امام باقر(ع) فرمود: اسلام بر پنج پايه استوار شده است: نماز، زکات، روزه، حج و ولايت و به هيچ چيز به اندازه آنچه در روز غدير به ولايت تاکيد شده، ندا نشده است.
اخبار - برگزاري مانور زلزله در مدرسه خديجه کبري (س) فرهنگ شهر آمل 8 آذر 96 :

مانور زلزله در مدرسه خديجه کبري (س) فرهنگ شهر آمل با حضور حيدر زاده معاون برنامه ريزي فرماندار ويژه شهرستان آمل  و ادارات آموزش و پرورش ـ بنياد مسکن ـ هلال احمر ـ برق ـ انتظامي ـ اورژانس 115 ـ آتش نشاني و ساير ادارات ذيربط برگزار گرديد .

به گزارش روابط عمومي فرمانداري ويژه شهرستان آمل با مانور زلزله در ساعت 10 صبح روز چهارشنبه 8 آذر 96 در محل مدرسه دخترانه خديجه کبري فرهنگ شهر آمل با حضور حيدرزاده معاون برنامه ريزي فرماندار وتعدادي از ادارات مربوطه برگزار گرديد که آقاي حيدرزاده بعد از شروع مانور زلزله در محل فوق قرار گرفته و از کلاسهاي درس دانش آموزان دختر مدرسه خديجه کبري نحوه پناهگيري دانش آموزان و معلمان را از نزديک بازديد نموده و نکات آموزشي لازم را در بعضي از اتاق ها به سمع و نظر دانش آموزان و مربيان رسانده و در پايان کليه دانش آموزان مدرسه به داخل حياط مدرسه هدايت شده و از نزديک کار خدمات رساني ادارات هلال احمر ـ شبکه بهداشت ودرمان ـ آتش نشاني ـ اداره گاز ـ آب و برق و مخابرات را مشاهده و از نکات آموزنده آن استفاده لازم را بردند . در ادامه آقاي حيدرزاده بعداز پايان عمليات امداد رساني فرضي به مصدومين مانور زلزله از يکايک دانش آموزان و مدير و معلمان تقدير و تشکر نموده و همچنين از رئيس اداره آموزش و پرورش و همکاران ايشان و اداراتي که در اين مانور نقش مستقيم و غير مستقيم داشتند تقدير نموده و آرزوي صحت و سلامت دست اندرکاران اين مانور را از خداوند متعال خواستار شد .


 


نوشته شده در : ۸ آذر ۱۳۹۶ - ساعت : ۰۴:۰۹ قبل‏ازظهر |  
روز جهاني پوکي استخوان
روز صادرات
آخرين بروزرساني :

يكشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷  ورود اعضا  
نام کاربري
رمز عبور

اوقات شرعي آمل
طلوع آفتاب : ۶ : ۱۲ : ۳۹
اذان صبح : ۴ : ۴۶ : ۳۳
اذان ظهر: ۱۱ : ۴۵ : ۰۴
غروب آفتاب : ۱۷ : ۱۷ : ۰۰
اذان مغرب : ۱۷ : ۳۴ : ۳۴
  آمار و ارقام  
كل نمايش ها : ۹۶۳۱۸۶
كل بازديدكنندگان : ۶۹۶۷۶۹
نمايش هاي امروز : ۱۷۶۲
بازديد هاي امروز : ۱۶۶۹
افراد آنلاين : ۷۹

N

Powered By DLAB-SG 3.1 , Operated By Data Computer Amol - All Rights Reserved / Best View @ 1024 * 768 Or Higher Resolutions