقام  
كل نمايش ها : ۳۱۹۲۰۷
كل بازديدكنندگان : ۲۳۱۱۵۳
نمايش هاي امروز : ۱۰۹۹
بازديد هاي امروز : ۶۸۳
افراد آنلاين : ۱۱۸

N

Powered By DLAB-SG 3.1 , Operated By Data Computer Amol - All Rights Reserved / Best View @ 1024 * 768 Or Higher Resolutions