امام صادق(ع) فرمود: ... روز غدير خم در ميان روزهاى عيد فطر و قربان و جمعه همانند ماه در ميان ستارگان است.
اخبار - جلسه شوراي فرهنگ عمومي شهرستان آمل برگزار شد :

 جلسه شوراي فرهنگ عمومي با  حضور معاون استاندار وفرماندار ويژه شهرستان آمل ـ امام جمعه شهرستان- فرمانده ناحيه مقاومت بسيج سپاه آمل -فرمانده انتظامي آمل و ساير دستگاهها مرتبط در محل ناحيه مقاومت سپاه آمل برگزار گرديد .

به گزارش روابط عمومي فرمانداري ويژه شهرستان آمل سيد جعفر رسولي معاون استاندار وفرماندار ويژه شهرستان آمل در ابتدا با سلام و درود به روح پرفتوح معمار کبير انقلاب حضرت امام خميني (ره) و شهداء جنگ تحميلي و شهداء مدافع حرم ايام ربيع الاول را به حضار در جلسه تبريک عرض نموده و از کليه عزيزاني که در برگزاري مراسم هفتم محرم و اربعين حسيني و همچنين پياده روي عظيم از حرم تا حرم حضور داشته و تلاش نمودند تقدير و تشکر نمودند و در رابطه با موضوعات مربوطه مثل برگزاري پياده روي حرم تا حرم که يک سنت شده  و امسال دومين سالي است که اجرا گرديد و مردم آمل از اين مراسم استقبال خوبي نمودند و همچنين مراسم راهپيمايي 9 دي را نيز يک فرهنگ و سنت دانسته و از آن نيز استقبال کردند  و روي طرح هاي اين چنيني بايد کار شود . بحث 9 دي و مراسماتي مثل 6 بهمن و 22 بهمن مثل سالهاي گذشته که مراسمات خوبي برگزار نموديم کار شود تا براي نسلهاي آينده فرهنگ سازي شود تا نسبت به برگزاري آن اقدام نمايند .

در ادامه سيد جعفر رسولي معاون استاندار وفرماندار ويژه شهرستان آمل افزود : بحثي که امروز بايد دراين جلسه مطرح شود بحث آسيبهاي اجتماعي از قبيل طلاق ـ بد حجابي و بي حجابي را بايد در دستور کار قرار بدهيم و خروجي اصلي اين جلسه اين موضوع بايد باشد که در سطح جامعه بيداد مي کند . بايد از افراد با مدارج علمي در رابطه با مسائل مربوطه کمک گرفت تا دغدغه اي در اين مورد نداشته باشيم . بحث فضاي مجازي ـ مواد مخدر و کاهش طلاق از اولويت هاي جامعه است که بايد در مورد آن بحث شود و مورد پيگيري قرار گرفت . سازمان تبليغات واداره ارشاد در مورد اعزام روحانيون جهت تبليغ در مساجد و مراسمات پيش رو در رابطه با  طلاق و آسيب هاي اجتماعي آن و همچنين مواد مخدر و بدحجابي و بي حجابي که در جامعه بيداد مي کنند مطالبي را در تمامي مراسمات براي کاهش آسيب هاي اجتماعي بيان نمايند . هفته اي يکبار اساتيد دانشگاهها و روحانيون در سطح دانشگاهها و مدارس نيز سخنراني بکنند و جامعه را به مسائل مد نظر آگاه نمايند .

در قسمتي ديگر فرماندار آمل گفت :  بحث سگهاي ولگرد که در سطح شهر مسائل و مشکلاتي را براي شهروندان بوجود آورده بايد با کمک همديگر اين مشکل را حل کنيم که شهروندان در آسايش و آرامش باشد و مشکلي برايشان پيش نيايد .

در پايان سيد جعفر رسولي فرماندار آمل افزود : با توجه به ورود رزمندگان جبهه مقاومت از منطقه جنگي ابوکمال کشورسوريه به وطن جا دارد در مراسم استقبال اين عزيزان شرکت کرده و از خانواده هاي معظم شهداي مدافع حرم نيز بازديد بعمل آوريم .

درادامه جلسه حجت الاسلام مرتضوي امام جمعه  آمل بيان کرد : شهادت يازدهمين اختر تابناک آسمان امامت و ولايت را تسليت عرض نموده و آغاز امامت ولي عصر (عج) را به تمامي شيعيان جهان تبريک عرض مي کنم . در ماه محرم و ماه صفر کار خوبي انجام شد ، برنامه اي که متعلق به امام مهرباني و خوبي ها بود . همچنين پيام سردار قاسم سليماني براي ازبين رفتن داعش و داعشي که به مقام معظم رهبري داد و دل همه خانواده هاي شهداء مدافع حرم و رزمندگان جبهه مقاومت و مردم مسلمان ايران و جهان را شاد کرد و همه آنهايي که جبهه مقاومت را رصد مي کردند خوشحال شدند ، هفته بسيج را که پشت سرگذاشتيم و استقبال خوب بسيجيان در 5 آذر مايه مباهات است روزي که عزت و آقايي و سربلندي اجتماع را رساند ، جهت برگزاري خوب مراسم و استقبال بي نظير در تمامي دست اندرکاران و شرکت کنندگان در مراسم تقدير و تشکر مي نمايم . موضوعاتي که در اين جلسه بايد در مورد آن بحث شود مراسم 9 دي ـ 6 بهمن سال 60 آمل ـ ايام فاطميه و 22 بهمن است که بايد مثل گذشته در مورد آن تمام توانمان را بگذاريم تا شاهد اجراي برنامه هاي خوب ودر خور شأن ايام برگزار نمائيم ، مثلاً در ايام فاطميه سه روز 10 ـ 11 و 12 بهمن که فاطميه اول مي باشد و 30 بهمن 1 و 2 اسفند ايام فاطميه دوم است از نيروي انتظامي و دستگاههاي ذيربط مي خواهيم که به اطلاع عموم و خصوصاً تالار داران برسانند که هيچگونه مراسمي در اين ايام برگزار نکنند و همچنين از اجراي کنسرت و جنشهاي شادي نيز دراين ايام اجرا نگردد و در ايام دهه فجر نيز مواظب باشيم که همه برنامه ها تحت برنامه ايام فاطميه برگزار گردد و شأن و مقام والاي حضرت فاطمه (س) حفظ شود .

در ادامه امام جمعه آمل افزود : يکي ديگر از مشکلات پيش رو در شهرستان مشکل سگهاي ولگرد مي باشد که مردم آمل دچار آن شدند که با همت و تلاش دستگاههاي مربوطه خصوصاً شهرداري و اداره دامپزشکي و ديگر ادارات دست به دست هم بدهند تا اين مشکل نيز حل گردد .

حجت الاسلام مرتضوي گفت : از فرماندار پرتلاش و ساعي که در تمامي موارد و مشکلات شهرستان پاي کار هستند تقدير و تشکر نمودند و در مورد استقبال در رزمندگان جبهه مقاومت که از شهرستانهاي آمل ـ بابل ـ فريدونکنار ـ بابلسر مي باشند بيان داشتند : بايد يک مراسم خوب و در خور شأن اين عزيزان برگزار نمائيم واز خانواده هاي شهداي مدافع حرم نيز دعوت شود تا در اين مراسم شرکت نمايند و از مقام شامخ شهداي مدافع حرم تجليل بعمل آيد .

در پايان فرمانده سپاه ناحيه آمل سرهنگ عيسي زاده از شرکت در جلسه شوراي فرهنگ عمومي کمال تقدير و تشکر را نموده واز برگزاري مراسم استقبال رزمندگان مدافع حرم از همه سروران شرکت کننده در مراسم درخواست همکاري در زمينه موارد مورد نياز را نموده و خواستند تا مراسم به نحو احسن انجام شود . 


نوشته شده در : ۷ آذر ۱۳۹۶ - ساعت : ۰۵:۰۹ قبل‏ازظهر |  
روز جهاني پوکي استخوان
روز صادرات
آخرين بروزرساني :

يكشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷  ورود اعضا  
نام کاربري
رمز عبور

اوقات شرعي آمل
طلوع آفتاب : ۶ : ۱۲ : ۳۹
اذان صبح : ۴ : ۴۶ : ۳۳
اذان ظهر: ۱۱ : ۴۵ : ۰۴
غروب آفتاب : ۱۷ : ۱۷ : ۰۰
اذان مغرب : ۱۷ : ۳۴ : ۳۴
  آمار و ارقام  
كل نمايش ها : ۹۶۳۲۷۴
كل بازديدكنندگان : ۶۹۶۸۵۶
نمايش هاي امروز : ۱۸۵۰
بازديد هاي امروز : ۱۷۵۶
افراد آنلاين : ۸۰

N

Powered By DLAB-SG 3.1 , Operated By Data Computer Amol - All Rights Reserved / Best View @ 1024 * 768 Or Higher Resolutions